Parami Ürün Mu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Siz olsanız ne yaparsınız?

Hocalar, aylik 25k maas alan esi calisan 1 cocuklu standart aile bireyiyim, bugune kadar hep garanti altinda yasadim hep kenarda 50 100 k param vardi, su ada bu parayla kendime 1 telefon alacagim, bu aralar drona aşırı merak saldim, siz olsaniz ne yaparsiniz kendinize bir ödül mu alırdınız yoksa param kenarda dursun mu derdiniz cidden merak ediyorum dron 35 k civari kullanim tecrubem var

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Parayi degerlendirirdim

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Bence  güzel  bir tatil yap seneye zaten  o parayla  bir halt  olmaz :)) 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Çok kasma  dron al biraz eğlenmek iyidir.  

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

İlla alınacaksa, satınca değerini kaybetleyen bişey al bence

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Şu dönem harcama dönemi değil, bence hiç birşey almamak en mantıklısı, ben olsam faize koyardım, şuanda 100.000 TL nin faizi ortalama 4-4.500 TL arası.

DarkFall tarafından 21/Mar/24 18:05 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

altın alırım

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Bu dönem kendini ödüllendirmek için pek para harcanacak dönem değil maalesef. Ben olsam yatırım yapardım. Hiçbirşey yapamasam gider altın alırdım sanırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

Hocam kenardaki paran TL değildir inşallah. TL ise dolar yada altın yap koy kenara.

Almak istediklerine gelince. Kenardaki parana dokunmadan bütceni hesaplayarak taksitli al derim. Ben bu şekilde yapmaya çalışıyorum.

Kenarda para biriktirmek zor biliyorsundur. Harcamak çok kolay. 

Telefon acil değilse dron öncelikli derim. Dron tecrüben yoksa ilk başta pahalı bir alet te alma.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    akrepkral53 bunu yazdı

Hocam kenardaki paran TL değildir inşallah. TL ise dolar yada altın yap koy kenara.

Almak istediklerine gelince. Kenardaki parana dokunmadan bütceni hesaplayarak taksitli al derim. Ben bu şekilde yapmaya çalışıyorum.

Telefon acil değilse dron öncelikli derim. Dron tecrüben yoksa ilk başta pahalı bir alet te alma.

Hocam para elime yeni geçti diyebilirim, telefonum 5 senelik falan bu nedenle önceliğim telefon, dron da merakim var diyebilirim ama telefon ihtiyax dron luks. Sadece bu 35 k yi drona baglayip baglamama konusunda kararsizim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    akrepkral53 bunu yazdı

Hocam para elime yeni geçti diyebilirim, telefonum 5 senelik falan bu nedenle önceliğim telefon, dron da merakim var diyebilirim ama telefon ihtiyax dron luks. Sadece bu 35 k yi drona baglayip baglamama konusunda kararsizim

kullanmadan yana sıkıntı yaşamayacaksan DJİ lar geri satış da çok kaybettirmiyor ama yinede sen bilirsin. Hobiler de önemli. Tekrar gelmeyeceğiz bu dünya ya

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1271 Toplam Mesaj: 29
siz olsaniz