Satılık Lg G2 16 Gb Siyah

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Takas+para düşünüyor musun hocam ?

iphone 5s ise takasa girerim üstad çünkü 5s alacam ben.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Elimde discovery var bunu sattığım zaman g2 alacağım. O zamana satılmaz ise telefon alırım :) hayırlı satışlar

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Bi arkadaş daha istemişti 10 gün  sonra alabilirim diye 10 güne satılmazsa o alacak o olmazsa sen sen almazsan nasip kısmet artık :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Bi yukarı çıksın, satış devam etmektedir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

Fiyatta indirim bekliyorum lütfen pm ciddi alıcıyım fotoğraf lütfen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    konuyu paltalamayayim ama batman da sifiri 32 gb LG g2 800 TL ve orjinal replika değil bu Nasil oluyor ? hadi kaçak olsun ama orijinal IMEI var bu Nasil is ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    konuyu paltalamayayim ama batman da sifiri 32 gb LG g2 800 TL ve orjinal replika değil bu Nasil oluyor ? hadi kaçak olsun ama orijinal IMEI var bu Nasil is ?

Paralel ithalattır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı

Fiyatta indirim bekliyorum lütfen pm ciddi alıcıyım fotoğraf lütfen

fotoğraflar zaten yüklü mesajlara bakarsanız görebilirsiniz. Fiyat ise normalde zaten dışarıya 850 diyordum tbt ye 800. Üzerinde çizik yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

garantisi yoktur

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

Batmanda (2014) askerdeyken note2 aldi arkadasim.. bana da ailem izmirden gonderdi..

ben arada fark göremedim pek.. ama arkadasım benim telefonu her zaman daha stabil buluyodu..

garantisi de olmuyor dediğin ürünlerin..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
Toplam Hit: 3775 Toplam Mesaj: 39