folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Şeyh Anasayfaya Çetbaks Bişey Koy Da Muhabbet Edelim Ya?

Şeyh Anasayfaya Çetbaks Bişey Koy Da Muhabbet Edelim Ya?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

15 dk sonra silinsin mesajlar. isteyen anonim falan da olsun.

mesaj limiti koyarsın dakkalık falan spam yapamaz millet,

hatta beğendiğimiz mesajlara tbt tokenlerimizden verelim reddit şekli

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Forum yerine Reddit tarzı bir sosyal fikrini şeyhe bende özelden söyledim. Aklımda daha güzel ve farklı projeler var onları hayata geçireceğim diye cevap verdi. Coin projesini kast etmişti büyük ihtimalle.

Şeyhin kabul etmek istemediği nokta forum mantığı 2010'ların başında bitti. Yeni nesil zaten yazı okumakla kim uğraşacak Youtube'tan videosunu izlerim veya dinlerim kafasında. Üyelikleri açınca o yüzden gelen tipler ya eskiden siktiri yemiş ezikler yada salak salak troll yapmaya çalışan tipler.

Şuan Reddit, Twitter tarzı fazla uzun yazılı yazılar olmayan, diğer kullanıcılar ile etkileşime geçebileceğiniz, paylaştığınız yazının sizi veya hakkında yazdığınız konuyu takip edenlerin önüne düştüğü platformlar revaçta. 

Bakın yılların ekşi sözlüğü bile can çekişiyordu. Eskiden yazar olmak çok zordu. Ancak şuan çok kolay. Sitedeki teröristlere, Aktrollere vs vs bilerek dokunmuyorlar ki millet bunların yazdıklarına cevap yazsında site aktif gözüksün kafasındalar. Eskiden trollük yapanları hemen uçuruyorlardı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Forum yerine Reddit tarzı bir sosyal fikrini şeyhe bende özelden söyledim. Aklımda daha güzel ve farklı projeler var onları hayata geçireceğim diye cevap verdi. Coin projesini kast etmişti büyük ihtimalle.

Şeyhin kabul etmek istemediği nokta forum mantığı 2010'ların başında bitti. Yeni nesil zaten yazı okumakla kim uğraşacak Youtube'tan videosunu izlerim veya dinlerim kafasında. Üyelikleri açınca o yüzden gelen tipler ya eskiden siktiri yemiş ezikler yada salak salak troll yapmaya çalışan tipler.

Şuan Reddit, Twitter tarzı fazla uzun yazılı yazılar olmayan, diğer kullanıcılar ile etkileşime geçebileceğiniz, paylaştığınız yazının sizi veya hakkında yazdığınız konuyu takip edenlerin önüne düştüğü platformlar revaçta. 

Bakın yılların ekşi sözlüğü bile can çekişiyordu. Eskiden yazar olmak çok zordu. Ancak şuan çok kolay. Sitedeki teröristlere, Aktrollere vs vs bilerek dokunmuyorlar ki millet bunların yazdıklarına cevap yazsında site aktif gözüksün kafasındalar. Eskiden trollük yapanları hemen uçuruyorlardı. 

10000% katılıyorum

reddit formatı bence tahribata en uygun format

hem de mobilde okuması yazması en kolay format

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Forum sistemi her geçen gün çöp oluyor. Sosyal medya tarzı nodejs tabanlı yeni bir alt yapı gerek. Üyeliklerin açılması sitenin gerizekalı tiplerle dolması post kasmaya çalışması anonimliğin azalması. Tahribat ruhu her gün azalarak sona erecek. Holy coin işine merak sarmış belli ki  buraları pek dikkate alacağını sanmıyorum. 

Martech tarafından 22/Nis/24 03:46 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bir tampermonkey eklentisi yazıp forumun üzerinde kondurmak lazım..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

yav bırakın şu forumu, forum olarak kalsın.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

oldu olacak tiktok benzeri birşey yapalım dans edip koyarız :/

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trump
    trump's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Berbat bir fikir. Muhabbet arayan Whatsapp kullansın.

trump tarafından 22/Nis/24 10:25 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ya olm neyin tribindesiniz amına koyim

gündem konusu olmasa bi allahın kulu girmez şu foruma.

gündem, ekonomi ve kripto dışında sadece yardım ve satış konusu var forumda.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Bırakın bunları şu coin işini öğrenmek lazım. Cuf cuf hocanın bile peşinden giden var adam size doğru yolu gösteriyor gündem diyorsunuz.

Ondan sonra Adnan Oktar'ın yanindakiler nasıl zengin oldu vay efendim Menzil tarikatının milyonluk araçları falan diye anca konusursunuz..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Haklı olabilirsiniz forum mantığı bitti ama bence kaçırdığınız bir nokta var

Herkes üyelikler açılsın istiyordu çünkü yazan kişi kalmamıştı üyelik açılıncada kapatılsın istiyor eskiden can sıkıntısıyla birbiriyle atışıyordu ama en azından atıştığı adama alışmıştı yeni bir şey gelince reddedildi

Ben değişiklik olursa kimsenin kalmayacağını düşünüyorum bir gün geliyorsun tüm forum değişmiş istemsizce herkes buranın eski tadı kalmadı diyecektir diye düşünüyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 16
şeyhhhh şıh çetbaks