folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkelere Göre Milletvekili Maaşları

Ülkelere Göre Milletvekili Maaşları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

feel_me bunu yazdı:
    -----------------------------

kasetleri tek tek inceledim söylediğin gibi bir olay mevcut değil. ortada hiçbirşey yok. hadi bakalım aksini ispatla.

10 sn'de :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

kasetleri tek tek inceledim söylediğin gibi bir olay mevcut değil. ortada hiçbirşey yok. hadi bakalım aksini ispatla.

olmayan birşeyin ispatı nasıl yapılabilir? bunu ispatlayabilmem için 2002den bugüne kadar olan bütün meclis görüntülerini öyle bir olay oldumu olmadımı diye size izletmem lazım. ama seninki en fazla 1 dakikalık video hadi bul koy.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

feel_me bunu yazdı:

Hayır 3 dk da :) Hayvan sen ortaya bir iddia atıp varlığını ispatlayamayınca aksini ispatlayın tarzı saçma bir laf edersen adam da 3 dk da tüm arşivi inceleyebilir. Ne var ki bunda?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Hocam benim tartışmalarımda muhalefeti eleştirdiğim pek görülmez.. Hani muhalefeti eleştirmek istesem arkadaşlar gibi açardım konu chp millet vekili bunu yaptı o şunu yaptı bu bunu tuttu diye...

Bu konuda da yanıldım değil ha bu olay var idi. Olduğu için ben o postu attım. Kesinlikle hayal ürünü ya da atmasyon değil.

Hala var diyorsun. E göster kardeşim gösterde haklısın hayvan diyelim. İstersen 3000 kaset izle ama bul şunuda başta ben bütün forum üyeleri hakkında yanılsın. Taş ol baş yar yani. Yoksa bu söylediklerin hayal ürününden öteye gitmez.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:

Hala var diyorsun. E göster kardeşim gösterde haklısın hayvan diyelim. İstersen 3000 kaset izle ama bul şunuda başta ben bütün forum üyeleri hakkında yanılsın. Taş ol baş yar yani. Yoksa bu söylediklerin hayal ürününden öteye gitmez.

Söz konusu kasetleri inceleme şansım olmadığı için yok sayabilirsiniz. Ya da yok diyebilirsiniz.

Muhalefete çamur atmış olmak için var demiyorum "hatırladığım" için var diyorum hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Stifler bunu yazdı:

Söz konusu kasetleri inceleme şansım olmadığı için yok sayabilirsiniz. Ya da yok diyebilirsiniz.

Muhalefete çamur atmış olmak için var demiyorum "hatırladığım" için var diyorum hocam.

bukadar insan keriz değil. sen var diye inanılmayi bekleme. bulacağım bulacağım dedikten sonra dansöz gibi kıvırmanın bir anlamı yok. uzatmanında mantığı yok. ideolojisini savunduğun partiyi kanıtların olmadan da savunma.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

milletvekilleri isterimki en yüksek maasları  alsın  haketmeyenler  olabılır ama kendinizi onların yerıne koyun

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:

bukadar insan keriz değil. sen var diye inanılmayi bekleme. bulacağım bulacağım dedikten sonra dansöz gibi kıvırmanın bir anlamı yok. uzatmanında mantığı yok. ideolojisini savunduğun partiyi kanıtların olmadan da savunma.

Hocam inanmak zorunda değilsiniz.Hem bu kadar insan bana inansa ho hooo :)

Ama söz konusu olay 2006'da gerçekleşmişti aha bir forumdaki konu: http://www.bilgipasaji.com/forum/guncel-haberler-262/3853-milletvekili-maaslarina-zam-yok.html

Kıvırdığım birşey de yok var dedim; video istediniz bulamadım. Ama yine var demeye devam ediyorum meclis arşivlerini araştırma imkanım yok. İnanan inanır inanmayan da inanmaz.. Hatırlıyorum var olduğunu 50. vurgulayışım.

Sizin için videoyu bulamadım diye bu bir yalan ise bunu hükümete attığınız çamurlara sayın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Hocam inanmak zorunda değilsiniz.Hem bu kadar insan bana inansa ho hooo :)

Ama söz konusu olay 2006'da gerçekleşmişti aha bir forumdaki konu: http://www.bilgipasaji.com/forum/guncel-haberler-262/3853-milletvekili-maaslarina-zam-yok.html

Kıvırdığım birşey de yok var dedim; video istediniz bulamadım. Ama yine var demeye devam ediyorum meclis arşivlerini araştırma imkanım yok. İnanan inanır inanmayan da inanmaz.. Hatırlıyorum var olduğunu 50. vurgulayışım.

Sizin için videoyu bulamadım diye bu bir yalan ise bunu hükümete attığınız çamurlara sayın.

inanmıyoruz sana ve senin gibilere.

öyle bir olaya kimseyide inandıramazsın. kıvırmaya iyi kıvırıyorsun uzatma artık. zaten bu konudaki son mesajımı şu en alta kalın harflerle edit yaptığın için yazıyorum. şakşakcılığa devam nasıl olsa size kömür yada para yardımı yapıyor bu parti benim ödediğim vergiyle. 3 gün önce fazilet ondan önce refah bugün akape yarın bakalım hangi partinin şakşakcısı olacaksınız.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

husnuweb bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Tayyibin maaşları indirme tasarısı meclise geldiğinde ona ilk karşı çıkanların muhalafet olduğunu hatırlatmak isterim :)

iyice boka sardın oglum sen de.

bugünkü maaşları düzenleyen senin partindir.

1 ay sonraki seçim için 3 aylık maaş verende senin partindir.

1 kere milletvekilliği yapıp ömür boyu 2 kat emekli maaşı almakta senin partinin işidir.

muhalefet partisi maaş indirimine karşı çıkmamıştır, çıktıysa da önem arz etmez; zira diğer olaylarda olduğu gibi kararı veren daima iktidar partisidir.

Güzel çocuğum araştır gel.

once bi yukaridaki yaziyi oku, sonra verdigin linkteki yaziyi oku

arasindaki 1923 farki bul, sonra bende imzami dedigim gibi degistireyim.

nerdeyse piskinlik yapip "abi ispatladim hadi imzani degistir" diyeceksin.

sen o beyninle ayni dedigin seyi biz algilayamiyoruz. bu sitedeki muridler algilayamiyor bi sen algilayabiliyorsun

bizede bir anlat nesi ayni soylediklerinin.

ben senin durumunda olsaydim o linki oraya koymaktan utanirdim

zira savundugum partinin vekilleri zam icin korsan yasa tasarisi hazirlayip gecirmeye calisiyorlar

ve gecmek uzereyken hani size gore "yandas olmayan, tarafli, tuuu size" dediginiz basin bunu ogrenip haber yapinca tasariyi geri cekiyorlar.

basinin haberi olmasaydi o tasari gececekmiydi ?

evet gececekti.

tukurdugumu yalamayacagim diye ne hale getirdin kendini.

cahilsin diyorum arastirmiyorsun diyorum kahveden duydugunla gelip ahkam kesiyorsun diyorum

diyorum diyorum ama

nato kafa nato mermer

daha ne diyeyim sana cileden cikarttin beni...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 16866 Toplam Mesaj: 123