folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sözcü Gazetesinin Manşeti!

Sözcü Gazetesinin Manşeti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

Vatanımızı  korumak için gece gündüz nöbet tutup, teröristle çatışan,aç kalan , anaları günlerce ağlayan , vatan uğruna şehit düşen  bizim askerlerimizi ,bizim insanlarımız , bizim şehitimiz , bizim çocuklarımız değilmi?

Yüce adaletimizin affettiği,  bizim liderimiz apodur, bizim ülkemiz kürdistandır diyi askerlerimizi öldüren , çoluk çocuk demeden katledenler bu orospu çocukları değilmi ?

Nerde ulan demokrasi ? Nerde ulan açılım ? Benim anam yıllarca ağlasın şehit çocuğuna , sen benim şehitimi öldürenleri çağır ne isterseniz olsun affediyorum sizi yeterki gelin de. Ben bu açılımı kabul etmiyorum. Kabul edenide kabul etmiyorum. Bunları affeden adaletide kabul etmiyorum. Bunları bu ülkeye siklerini sallaya sallaya törenlerle getirtenleride kabul etmiyorum. 

En acısı Türkiye'deki %47 yi affetmiyorum. Türkiye Cumhuriyetine  yapılmış en büyük ihaneti başımızdakiler değil sizler yaptınız. Yazıklar olsun size !

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Artik Allahin izniyle HAIN akp kazanamicak..

Birazda olsa milletin gozu acildi..Tabi ibne tayyip gene yoksul insanlarin gozunu boyayip kandirmassa..

Birgun birisi buna DUR dicek er yada gec..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Haber pkk eylemiyle alakalı. peki pkk terörü bitti mi? Hayır. Böyle bir beklenti niye oldu anlamdım. 34 pkklı dağdan inince devlet veya hükümet terörü bitirdik diye açıklama mı yaptı? Hayır. O zaman bu tepkiler bu konuyu saptırmalar niçin? Bir kızgınlık var konular çok sapıyor. fikir beyan etmeye çekiniyoruz. Ben şimdi konulya ilgili bir yorum yazdım. Ordan biri çıkıp bana "Sen teröristlerin ne yaptıklarını biliyor musun? Şehitlerimizi unuttuklarını biliyor musun?" gibi yorum yazacak. Dediklerinizde haklı olabilirsiniz ancak siyaset,politika yapacağımıza fikir  paylaşalım. Bizim de meclisteki akp,chp,mhp'den farkımız kalmıyor. Ayrıca bu derin konunu da boku çıktı siyaset varsa derin oluyor illa. güncel haberdir bu.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek
    Allah belanı versin Tayyip,bu millet sandıkta tekrar bu adamı galip çıkartırsa yazıklar olsun dicem...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kuytul bunu yazdı:
    -----------------------------

Haber pkk eylemiyle alakalı. peki pkk terörü bitti mi? Hayır. Böyle bir beklenti niye oldu anlamdım. 34 pkklı dağdan inince devlet veya hükümet terörü bitirdik diye açıklama mı yaptı? Hayır. O zaman bu tepkiler bu konuyu saptırmalar niçin? Bir kızgınlık var konular çok sapıyor. fikir beyan etmeye çekiniyoruz. Ben şimdi konulya ilgili bir yorum yazdım. Ordan biri çıkıp bana "Sen teröristlerin ne yaptıklarını biliyor musun? Şehitlerimizi unuttuklarını biliyor musun?" gibi yorum yazacak. Dediklerinizde haklı olabilirsiniz ancak siyaset,politika yapacağımıza fikir  paylaşalım. Bizim de meclisteki akp,chp,mhp'den farkımız kalmıyor. Ayrıca bu derin konunu da boku çıktı siyaset varsa derin oluyor illa. güncel haberdir bu.

kuytul

acilimi yapan kim ? acilim acilim diye dtp ile gorusen kim ?

eskiden dtp bu kadar acik acik destek verdigini gosterebiliyormuydu ?  eskiden de teroristler teslim oluyordu serbest birakilanlar oluyordu, peki bu kadar bir govde gosterisi yapiliyormuydu ?

eskiden mitinglerde bu kadar kolayca devleti yikmaya yonelik sloganlar atabiliyorlarmiydi ? apo posteri, pkk pacavrasi acabiliyorlarmiy di ?

eger cevabin evet ise, haklisin konulari gereginden fazla sapitiyoruz.

ama sunu bilki "evet kesinlikle kizginiz"

uyan kuytul gaflet uykusundan, 

patlayan havai fisekler sehitlerimizi oldurenlerin donusu icin patlatiliyor, serilen kan kirmizisi halilarin rengi sehitlerimizi olduren teroristlerin kani,

daha ne diyeyim

-

bulent arinc bile cikip askerimize kursun SIKAN pkk lilarin hikayesine etkilenerek gozyaslarini tutamiyorsa 

Mehmetcik analari bulent arinci gozyaslarindan olusan denizde BOGAR...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Gaflette değilim elbette olanları görüyorum. adamın kafasında apo varsa dilinde apo olmuş olmamış önemli mi? Daha önceden apo diye sikiyorduk. PKK diyene işkeneyi basıyorduk da noldu? Bizim yaramızı bilip bilip tuzu basmadılar mı yine? TSK desteklemiyor belki ama karşı da çıkmıyor buna sessiz onay diyorlar. student bahsetmiş biraz. Buna rağmen tayyip de tayyip sakız yapmışız. Ben son seçimde oy verdim akpye bundan sonraki seçimde ne olacağı belli olmaz. Benim arkadamdan küfür sallayan anama söven adamlar burda. 1 gr ciddiye almıyorum bu yaratıkları. Adam gibi tartışma isterim. Bir tek senle tartışacak halim de yok underzero, burda başka konuşacak adam da ağzını açıyor küfür ediyor. Teröre sövelim, teröriste sövelim, hatta hükümete de sövelim ama şu partiye verenin bilmem napim diyeni anlamıyorum. Hayır gerçekten yapmaya kalksa iç savaş çıkacak zaten ve bunu diyen adam da milliyetçi sanıyor kendisini orası daha komik.Açıkçası demek istediğim buydu.

msela az önce burdaki başlığı habr olarak verilen başka bir başlıkta dediğime benzer bi şeye maruz kalan müridin mesajı
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=97419&sayfa=1#1052517

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Bu tayyip ermenisine halk oy da veriri Möt de verir her şeyini verir.Bu uyuşturucu din ya da ılımlı islam kullanıldımı insanlar kuzu olur.bizim atkafalı halkımız buna inanıverir.ulusal bütünlük yok insanların arasında uçurumlar var.ve okumayı sevmeyen cahil bir halkız.kendi doğrularımızı bulamıyoruz.atatürk gibi birini bekliyoruz.Aslında godo bekliyoruz biz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Niflheim
    Niflheim's avatar
    Erkek
    Daha Avrupa'dan bi grup daha gelicekmiş.DTP "Avrupa'daki PKK'lıları da aynı görkemle karşılayacağız" dedi...Geldiğimiz noktaya bakın, Türkiye'nin kahramanları PKK imiş meğer de haberimiz yokmuş, o vakit tek düşman Türk askeri kalıyor geriye.İşler iyice arapsaçına döndü.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

student bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:
    artık açık açık nefret besliyorum... bunlara oy verenlerin aklını s...yim.. bide şaka gibi dağlıca baskınının yıldönümüne denk getirmişler. taşşak geçiyorlar taşşak. bu aptal halkla, bu cahillerle. sonra çıkıp 2 tane din martavalı uydursa bütün oylar tekrar ona. Allah belanızı versin.

sen devam et sanal alemde  ultraASKERlik yapmaya , nede olsa pkk larla savaşan sen değilsin.

Bu kararların hepsi Milli Güvenlik Kurulunsa saatlerce tartışmalarla , aıl fikir alışverişi ile veriliyor.Sadece Ak Partinin kararları değil bunlar.

Bakın bira z kafnızçalışsın , biraz olsundüşünün ,  İsraille ilgili bir ityatroyüzünden sincanda tank ytürüten  ordu , sizin gibi vatanın saıldığını düşünse 50 defa yürütmştü şimdi tankları.Vtanı bir tek siz sevmiyoprsunuz.Bekara karı boşamak kolay ya , siz sanal alemde atıp-tutarak sorunalr çözülür zannediyorsunuz , oysa yıllardır pkk ile savaşan ordu , devlet bu işin atıp-tuıtmakla çözülmeyeceğini çok iyi biliyor.

CumhurBaşkanı Gül Byakalıneden Milli Güvenlik Kuruluna girsin diye tavsiyede bulundu zannediyorsunuz, Byakal da görsün içeride neler tartışılıyor , gelişmeler nele r, ordu bu konuda ne diyor ,öğrensin , boş boş muhalefet etmesin .

neyse siz devam edin sanal alemde söverek memleketi kurtarmaya , gerçek dünyada bu sorunları çözmeye çalışan askelerimiz ve devlet adamlarımız da var.

Senin devlet adamlarin generallerin ve saz arkadaslari 12 Eylulde sikti memleketin anasini. Ondan beridir de beli dogrulmadi.

Kenan Evren Amerika destekli darbe yaptiginda da senin gibi delikanlilar "koskoca generaller ve devlet adamlari elbette bizim

cucuk kadar beynimizin icinden gecenleri hesaplamislardir" diye soylesmislerdi.

Abicim guzellik gorecelidir. Ben su an hic bir guzel nema gormuyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı:
    hocam neden kızıyorsunuz ki! millet bunu istemedi mi? kim cıkıp da haykırdı? olan bitene herkes seyirci... burda verilen tepkiler bir işe yaramıyor halkın buna dur demesi ayaklanması gerekir ama nerde ben bişi göremiyorum! daha bunlar iyi günlerimiz emin olun... ve göreceksiniz bir sonraki seçimde akp yine iktidar olacak! halk susuyor asker susuyor yargı susuyor... dağdan inen adamlar için silopide cadır kuruldu bu cadırlarda sözde hukuk işlendi ve serbest bırakıldılar! yargı bu nasıl iş demedi kaldı ki dtp acık acık teröristleri överken sözde demokrasi adına parti kapatılmadı! daha neler gelecek başımıza... ama iyi oluyor bu millete! siz göz göre göre adamı seçip bu kadar yetki verirseniz suclamak gibi bir lüksünüz de olmaz...
    katılıyorum bunlar daha ıyı gunler...

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
Toplam Hit: 8833 Toplam Mesaj: 61