folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sözcü Gazetesinin Manşeti!

Sözcü Gazetesinin Manşeti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

ALlah erdoganin belasini versin..

Bunca sehidi hice saydi,bular daha iyi gunler daha ne acilimlar yapar :@

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    bu başlığı gördüm ve diycek tek kelime bulamadım... lanet olsun diyorum bazen daha neyin olmasını bekliyoruz ki ??Ha eğer birşeylerin daha olmasını bekleyen varsa eve gelipte s.kmeyecek kimse böyle böyle oluyor işte bunlar..

http://yigitdemirag.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Türk Milleti şehide ihaneti  gördü.akepe bedelini fena ödeyecek..

karanlıkta yol alan bir hikaye karanlıkla biter.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Allah bin türlü belasını versin tayip denilen haysiyetsiz insan mahlukatının.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hocam neden kızıyorsunuz ki! millet bunu istemedi mi? kim cıkıp da haykırdı? olan bitene herkes seyirci... burda verilen tepkiler bir işe yaramıyor halkın buna dur demesi ayaklanması gerekir ama nerde ben bişi göremiyorum! daha bunlar iyi günlerimiz emin olun... ve göreceksiniz bir sonraki seçimde akp yine iktidar olacak! halk susuyor asker susuyor yargı susuyor... dağdan inen adamlar için silopide cadır kuruldu bu cadırlarda sözde hukuk işlendi ve serbest bırakıldılar! yargı bu nasıl iş demedi kaldı ki dtp acık acık teröristleri överken sözde demokrasi adına parti kapatılmadı! daha neler gelecek başımıza... ama iyi oluyor bu millete! siz göz göre göre adamı seçip bu kadar yetki verirseniz suclamak gibi bir lüksünüz de olmaz...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tayip kına yaksın lafına çok güldüm :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

or*** çocuğu erdoğan

dur bakalım daha neler yapıcaklar.

sözcü ve yeniçağ gazeteleri tamamen tarafsız gazetelerdir ben onları okuyorum okuyunki daha olaylara farklı gözden bakın

sokayım onun tezine...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    Taş ağlar

YANİ şimdi siz PKK terör örgütü militanlarını önde vali, arkada bando mızıka,
    çiçeklerle, çikolatalarla, bayram ederek karşıladınız...

Ama ömrünü bu ülkeye hizmetle geçirmiş profesörleri, akademisyenleri,
    edebiyatçıları, gazetecileri, generalleri, sanatçıları, henüz kanıtlanmamış “örgüt” iddiasıyla aylardır hapishanelere tıktınız...

Öyle mi?..

Eli silahlı terör örgütü militanı 20 dakikada ifade verdi ve salındı, ama eli kalemli Mustafa Balbay‘ın dünkü köşesinde “229 gündür tutuklu” olduğu yazılıydı...

Üniversite kurup çocuklarınızı yetiştiren, hastane kurup nice can kurtaran Prof. Mehmet Haberal hasta yatağında tutuklu, ama “çocuk katili” dediğiniz insanları kucaklıyorsunuz...
    Böyle midir hukukunuz?..

Kanserle boğuşan bilim adamımız Erol Manisalı acılar içinde sürünüyor... O teröristlerle savaşan askerlerimiz demir kapılar arkasında tutsak... Türkan Saylan öldüğü halde kurtulamadı elinizden, sorgulanıyor...

Ama PKK‘lıları bağrınıza bastınız...

Vicdan bu mudur?..

İlhan Selçuk yarım asırdan fazladır “barış-sevgi-huzur-güven-çağdaşlıkhukuk-
    demokrasi” üzerine yazılar yazdı, suç oldu... Ama vatana kurşun sıkanların başı Apo‘nun yol haritasına bakıp bakıp teröristleri çikolatayla karşıladınız...
    Böyle midir devlet?..

Taş olsa ağlar...
    Bir terörist dağdan eksilse hepimiz seviniriz.
    Ama bu ne hal?..
    Terör örgütünün bayrakları, Apo’nun posterleri, alkışlar, zafer zılgıtları...
    Önde vali...
    Arkada çiçekçi...
    Devlet terörü teslim aldı derken, terörün teslim aldığı devlet midir bu gözüken?..
    Hukuk mu bu?..
    Adalet buna mı diyorsunuz?..
    Vicdanın eridiği, mantığın yanıt veremediği, tüm değerlerin bittiği yerdir burası...
    Taş ağlar...
    Taş...

Bekir ÇOŞKUN

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    artık açık açık nefret besliyorum... bunlara oy verenlerin aklını s...yim.. bide şaka gibi dağlıca baskınının yıldönümüne denk getirmişler. taşşak geçiyorlar taşşak. bu aptal halkla, bu cahillerle. sonra çıkıp 2 tane din martavalı uydursa bütün oylar tekrar ona. Allah belanızı versin.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Söylenecek söz bulunamıyor bu şerefsizlere.

Tayyibinde ona yardım  edenlerinde Allah Belasını versin.

...
Toplam Hit: 8812 Toplam Mesaj: 61