Video İndirme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

iyi akşamlar online kpss kurslarını satın aldım ancak 1 videonun en çok 5 kere izlenmesine izin veriyorlar ve ben ev arkadaşımla beraber izlediğimden sıkıntı olacak gibi.Bu yüzden videoları indirmek istiyorum  ve  bunun için idm ,real player ve firefox  downloadhelper denedim ancak sonuç alamadım.Ayrıca ekran kaydetme programlarını denedim bu seferde  ses sorunu ortaya çıktı.Herhangi bi yol bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

nerden satın aldın?

video oynatıcı flash mı silverlight mı kendi exe'si mi var?

nedir yani az biraz teknik bilgi ver de biz de bir şeyler söyleyebilelim.

ne biliyim en basitinden bi caps at

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

damga kpss hocam flashplayer oynatıcı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    GodofWar bunu yazdı

damga kpss hocam flashplayer oynatıcı

http://www.damgakpss.com/3-kpss_video_dersler.html     bunlar mı? 

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

yok hocam değil video açıldığında sonunda /video.aspx yazıyor url de  ve video üzerinde sadece play ve ileri geri sarma butonu var videoda nekadar zaman kaldığı da gösterilmiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    GodofWar bunu yazdı

yok hocam değil video açıldığında sonunda /video.aspx yazıyor url de  ve video üzerinde sadece play ve ileri geri sarma butonu var videoda nekadar zaman kaldığı da gösterilmiyor.

sitede açıklama yapmıslar dediğin gibi 5 kere izleme sınırı var diye. ve bu tamamen saçmalık uzaktan eğitimde ilk defa duydum bunu. diğerlerinde bildiğim kadarıyla boyle bir sınır yok. keske araştırarak alsaydın. tarayıcılarda mutlaka eklenti vardır onun kayıdıyla alakalı.bakınıyorum bir taraftan

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    GodofWar bunu yazdı

Hocam video nasıl yayınlanıyor rtmp ile mi.

Url snooper ile veya fiddler ile bir bak bakalım video ne üzerinden yayınlanıyor. Ona göre çözümü verelim.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

ses almıyorlar.. ya programlarda ses çıkışını kaydet diye bir seçenek yok yada o seçeneği sen seçmiyosun.

"fraps" programı ile dene hocam 

http://kickass.to/fraps-3-5-99-full-cracked-2013-a4-t7340127.html

hem görüntüyü (videoyu) hem de senin hoparlörüne gelen sesi eş zamanlı olarak kaydedebilirsin. vidyo kayıt ayarlarından ses bölümündeki outputu seçmen gerekiyor

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

İnternet download manager ile indirmeyi dene hocam birde.

Eğer o da olmazsa videoyu nasıl gömmüşler görmeden birşey diyemeyeceğim şimdilik..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

hocam ekran kaydetme programlarındaki sorun zaten sesle ilgili dış sesleride aldığı için vede bizim evde ses eksik olmadığı için rahat olmuyor. torpedo_XL hocam nasıl bakacağım yayının ne olduğuna bu işin ustaları yardım ederseniz sevinirimi rahat rahat izliyeyim şunları.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GodofWar bunu yazdı

iyi akşamlar online kpss kurslarını satın aldım ancak 1 videonun en çok 5 kere izlenmesine izin veriyorlar ve ben ev arkadaşımla beraber izlediğimden sıkıntı olacak gibi.Bu yüzden videoları indirmek istiyorum  ve  bunun için idm ,real player ve firefox  downloadhelper denedim ancak sonuç alamadım.Ayrıca ekran kaydetme programlarını denedim bu seferde  ses sorunu ortaya çıktı.Herhangi bi yol bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

5 defa izleme hakkı veriyorsa sen de bence pc ye pc izleme video tarzında program yükle  izlediğin de kayıt alsın sonra bol bol izle

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 3964 Toplam Mesaj: 14