Uzaylılar Gerçek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Biz de uzaylıyız la?

diyerek kimsenin patlatmadığı espriyi patlatıvereyim

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Salusa emmidir o.

torpedo_XL tarafından 30/Eki/14 16:54 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Konuya giriş; "Uzaylılar gerçek!"

Konunun gelişimi: "Aya ayak basıldı/basılmadı."

Konunun gidişatı: "Bu zaten Kuranda belirtilmişti."

Muhtemel bitiş: Birkaç ban ve cevapsız kalmış soru yığını.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

anil tarafından 30/Eki/14 17:12 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

şimdi olaya şöyle gireyim:

insan oğlu var olduğu günden bu yana hep ölümsüzlük , öbür dünya , yeniden yaradılış , tanrı tarafından cennete gönderilme gibi hep ölümsüzlük sonsuzluk gibi hayallerle yaşadı.

ve bu hayallerini yeniden doğuş için piramitler inşa ederek , mumyalandıktan sonra birdaha dirileceğine inanarak, onu var eden üstün güç olduğuna inanıp tanrı olarak kabul ettikten sonra bu tanrının onu af etmesi için ibadet ederek , kimisi uzun süre yaşayan bir hayvana taparak ve onu yiyerek ölümsüz olacağına inandı.

şimdiki nesil ise bunun çok eskilerden geldiğini ve eskilerden beri devam ediyorsa tamamen doğru olduğuna kesin inanıp bu dinleri ve umutları sürdürmeye devam ediyor.

her insan bir yaşama umudu ile bir tanrı tarafından başka bir dünyada tekrar yaşayacağına inanıyor.

kimisi dünya dışına çıkarak ölümsüzlüğü yada hayata devam edeceği yerleri keşfetmeye çalışıyor. kimisi bitkileri inceleyerek yaşlanmayı durduracak birşeyler bulmaya çalışıyor. kimsi bilim ve tıpın dibine vurarak akıl almaz deneyler yapıp yaşlanmayı durdurmya çalışıyor.

sonuç:

amcamın birtanesi hayallerde var olan uzaylıların yada hiç görmedğimiz dünya dışında yaşayan canlıların sürekli var olduğu umudu ile yaşayan insanlar ile taşşak geçmek için fotoğraf çekip neler olup biteceğine bakıyor.

belkide insanların ne kadar mal olduğunu tespit etmek için medya aracılığı ile bir deney yapıyor. belki kafası güzel.

belkide sağlam planlanmış bir şaka. 

ama artık şu asırlardır somut bir delili olmayan sürekli beyninizi kurcalayan  ölümsüzlük , uzaylı gibi soru işaretlerini kafanızdan yok edin.

birgün uzaylı ile sex yapma fırsatınız bile olsa sonunda öleceksiniz  çareniz yok.

sizler teknolojiye güvenip çağ atladık yaşasın artık dünyanın sırları çözülüyor demeyin boşuna.

dünya var olduğundan beri insan oğlu akla hayale sığmayacak şeyler denedi ve bu düzenekte giçbir değişkiklik yapamadı.

karı kız tavlayın , para kazanın, rahatlığınız için sağlığınız için çaba gösterin. sikiredin böyle şeyleri.

dün akşam bir karides salatası yedim hayatımda yediğim en lezzetli deniz ürünüydü muridler murideler yemin ederim.

garson kıza numaramı verdim daha aramadı ama umutluyum arayacak.

işede başlıyorum pazartesi. 8 binliraya eski pejo 106 buldum temiz onu alınca samanlık seyran olacak benim için. hep benmi dert çekecem. biraz ben hayat yaşim mk. araba fakir arabası ama avukat hatun bile yok demez o arabaya orta şeker bir araba.

dünyanın ağacı, meyvesi, denizi, hatunu, güzel güzel yiyecekleri varken kim sikler uzun parmaklı büyük gözlü uzaylıları.

saygılar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

yıllardır söylenir aya gidildi yok gidilmedi

uzaylı var , uzayılı yok.

ay hususunda gidilmedi birşeyler örtbas edildi deniliyor tamam belki yalan

ama böyle kuyruklu yalan söylenirmi. şahsen inanmıyorum.

bunuda çok takmaya gerek yok. bizden önce gittilerde arsamı kapacaklar AY dan.

bunları geçtim de  beni niye beni götürmüyorlar ona bozuluyorum işte :))

uzaylı meselesine gelince  görürüz ne bu telaş.

gelmezsede zaten gelmemiştir problem yok :)

uzaylı varsa ve gizlice gelip gidiyorsa akıllı bir canlı .

kendini ifşa edip bu insanları başına sarmıyor işte. oda görmüş dünya berbat. hiç bulaşmayalım diyorlardır

Bana güven bir tane bile yok.

hocam birşey sorcam sonsuz tane galaksi varken sen nerden biliyorsun bi tane bile olmadığını?

Not: Eğer cevabın "kuranda yazıyor" ise hiç cevap verme hocam.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    AMpul bunu yazdı

Neil armstrong aya cikmistir. Orda ezan sesi duymustur. Sonra bu sesi turkiyede de duyunca imana gelmis musluman olmustur. 

Adini da nail karnitok olarak degistirmistir. O gunden sonra inzivaya cekilmis, kendini tasavvufa adamis bir munzevi olarak hayatini surdurmustur.

hocam en son konya da mevlana türbesinde semazen yaparken görülmüş doğru mudur aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Yalannn

al buyur Plastik oyuncak

http://www.tvqc.com/2014/10/boyd-bushman-ingenieur-lockheed-martin-parle-dovnis-mort

..Morali hep bozuk olan insan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

yıllardır söylenir aya gidildi yok gidilmedi

uzaylı var , uzayılı yok.

ay hususunda gidilmedi birşeyler örtbas edildi deniliyor tamam belki yalan

ama böyle kuyruklu yalan söylenirmi. şahsen inanmıyorum.

bunuda çok takmaya gerek yok. bizden önce gittilerde arsamı kapacaklar AY dan.

bunları geçtim de  beni niye beni götürmüyorlar ona bozuluyorum işte :))

uzaylı meselesine gelince  görürüz ne bu telaş.

gelmezsede zaten gelmemiştir problem yok :)

uzaylı varsa ve gizlice gelip gidiyorsa akıllı bir canlı .

kendini ifşa edip bu insanları başına sarmıyor işte. oda görmüş dünya berbat. hiç bulaşmayalım diyorlardır

Bana güven bir tane bile yok.

hocam birşey sorcam sonsuz tane galaksi varken sen nerden biliyorsun bi tane bile olmadığını?

Not: Eğer cevabın "kuranda yazıyor" ise hiç cevap verme hocam.

İslama göre uzaylı var inkar edilemez yazıyor bkz;

51:56 -

Ben cinleri ve insanları ancak bana ibadet etsinler diye yarattım.

İstatistikcilere görede var 

bkz; Fermi paradoksu

(genel olarak)

Ancak bizimle iletişime geçiyorlarmı geçerlermi geçebilirlermi bilinmez.

3 kiloluk(2.850 gram) lık kitabı campbell biyoloji kitabını okutturdular bize, diyelimki marsta bir tek hücreli canlı bulundu ve bunu inceledik ve yapısında karbon(C)  yada hidrojen(h) veyahut Oksijen(O) bunlardan her hangi biri yok, n olur biliyomusun şu ana kadar bilinen  biyolojinin yarısı silip atılır.

Bilinç dediğimiş şeyi hala açıklıyamıyolar hatta bir bilim adamı yav bence beyinde bizim göremediğimiz ve varlığını şuan için hissedemediğimiz birşey var bu beynin hertarafını  kaplamış bu şey bilinç  geri kalan vucutsa  mukemmel kukla bizde onu kullanıyoruz diyor ve mantıklı bir şekilde dinleniyor, ama şurdan birisi çıkım 'abe yav ruh felan var bak bu vucutta  ehe :D' dediğinde kak sktr ordan çekilıyor.

Kader vardır bazı şeyleri değiştiremessin dediğinde adamın suratına bakılmaz, kuantum çıkar geleceği okumak mümkün  ve zamanın yapısından ötürü bağzı şeyler asla ama asla değiştirilemez dediğinde 'voaaaav goruyonmu' oluyor

Kimilerine göre bilimde bir inanç

neyse konuya dönüldüğünde, bu uzaylılar illaki gtten bacak etli kemikli olacak diye birşey yok,enerjiden de olabilirler ki Bilinç denilen şey kimi fizikçiye göre sadece bir enerjiden ibaret.

Ancak varsalar bile okadar  teknolojiyle gelişmişlikle gelmişler adamlar neleri aşmış neleri biliyor, nediyecekler, türkiyede bir kıraathaneye girip, 'selamunaleyküm kıble netarafta' diye sorarlarmıydı?Siz olsanız şu insanlığın karşısına çıkarmıydınız?

Bu area bilmemkaç zart zurt olaylarıda sadece safsatadır, komplo teoristlerine göre neleeeer neleer var.Ancak buda onlar gibi yalan,Adamlar yeni bir teknoloji deniyor, yeni uçak ne bileyim bir silah yapıyor, düşürüyor, ne diyeceklerdi? 'yav rusyanın azına vurucak bir silah üzerinde çalışıyoruzda onu düşürdükmü diyecekler?' aha böyle adamları çıkarıp de yavrum uzaylı var diyede oyalansın insancıklar deyip bizde böyle oyalanıyoruz.

Uzaylıymış, telekineziymiş, zortkineziymiş bilinç okumaymış durugörüymüş,yalan bunlar, bunlarda futbol gibi bir uyutma politikasıdır.

Mısır pramidleri çok güzel bir mimarlık örneğidir, içinde yoğurt bozulur, deneye deneye yapılmış kusurlu yapılardır, bugünkü teknolojiyle tillahı yapılabilir, kablosuz elektrikle alakası yoktur, altından o bahsedilen ırmaklar geçmez, mezardır, içinde o bahsedilen granitte yoktur.

İnanmayın böyle şeylere, bak james randi nin bize en ufak açıklanamayn bir paranormal şey gösterene 1 milyondolar vericez dedi hala duruyor, ama adamlar programlara çıkıp haftalık 10 milyara telekinezi yapıyor.

Ay bizden önceki ustun insanların yapmış olduğu bir üst değildir veya  bizim süper güçlerimizi bloke eden sinyaller yayan bir zımbırtı.

kocaayak yok.Vampirler bir hastalık taşıyan insanlar değildirler.Kurtadamlar gerçek değildir

Aya gidilsede gidilmesede ne değiştirir?Adamlar marsa gitti biz Ayda Volvovanen drakapuala var diyoruz.

Edit:Forumda bir abi vardı, üstün ırkla iletişime geçen, dünya maafolacaaadı, bize görüneceklerdi, nereden geldiği belli olmayan bir sinyalle televizyonda yayın felan vermişlerdi, düzgün durucaktık yoksa gelip döveceklerdi, nükleer bombaları teslim edecektik felan n oldu , pısss, 

erebos tarafından 30/Eki/14 22:26 tarihinde düzenlenmiştir

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Keşke konu ilk açıldığında koysaydım afasd

https://www.youtube.com/watch?v=XyFPCyeo2gY

Toplam Hit: 9710 Toplam Mesaj: 78