Uzaylılar Gerçek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı

bi siktirin gidin ya :D

«Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım...»

Neil Armstrong'un 37 yıl önce dünya tarihine geçen bu sözünün artık hiçbir kanıtı yok. O anın orijinal görüntülerinin, NASA'nın Maryland'deki üssünde kaybolduğu ortaya çıktı. Avustralyalı bir bilim adamı tarafından ortaya çıkarılan olay, "ABD Ay'a gitmedi. Görüntüler stüdyoda tezgahlandı" tezini savunan binlerce komplo teorisyenini de sevindirdi. Teorisyenler, NASA'nın sırrını örtbas etmek için kasetleri ortadan kaldırdığına inanıyorlar.

hahahahahah abi taşak mı geçiyonuz ya alın izleyin amk adamın ilk aya inişi ve sözü söyleyişi

http://www.youtube.com/watch?v=cwZb2mqId0A 

sitede bir yorum 

Ay dahi güneş dahi nurundan Muhammedin. Ay da güneş de nurdur. Allah hiç nurunu pis kafirlerin murdar ayaklarına çiğnettirir mi. Aklınız alıyor mu? Hem de gökyüzüne heryerden kapı olsaydı, Peygamberimiz, miraca bulunduğu yerden giderdi. Neden mescidi aksaya gitti. Çünkü semaya açılan tek kapıya oradan, muallak taşının üstünden gidilir. Insanlar ölürken, ruhları oraya gider önce. Daha sonra muallak taşının üstüne çıkar ve oradan göğe yükselir. 

daha kötüsü varmış 

çok açık ve net.bence külliyen yalan. eğer gerçekten gitmiş olsalardı şimdiye kadar çoktan oralara üs kurarlardı. Adamların hayatı film. bir vietnam savaşı ile ilgili belki de 1 milyon tane film çevirdiler. kendilerini iyi pazarlıyorlar.

adamlar marsta yaşamaları için 15 kişilik grup topluolardı.dinsiz ve siyasi görüşü olmayan vs.üs kurmadıklarını nerden biliorsun ? dünya ayın sadece 1 yüzünü görebiliyor.öteki yüzünde neler yaptıklarını bilemezsin.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı

bi siktirin gidin ya :D

«Benim için küçük, insanlık için büyük bir adım...»

Neil Armstrong'un 37 yıl önce dünya tarihine geçen bu sözünün artık hiçbir kanıtı yok. O anın orijinal görüntülerinin, NASA'nın Maryland'deki üssünde kaybolduğu ortaya çıktı. Avustralyalı bir bilim adamı tarafından ortaya çıkarılan olay, "ABD Ay'a gitmedi. Görüntüler stüdyoda tezgahlandı" tezini savunan binlerce komplo teorisyenini de sevindirdi. Teorisyenler, NASA'nın sırrını örtbas etmek için kasetleri ortadan kaldırdığına inanıyorlar.

hahahahahah abi taşak mı geçiyonuz ya alın izleyin amk adamın ilk aya inişi ve sözü söyleyişi

http://www.youtube.com/watch?v=cwZb2mqId0A 

sitede bir yorum 

Ay dahi güneş dahi nurundan Muhammedin. Ay da güneş de nurdur. Allah hiç nurunu pis kafirlerin murdar ayaklarına çiğnettirir mi. Aklınız alıyor mu? Hem de gökyüzüne heryerden kapı olsaydı, Peygamberimiz, miraca bulunduğu yerden giderdi. Neden mescidi aksaya gitti. Çünkü semaya açılan tek kapıya oradan, muallak taşının üstünden gidilir. Insanlar ölürken, ruhları oraya gider önce. Daha sonra muallak taşının üstüne çıkar ve oradan göğe yükselir. 

daha kötüsü varmış 

çok açık ve net.bence külliyen yalan. eğer gerçekten gitmiş olsalardı şimdiye kadar çoktan oralara üs kurarlardı. Adamların hayatı film. bir vietnam savaşı ile ilgili belki de 1 milyon tane film çevirdiler. kendilerini iyi pazarlıyorlar.

adamlar marsta yaşamaları için 15 kişilik grup topluolardı.dinsiz ve siyasi görüşü olmayan vs.üs kurmadıklarını nerden biliorsun ? dünya ayın sadece 1 yüzünü görebiliyor.öteki yüzünde neler yaptıklarını bilemezsin.

hocam söylediğin bilim-kurgu filmi zaten yapılmış şansına küs http://www.imdb.com/title/tt1034314/

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

değil

Sen gerçek misin?

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

gerçek tabi amk. arkandayız dayı!

Frontend Dev.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Neil armstrong aya cikmistir. Orda ezan sesi duymustur. Sonra bu sesi turkiyede de duyunca imana gelmis musluman olmustur. 

Adini da nail karnitok olarak degistirmistir. O gunden sonra inzivaya cekilmis, kendini tasavvufa adamis bir munzevi olarak hayatini surdurmustur.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Ulan ciddi ciddi aya gidilmediğine inananlar var, 

Ben basınç yüzünden atmosfer dışına bile çıkılamayacağına inanan adam gördüm seninki ne ki :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

daha kötüsü varmış 

Adamlar defalarca ayı pis murdar ayakları ile çiğnediler zaten. Hatta pis murdar ayaklı robotun birisi marsta 2 senedir dolaşıp duruyor.
    sanacasta tarafından 30/Eki/14 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

https://twitter.com/ElliotticianRB
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yıllardır söylenir aya gidildi yok gidilmedi

uzaylı var , uzayılı yok.

ay hususunda gidilmedi birşeyler örtbas edildi deniliyor tamam belki yalan

ama böyle kuyruklu yalan söylenirmi. şahsen inanmıyorum.

bunuda çok takmaya gerek yok. bizden önce gittilerde arsamı kapacaklar AY dan.

bunları geçtim de  beni niye beni götürmüyorlar ona bozuluyorum işte :))

uzaylı meselesine gelince  görürüz ne bu telaş.

gelmezsede zaten gelmemiştir problem yok :)

uzaylı varsa ve gizlice gelip gidiyorsa akıllı bir canlı .

kendini ifşa edip bu insanları başına sarmıyor işte. oda görmüş dünya berbat. hiç bulaşmayalım diyorlardır

futurist tarafından 30/Eki/14 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

yıllardır söylenir aya gidildi yok gidilmedi

uzaylı var , uzayılı yok.

ay hususunda gidilmedi birşeyler örtbas edildi deniliyor tamam belki yalan

ama böyle kuyruklu yalan söylenirmi. şahsen inanmıyorum.

bunuda çok takmaya gerek yok. bizden önce gittilerde arsamı kapacaklar AY dan.

bunları geçtim de  beni niye beni götürmüyorlar ona bozuluyorum işte :))

uzaylı meselesine gelince  görürüz ne bu telaş.

gelmezsede zaten gelmemiştir problem yok :)

uzaylı varsa ve gizlice gelip gidiyorsa akıllı bir canlı .

kendini ifşa edip bu insanları başına sarmıyor işte. oda görmüş dünya berbat. hiç bulaşmayalım diyorlardır

Bana güven bir tane bile yok.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kurandaki ayetlerin işaret ettiği anlamlardan zaten var olduğunu anlayabilirsiniz

zaman zaman amerika hava kuvvetlerindeki pilotların telsiz konuşmaları yayınlanıyor

yok deyip işin içinden çıkmak kendi kendini kandırmaktır bunca kanıta rağmen

sanırım nasa redbull iş birliğiyle uzaylıları dünyanın önüne çıkarıp tanıtmadıktan sonra kimse inanmayacak

birde bunların dünyaya meteor taşlarının düşmesini engellemeye çalışmalarından başka bir faydalarınında olması lazım ki bir işe yarasınlar

Toplam Hit: 9709 Toplam Mesaj: 78