folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkelere Göre Milletvekili Maaşları

Ülkelere Göre Milletvekili Maaşları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

hayvan derbiyi bekliyor :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hacı demin baktım 2006 meclis konuşmalarını bulamadım daha doğrusu o kesiti bulamadım.

Millet vekillerinin zamına hükümet karşı çıkıyordu bunu en çok bahçeli ve baykal eleştiriyordu. Şu an meclis konuşmalarını aramaktayım :\

Haber portallarında bulmanız mümkün. Böyle birşey yok diye kendinizi kandırmayın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı demin baktım 2006 meclis konuşmalarını bulamadım daha doğrusu o kesiti bulamadım.

Millet vekillerinin zamına hükümet karşı çıkıyordu bunu en çok bahçeli ve baykal eleştiriyordu. Şu an meclis konuşmalarını aramaktayım :\

Haber portallarında bulmanız mümkün. Böyle birşey yok diye kendinizi kandırmayın.

Sorun değil hayvanım bekliyoruz seni.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

haber portallarını geç sen bize resmi tutanakları bul :)

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Kumanaga bunu yazdı:

2006 meclis tartışması diye youtube'a baktım yok :\ Meclis televizyonuna mail çekin baktın atarlar. Ama kesinlikle bu olay var. Çok iyi hatırlıyorum. CHP ve MHP'nin akp neyi savunursa zıtta gittiği dönemler :))

Ahmet Altan'a atın mesaj size çıkarır :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Kumanaga bunu yazdı:

2006 meclis tartışması diye youtube'a baktım yok :\ Meclis televizyonuna mail çekin baktın atarlar. Ama kesinlikle bu olay var. Çok iyi hatırlıyorum. CHP ve MHP'nin akp neyi savunursa zıtta gittiği dönemler :))

Hafızana girebilmek gibi bir yeteneğimiz yok ne yazık ki :) Meclis televizyonuna mail atmanın birşey değiştireceğini zannetmiyorum. Biz seni beklemekteyiz hocam. Geleceğine inanıyorsan bi zahmet savunduğun şey için maili sen at ya da yanlış hatırlıyorum diye belirt.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Kumanaga bunu yazdı:

rte aslinda cin lidir,

inanmiyormusun

git arastir o zaman,

cin cumhuriyetine mail at bakarlar. ama kesinlikle bu olay var. cok iyi hatirliyorum.

-

psikolojide buna uygun birsey vardi "olmayani olmus gibi, varmis gibi hayal etmek"

bi daha yalan yanlis konular yazarak ustune "Güzel çocuğum araştır gel." diye kucumsersen

seni boyle tukurdugun lafi yalatmak zorunda birakirim.

biktim senin olmayan seyler konusunda yazmandan, bilmedigin konularda kahve koselerinde duydugun laflarla muridleri asagilamaya kalkmandan.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

konuyla direk alakalı olamsa da doalylı olarka alakalı

umarım imamlara yapılan zam dier memurlara da yapılır

henüz tasarı aşamsında

--------------------

Yeni düzenlemeyle Diyanet teşkilatında en büyük grubu oluşturan lise mezunu imamlar, Kur'an kursu öğreticileri ve müezzinlerin maaşlarına 117 TL zam gelecek. İlahiyat fakültesi mezunu imamlar ile ilahiyat mezunu Kur'an kursu öğreticilerinin aylığı ise 161 lira artacak. Vaizler de 111 lira zam alacak. Düzenlemenin ardından il müftüsünün maaşı 277 lira,

Ankara, İstanbul ve İzmir'de görev yapan müftülerin aylığı ise 519 TL yükselecek. Öte yandan Diyanet İşleri başkanının maaşında 1.023 TL, strateji geliştirme başkanının maaşında da 1.738 liralık artış olacak.

Tasarı ile din görevlilerinin maaşları da yeniden belirlenecek. Buna göre 1.492 TL maaş alan lise mezunu Kur'an kursu öğreticisi, imam ve müezzinlerin aylığı, ek göstergelerinin yükseltilmesiyle birlikte 1.609 TL'ye çıkacak. Uzman imamlar 1.795, baş imam da 1.902 lira aylık alacak. Din hizmetleri uzmanının maaşı 40, Diyanet teşkilatındaki memurların maaşı 34, şoför, aşçı, bekçi gibi görevlilerininki ise 30 lira yükselecek.

%3c3cenis

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

boşver abi üzmeyin cocugu var diyosa vardır =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

CEO bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

verilecek cevabin varsa buyur forum burda.

yoo sadece olaya biraz şakayla yaklaştım anlayabilen birileri çıkar diye. Bence adam çok doğru söylemiş. Herşey hükümete yıkmak doğru değil. Muhalefette en az hükümet kadar suçlu bence bu ülkenin bu duruma gelmesinde. Adamlar apoyu asmadı diye hükümete yüklenir ama idamı kaldıran kendileridir. Bu olayda ondan farksız. Maaşları düşürelim diyince düşürmezler ama iş goygoyculuk yapmaya gelince üstlerine yok..

sakan biraz yakisiksiz oldu galiba.

peki bu sucu kime yikalim ?

sucluyu beraber ariyalim. tekel iscileri olabilir mi suclu ? yattiklari yerden para aliyorlar, basbakan da yetimin hakkini tekel iscilerine yedirmiyor.

peki emekliye yikalim sucu. onunda gecinemedigi icin ikinci bir ise girerse maasinin yarisi kesiliyor oda olmadi

asker olabilir belki nasil olsa herseyin altindan bir sekilde askere orduya baglaniyor ya (bknz. samanyolu haberindeki grizu faciasi ile ordu yu baglamaya calismak)

http://www.medyafaresi.com/video/478/stv-spikerinden-skandal-yorum.html

Toplam Hit: 16864 Toplam Mesaj: 123