folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder Programlamaya Giriş Kursu

Programlamaya Giriş Kursu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

@TxT teşekkür ediyorum. WhatsApp ve Instagramdan yazanlar oluyor sürekli. Belki de yönlendirdiğin kişilerle konuşmuşuzdur. Kursa kaydolmadan önce sormak istedikleri sorular varsa cevaplıyorum.

@DracuLax teşekkür ediyorum. En büyük destek işte insanların çevrelerindeki kişilere söylemesi. Tanınma ve bilinme olayı zaman içerisinde oluyor zaten. Youtube ve instagram hesaplarını takip ederseniz sevinirim. Eğitim işini iyi yaptığımı düşünüyorum. Kursa katılan insanların ilerleyişleri görüldükçe zamanla tanınırlık bilinirlik artar diye düşünüyorum.

Genel olarak zaten "En İyi Reklamı Müşteri Yapar" diye bir tabir var. Sen işini düzgün yaparsan müşteriler zaten senin reklamını yaparlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

hocam youtube tarafıda hayırlı olsun. küçük snappet'ler ve sohbet video sayısı arttıktan sonra shortlar kesip title dan da kanala kullanıcı çekebilirsin.

+1

Fiyat skalası bilge adam vb. kuruluşları dışarıda tutarsak yüksek bir kurs için ön gösterim şart. Sadece içeriğe bakarak kurs alınmaz genel itibarıyla. Udemy'de dahi bir kurs alırken preview'daki anlatım tarzından content'e kadar her şeyini inceliyoruz. Ufak gösterimler satışı illaki artırır. 

Hayırlı satışlar, bol kazançların olsun hocam. Başarılar.

~
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

@TxT teşekkür ediyorum. WhatsApp ve Instagramdan yazanlar oluyor sürekli. Belki de yönlendirdiğin kişilerle konuşmuşuzdur. Kursa kaydolmadan önce sormak istedikleri sorular varsa cevaplıyorum.

@DracuLax teşekkür ediyorum. En büyük destek işte insanların çevrelerindeki kişilere söylemesi. Tanınma ve bilinme olayı zaman içerisinde oluyor zaten. Youtube ve instagram hesaplarını takip ederseniz sevinirim. Eğitim işini iyi yaptığımı düşünüyorum. Kursa katılan insanların ilerleyişleri görüldükçe zamanla tanınırlık bilinirlik artar diye düşünüyorum.

Genel olarak zaten "En İyi Reklamı Müşteri Yapar" diye bir tabir var. Sen işini düzgün yaparsan müşteriler zaten senin reklamını yaparlar.

Kesinlikle doğru bir cümle. Belirli bir noktadan sonra kartopu şeklinde büyüyeceğimizi düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

hocam youtube tarafıda hayırlı olsun. küçük snappet'ler ve sohbet video sayısı arttıktan sonra shortlar kesip title dan da kanala kullanıcı çekebilirsin.

+1

Fiyat skalası bilge adam vb. kuruluşları dışarıda tutarsak yüksek bir kurs için ön gösterim şart. Sadece içeriğe bakarak kurs alınmaz genel itibarıyla. Udemy'de dahi bir kurs alırken preview'daki anlatım tarzından content'e kadar her şeyini inceliyoruz. Ufak gösterimler satışı illaki artırır. 

Hayırlı satışlar, bol kazançların olsun hocam. Başarılar.

Teşekkürler hocam. İlk 13 ders ücretsiz zaten. İsteyenler izleyip anlatım tarzını görebilirler. Ufak gösterim derken internette görünür olmayı kastettiysen, evet bu tarz çalışmalar satışa etki eder muhtemelen. Bayramdan sonra yeni röportajlar yapacağız kursu tamamlayanlarla.

Kurs fiyatı ve satın alma davranışı ile ilgili olarak benim düşüncelerim şu şekilde; Kararlı, kendinden emin ve kurstan alacağı faydanın farkında olan bir kişi zaten hemen satın alıyor. Mesela 1.röportajdaki arkadaşım Kaya şu anda 2 kursa gidiyor. Python + yapay zeka Toplam 11.000 TL ödedi. Ön gösterim vs hiçbir şey olmadan satın aldı kursu. Ben bu kursların kendisi için çok faydalı olacağını söyledim. Beni dinledi ve gitti. Ve inanılmaz derecede memnun. Kurslardan sonra 2.röportajı yaparız muhtemelen, o zaman dinlersiniz kendisini.

Bir de tamamen fiyat odaklı müşteri profili var. Zaten bu kişiler benim kursumu satın almazlar. Mesela bana 6 ay önce yazmış birisi. Tahribattan değil başka bir platformdan. 289 TL çok pahalı ben öğrenciyim demiş indirim istemiş. İndirim yapmadım tabii ki 200 liranın indirimi mi olur. Kurs 5000 TL olsa öğrenciyim dese anlarım indirim yaparım. Aynı kişi 6 ay sonra tekrar yazmış. Yine indirim sormuş. Normalde indirim yapmadığımı ancak kendisi için 1 seferlik kupon kodu vereceğimi söyledim. Muhtemelen fiyatı yine yüksek buldu ve satın almadı.

Lafı şuraya bağlayacağım. Alacak olan kişi her türlü satın alıyor. 800-900-1000 TL fiyat fark etmez. Almaya niyeti olmayan kişi hiçbir şekilde almıyor zaten.

Fiyat ne zaman fark eder? 20.000 TL ye paket kurs satarsın. Bu sefer fiyat belirleyici olur evet.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Kursun yeni fiyatı 1049 TL. TBTTEMMUZ kodunu kullanarak 31 Temmuz'a kadar kursu 849 TL ye satın alabilirsiniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://youtu.be/VNUbmyMYG5w

Ulaş bahçeşehir üniversitesi elektik elektronikte okuyor. Programlamaya giriş eğitimini tamamladı. Şimdi C kursuna gidecek. Ardından gömülü sistemler alanında ilerleyecek.

Edit: Video olarak gömemedim linki.

Hannibal_King tarafından 18/Tem/22 22:43 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ES2Jts0te3k

Şu anda Java Developer olarak çalışan öğrencimiz. Daha önce sürekli olarak daldan dala atlamış.  Programlamaya giriş eğitimini tamamladı. Şu anda C derneğinden Java eğitimi alıyor. Sonrasında da Java uygulama kursuna katılacak.

Ciddi anlamda çok fazla fayda sağladığımız öğrencilerden. Hep diyorum bir yerde işe girebilmiş olmak yazılım seviyesi açısından bir gösterge değil. İşe girmek zor bir şey değil zaten. Önemli olan iyi bir maaş alarak şirkete değer katmak. 

Hannibal_King tarafından 23/Tem/22 00:44 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=b6zBsgKFIao

Elektrik mühendisi - Erdem Aslan 31 yaşında. Şantiyede yoğun bir tempoda çalışıyorlar. 2 haftada 1 cumartesi günleri de iş var. Yoğun iş temposuna rağmen kursu tamamladı. Ve ilerleyişini sürdürüyor. Şimdi C# üzerinden ilerliyor. C# ta biraz ilerledikten sonra Unity kursuna gidecek. 

Kararlı olan ve sürekliliği sağlayan kişiler mutlaka başarıyorlar. Aynı tempoda devam ederse giderek güçlenecek.

-----------------------------------

Ayrıca üniversite öğrencilerine yönelik bir eğitim programı tasarlıyoruz. Benden başka mentörler de olacak. Her bir alan için detaylı yol haritaları oluşturacağız. 2 aşamalı bir program olacak. 1. aşamasında öğrencilere programlamaya giriş eğitimi vereceğiz. 2.aşamada ise öğrencinin seçtiği alanda planlı ve programlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacağız. Toplam 9-10 aylık bir süreç içerisinde öğrenciyi mümkün olduğunca ileriye taşıyıp sonrada şirketlere staj yapması veya çalışması için yönlendireceğiz.

Yeni yetişecek yazılımcılara ihtiyaç duyan veya yeni yazılımcıların yetişmesini desteklemek isteyen şirketler de çalışacan müridler mesaj atabilirler bana. Şirketten belirli sayıda öğrenciye sponsor olmasını istiyoruz. Bunun karşılığında da eğitim sürecinin sonunda öğrencileri sponsor olan şirkete yönlendiriyoruz.

Bizim programımız bir bootcamp programı olmayacak. Hızlandırılmış bir şey yok. Her şey olması gerektiği gibi olacak. Uzun süreli ve sistematik bir süreç olacak. Normalde Linkedin üzerinden iletişime geçiyorum şirketler ile. Belki tahribattan da çıkar desteklemek isteyen şirket diyerekten yazayım dedim buraya da.

https://programlamayagiris.com/is-ortakligi burayı da okuyabilirsiniz. Başka maddeler ekleyeceğim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Tahribat için özel kupon kodunu yeniden aktif ettim. Kupon kodu: TAHRIBAT

10 Eylül tarihine kadar TAHRIBAT kodu ile eğitime 900 TL ye kaydolabilirsiniz. Eğitimin şu anki satış fiyatı 1049 TL.

10 Eylülden itibaren eğitimin ücretini 1399 TL yapacağım. Ve gelecek aylarda da ücreti artırarak devam edeceğim.

TAHRIBAT kodu bundan sonra hep aktif olacak ve internet üzerinden bireysel satın alımlarda en yüksek indirimi sağlayacak. Örnek veriyorum, sosyal medyadan veya diğer forum sitelerinden %10-%12 civarlarında indirim veren kupon paylaşırsam TAHRIBAT kodu o esnada %15-%17 civarlarında bir indirim verecek.

Fiyat güncellemeleri ile ilgili daha fazla paylaşım yapmayacağım. Siteye girdiğiniz tarihte görmüş olduğunuz fiyat güncel fiyattır. TAHRIBAT kodunu kullandığınızda ise indirimli fiyatı göreceksiniz zaten. Bunun dışında ekstradan indirim istemek için mesaj atılmamasını rica ederim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=rgvFAOTh7ks

Hasan Can buradan bir müridin akrabası. Yazılım Mühendisliği 2.sınıf öğrencisi.

Bu tarz röportajlar şunu göstermek açısından önemli; okulda istediğin kadar eğitim al. Udemy ve YouTube dan eğitimler izle. Yazılım dünyasında 4 tane çeyrek 1 tane tam yapmıyor. 

Bu tarz ibretlik videolar gelmeye devam edecek...