Video İndirme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Arkadaşların önerilerine ek olarak; Action! diye bir program var. Fraps tarzı ekran görüntüsünü ve sesini alıyor. Ben de bir dershanenin kursuna yazıldım, kotam dolana kadar bu şekilde kaydettim dersleri.

Errare Humanum Est
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    GodofWar bunu yazdı

hocam ekran kaydetme programlarındaki sorun zaten sesle ilgili dış sesleride aldığı için vede bizim evde ses eksik olmadığı için rahat olmuyor. torpedo_XL hocam nasıl bakacağım yayının ne olduğuna bu işin ustaları yardım ederseniz sevinirimi rahat rahat izliyeyim şunları.

Hocam altta verdiğim programı indir biryere çıkart. İçindeki rtmpdumphelper adlı programı çalıştır.

Program ile birlikte komut satırı açılacak, sonra videonun olduğu sayfayı aç video oynatmaya başlasın. O sırada program kaydetmeye başlarsa iş tamamdır programı çıkarttığın dizine videoyu kaydetmeye başlar. olmadı url snooper gibi bir program ile yaın ne üzerinden yapılıyor ona bakarız.

http://www.mediafire.com/download/mp8k2ny7w2gsdrl/rtmpdump.rar

torpedo_XL tarafından 09/Kas/13 22:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

hocam sen bahsettiğin programın linkini koymayı unutmuşsun sanırım ama ben indirdim url snooper ve protocol kısmınıda: Get FlashMedia File (relative) yazıyor. Ve url snooperdan kopyaladığım linkle idm den indirmeye çalıştım alakasız 200kb lık bir doya indirdi ve swf. uzantılıydı.

GodofWar tarafından 09/Kas/13 21:54 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3981 Toplam Mesaj: 14