folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tercihlere 1 Hafta Kaldı Yardım....

Tercihlere 1 Hafta Kaldı Yardım....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apollon
    apollon's avatar
    Erkek

3 agustosta tercihler son.ben malatyada yaşıyorum 18 senedir.bu sene mf 3 1600 mf4 1700 deyim.ama hala kararar veremedim tıp mı yoksa mühendislikmidie.bu ikilemde kalanlar nasl aştı?lütfen yol göterme...

odtü ee itü habarleşme ve e    

tıplardanda çapa cerrahpaşa  ege ankara tıp marmara tıp arasında kaldım. yardım

ne kral ol ne paşa pic ol hayatını yaşa!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bir iki üç tıp

edit: düzenli paran olur  işin olur saygın olursun kasmazsın kendini :F  sosyal statün olur ama mutlu olurmusun bilemem :F

Mesaj 27 Temmuz 2012 (Cuma) Saat: 11:40'da HeadBanger tarafından düzenlendi.

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tıp ve mühendislikten başka meslek yok mu ülkede?

sen ne olmak istiyorsun? hayalin ne buna göre söyleyelim. Yarın bi gün olursun doktor, tiksinirsin insanlardan işsiz gezersin.

aynı durum mühendislik için geçerli. Lütfen paraya göre meslek seçmeyin, isteyerek (normal bi istek değil, hayalini kurmalısın bu mesleği yaparsam her gün mutlu uyanıcam demelisin).

puanın güzel belli zeki/çalışkan adamsın. Kendini Türkiye şartlarına endeksleme

kolay gelsin umarım en doğru kararı verirsin hacım

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

sen ne istiyorsun diyecemde o puanı yapan adam kendini bilmez ki amk. Tıp nere mühendislik nere.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    Bir ömür yapabileceğin işi tercih etmelisin

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apollon
    apollon's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

sen ne olmak istiyorsun? hayalin ne buna göre söyleyelim. Yarın bi gün olursun doktor, tiksinirsin insanlardan işsiz gezersin.

aynı durum mühendislik için geçerli. Lütfen paraya göre meslek seçmeyin, isteyerek (normal bi istek değil, hayalini kurmalısın bu mesleği yaparsam her gün mutlu uyanıcam demelisin).

aslında kamu yönetimi okumak isterdim...ama bu durumdayken imkansız.puana göre tercih ön planda.bid ebugün  hangi doktorla görüşsem işinden memnn değil o çok düşündürüyo insanı.

ne kral ol ne paşa pic ol hayatını yaşa!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

apollon bunu yazdı:

SharpShooter bunu yazdı:

aslında kamu yönetimi okumak isterdim...ama bu durumdayken imkansız.puana göre tercih ön planda.bid ebugün  hangi doktorla görüşsem işinden memnn değil o çok düşündürüyo insanı.

bırakın kamu yönetimi okusun :D

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

benim tıpçı arkadaşlar var ... cerrahpaşada vs.. adamlar diyorki ege tıbbın havası başka diye... egeyi yaz git.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bırakın kamu okusun :D

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

ya ben anlamıyorum aq bi adam nasıl tıpla muhendislik arasında kalıyo diye

biri anyaa biri konya

ne istiyosan onu ol kardeşim içinden tıp mı geçiyo git tıp oku içinden muhendislik mi geçiyo git muhendislik oku

gelsen desen ki şuranın tıpı mı buranın tıpı mı anlarım ama

tıp mı muhendislik mi demek ne demek  

edit:kamu istiyorum demişsin git kamu yaz kardeşim ne işin var tıpta muhendislikte

Mesaj 27 Temmuz 2012 (Cuma) Saat: 12:43'da iqsuz tarafından düzenlendi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam kamudanda kaymakam olusun doktorluktan dahamı kötü

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 2026 Toplam Mesaj: 23