folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tercihlere 1 Hafta Kaldı Yardım....

Tercihlere 1 Hafta Kaldı Yardım....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    ege tibbin bir artisinu bilmiyorum dun meraktan kadavralarin saklandigi anatomi bilim dalinin yanindan geciyordum cama kafami dayadim ne var acaba iverde diye her yerden igrenc kokular geliyordu tahmini formaldehit kokusu birde carebellum kutusu gordum icinde beyinler felan var kokudan nevrim dondu zor valla kolay degil. ama para statu ego ve hava istiyorsan kesinlikle tip. ama yok omur boyu olum tipa gitseydin daha iyiydi diyecek arkadaslar ve cevre icinde muhendis butonuna bas

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    Tıpıda mühendisliğide istemiyosun sanırım. Fizik tedavi-fizyoterapi tarzı bölümlere bakmanı önerirm.

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

hocam tıp isteyipde mühendisliğe giden birçok arkadaşım sonradan çok pişman oldular .
    Mühendislikde hersey senin elinde girişkenlik-önderlik vs vs ama tıp öyle değil dersini çalış bitir tusu kazan tamam bitti gitti..sen hangi profile uygunsun bunu anlamaya çalış.
    kolay gele 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apollon
    apollon's avatar
    Erkek

piradomim bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam tıp isteyipde mühendisliğe giden birçok arkadaşım sonradan çok pişman oldular .
    Mühendislikde hersey senin elinde girişkenlik-önderlik vs vs ama tıp öyle değil dersini çalış bitir tusu kazan tamam bitti gitti..sen hangi profile uygunsun bunu anlamaya çalış.
    kolay gele 

söylediğine kısmen katılıyorum.bunun sebebi bugün odtü ee asisanlık yapan biriyle konuştum.adamın 6 sene önce tercih sebebi yalnızca kumandanın düğmesine bastğ da açılması00ymış....bunu merak ettiğini ve bu sebeple oraya girdiğini filan söylüyordu.ekstra ne yaptın dediğimde içini filan açmadığını sadece merak ettiğini söledi.yani herşey pek öyle açık katagorize edilmiyo nerde bu adamda saydığın o özellikler?

ha bi de tıpla mühendislik arası baya fark olduğu aşikar.ama sistem bizi bu yöne itiyor . sıralamaya göre tercih yapmazsan saileni karşıya alırsın.edebiyat sınavına girmedim o yüzden kmuda imkansız gibi...ayrıca kamu işaretlersem e biliyoruz az çok kimi kaymakam yapacaklarnı....

ne kral ol ne paşa pic ol hayatını yaşa!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apollon
    apollon's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:
    Tıpıda mühendisliğide istemiyosun sanırım. Fizik tedavi-fizyoterapi tarzı bölümlere bakmanı önerirm.
    ----------------------------:

benim gibi böle ikilemde kalmış biri ancak yardımcı olabilir bana heralde...ha bide acaba odtü ee yi okuyaayıpta bırakan çok kişi varmıdır?ayrıca odtüyü ee yi okuyamayıp bırakan çok var mıdr?

ne kral ol ne paşa pic ol hayatını yaşa!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

hocam bende 19 yasındayım ikinci senem geçen sene istedigim yeri bu sene kazandım oraya gidiyom valla ne olmak isitiyosan ondan ol ama doktor hallerini bilirim biraz çok duzenli para tmm para onlar için onemli degilde başında cok iş olur 30 40 yaşlarına kdr hep bi ogrenme iiçinde olursun ne bilim git bi doktor la cerrahla konuş yaşam sartlarını nasil gittigini fln ona gore karar ver milletin lafina aldiriş etme hiçmi hedef fln koymadın kendine yada bi hayalin yokmu sıralama cok iyi bence hayallerine yol aç derim

Freedoom is not free.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

pilot ol amk

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Dostum ablam tıpta okuyor dayımda doktor annem hemşire babam sağlık memuru yani tıpın herşeyini anlatırım sana ama ben odtüyü iştiyorum elektrik elektroniği kısmet olursa.Tıp okumak okurken beziyorsun ablamdan biliyorum gereksiz birşürü ders var ama 4.sınıfta stajza baslıyon ve değişik insanlarla tanısıyon. hocam bide doktor oldun tusa girdin kazandın bi cerrah oldun girelsin hastalarına bakarsın 9-4 mesaisi yaparsın hayat sartların üşt düzey olur 1 ay izin alırsın gidersin bodruma tatilini yaparsın. ha bide benim gibi cocukken eline 2 küçük araba lastiği alıp motor takmaya çalısan biri niye tıbbı okusun gider odtüde robot yaparım ben odtüyü araştırıyorum okuyanları hayatlarını okuyom bilgisayar mühendisliğinde okuyan 3.sınıfta işe baslıyor intel her sene 12 öğrenciyi alıyor eğiteme bunlarıda değerlendir her ders sınav ingilizce ama onuda söleyim ha sende malatyalısın bende malatyalarım hemşerimsin eğer mühendislik ve doktorlukta kaldırsan git ege tıp oku egenin havası baskadır ablamlardan biliyorum arkadaslarında felan :) abicim bende 1 yaş büyüksün git tıp oku ilk 3 sınıfta bırakmazsan 4.sınıftan sonra bırakmazsın :) 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

ege tıp ın havası başka ne demek ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

atakan21 bunu yazdı:

Dostum ablam tıpta okuyor dayımda doktor annem hemşire babam sağlık memuru yani tıpın herşeyini anlatırım sana ama ben odtüyü iştiyorum elektrik elektroniği kısmet olursa.Tıp okumak okurken beziyorsun ablamdan biliyorum gereksiz birşürü ders var ama 4.sınıfta stajza baslıyon ve değişik insanlarla tanısıyon. hocam bide doktor oldun tusa girdin kazandın bi cerrah oldun girelsin hastalarına bakarsın 9-4 mesaisi yaparsın hayat sartların üşt düzey olur 1 ay izin alırsın gidersin bodruma tatilini yaparsın. ha bide benim gibi cocukken eline 2 küçük araba lastiği alıp motor takmaya çalısan biri niye tıbbı okusun gider odtüde robot yaparım ben odtüyü araştırıyorum okuyanları hayatlarını okuyom bilgisayar mühendisliğinde okuyan 3.sınıfta işe baslıyor intel her sene 12 öğrenciyi alıyor eğiteme bunlarıda değerlendir her ders sınav ingilizce ama onuda söleyim ha sende malatyalısın bende malatyalarım hemşerimsin eğer mühendislik ve doktorlukta kaldırsan git ege tıp oku egenin havası baskadır ablamlardan biliyorum arkadaslarında felan :) abicim bende 1 yaş büyüksün git tıp oku ilk 3 sınıfta bırakmazsan 4.sınıftan sonra bırakmazsın :) 

o değil de senin Türkçe öğretmenin kim be hocam :(

...said addicted.
Toplam Hit: 2029 Toplam Mesaj: 23