folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlamaya Giriş Kursu

Programlamaya Giriş Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    lepusmorris bunu yazdı

ben php ile uygulamalar geliştiriyorum. c sharp da öğrenmek istiyorum. bu kurs benim gibi yazılıma dair temel konuları bilen ya da yenilikleri kolayca kavrayabilecek biri için çok mu yavaş kalır? tamamen yeni başlayanlara göre mi oluşturuldu? teşekkürler.

Evet bu kurs yeni başlayan kişiler için oluşturuldu. Yeni başlayacak kişilerin programlama mantığını kavramasını ve algoritma geliştirme becerisini artırmasını sağlıyor.

Bazen kişiler bir yerde çalışsalar dahi temelleri gerçekten çok zayıf olabiliyor. Ezbere ilerlemiş oluyorlar. O durumda da bizim kursun çok faydası oluyor. Ama sende böyle bir durum yok.

Bu kursun amacı A dan Z ye C# öğretmek değil elbette, ancak C# öğreneceğin zaman nasıl ilerlemen gerektiğine dair bakış açısı kazandırıyor. ECMA üzerinden konuları detaylıca ele alıyoruz. Bunu şundan dolayı yazıyorum. Eğitimin tek faydası uygulama sorusu çözdürüp, programlama mantığını kavratmak değil.

Sonuç olarak bu eğitimin sana sağlayacağı fayda %15-%20 civarında olur diye düşünüyorum. Eğitime katılmana gerek yok.

yanıtın için teşekkürler hocam. başarılar diliyorum.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S2G
    S2G's avatar
    Homo

mesajim olsun takip edeceğim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Hayırlı satışlar mürit

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

Hayırlı satışlar mürit

R10 gibi hissettim bir an için :) Teşekkürler hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=mTQEIM0ZnQY

Röportajlar devam ediyor. Kursu başarıyla tamamlayan arkadaşlar ile görüşmeye ve onların ilerleme durumunu paylaşmaya devam ediyoruz.

Youtube ve instgram kanallarını takip edebilirsiniz.

instagram: programlamayagiris_com

Geçen bu tarz bir video çıktı makine mühendisiydi galiba arkadaş dinledim güzeldi sensen eğer başarıların devamını dilerim düğünü atlattıktan sonra borçlar biterse bende alacağım merak uyandırdı set bende 

Dipnot şans eseri video çıktı karşıma

Evet makina mühendisi olan kişi Kaya benim üniversiteden arkadaşım. İlk videoyu onunla çektik. Bizim kursu ilk tamamlayan kişi o. Şu anda python + yapay zeka kursu alıyor. İlerlemesini takip ediyorum ben. Amacımız gelecek sene güzel bir işe yerleştirmek kendisini.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam youtube tarafıda hayırlı olsun. küçük snappet'ler ve sohbet video sayısı arttıktan sonra shortlar kesip title dan da kanala kullanıcı çekebilirsin.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

hocam youtube tarafıda hayırlı olsun. küçük snappet'ler ve sohbet video sayısı arttıktan sonra shortlar kesip title dan da kanala kullanıcı çekebilirsin.

Evet haklısın hocam. Video sayısı artsın 20-25 olsun. Sonra bu tarz şeyler yapılabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Bu hafta 3 ayrı kişiye tavsiye edip yönlendirdim linki umarım kendilerine adam akıllı yatırım yaparlar.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Wp de durum yaptın sıtenı birileri duser umarım, Bu ısın ıcınde olan bırı olarak nasıl emek verıldıgını ıyı bılırım, ben artık kod yazmıyorum yazmak gelmıyor artık ıcımden cünkü iş bılmeyen calıntı cekenler koder ım dıye dolanır oldugundan beri sogudum o bakımdan uzak kalıyorum, eger ısılerım yoluna gırer zaman kalırsa destek bıle saglarım cıkarsız, KOLAY Gelsın ..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@TxT teşekkür ediyorum. WhatsApp ve Instagramdan yazanlar oluyor sürekli. Belki de yönlendirdiğin kişilerle konuşmuşuzdur. Kursa kaydolmadan önce sormak istedikleri sorular varsa cevaplıyorum.

@DracuLax teşekkür ediyorum. En büyük destek işte insanların çevrelerindeki kişilere söylemesi. Tanınma ve bilinme olayı zaman içerisinde oluyor zaten. Youtube ve instagram hesaplarını takip ederseniz sevinirim. Eğitim işini iyi yaptığımı düşünüyorum. Kursa katılan insanların ilerleyişleri görüldükçe zamanla tanınırlık bilinirlik artar diye düşünüyorum.