Satılık Lg G2 16 Gb Siyah

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Fotoyu bugün atamıyorum çünkü ev arkadaşım gelmedi onun telden çekip atacaktım :)

Edit: Bu arada bataryadan bahsedilmiş, bataryası gayet güzel, sabah 8:30-9:00 gibi şarzdan çekiyorum öğlen 13:00 a kadar %85-%80 e düşüyor max, akşam 5:30 civarı gibi %50 ye düşüyor sonra daha çok oynuyorum o zaman bitiyor :) yani bir gün çok çok rahat gidiyor bataryası

sezginari tarafından 18/Oca/15 23:50 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

32 gb versiyonu vardı bende.

sakınan göze çöp batar ya. o misal bok ettim telefonu. g3 beat var şimdi çok özlüyorum çok.

güzel telefondur.

hayırlı satışlar.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

valla cihaz temiz duruyor helal olsun nasi baktiysan cihaza, benin iki kez on panel 1kere de arka kapak değişmesine ragmen 4köşe de ezik birde arka taraf hpp cizik üstüne arkadaki lg nin l si düştü. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

valla cihaz temiz duruyor helal olsun nasi baktiysan cihaza, benin iki kez on panel 1kere de arka kapak değişmesine ragmen 4köşe de ezik birde arka taraf hpp cizik üstüne arkadaki lg nin l si düştü. 

Hocam ayni benim telefonun şimdiki durumunu anlattin. Bu değişiklikleri nasıl yaptirdin? Garanti içi mi yoksa ekstra mi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    Bartimaeus bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

Hocam ayni benim telefonun şimdiki durumunu anlattin. Bu değişiklikleri nasıl yaptirdin? Garanti içi mi yoksa ekstra mi?

hocam garanti kapsaminda degisti,

once iç film gitti on kasa degisti, 

sonra arka kapak ses cikariyodu o degisti

sonra batarya sisti ,ekran ~ batarya ~ sarj aleti degisti

ses kotu gidiyordu karsi tarafa icte sarj girisi kulaklik girisi ve mikrofon olan parca degisti

simdi 1~2aydir video cekince cizirti oluyor anakart degisicek onu bekliyorum teli birakmadigim icin kalmiyo anakart 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    sezginari bunu yazdı

Sol alt kısım değişik geldi hocam orda çarpma bere falan mı var ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    EnesErgun bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Sol alt kısım değişik geldi hocam orda çarpma bere falan mı var ?

yok üstad hiç bir darbe ezik yok, çizik dahi yok. Foto çekerken elimdeki telefonun yansıması çıkmış, sana garip gelen kısmı orası.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

bi yukarı çıksın konu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Takas+para düşünüyor musun hocam ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3769 Toplam Mesaj: 39