folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdışına Çıkarken Uğraştığımız Vize Saçmalığı

Yurtdışına Çıkarken Uğraştığımız Vize Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Peki hiç siz de düşünüyor musunuz "neden bütün dünya bizden nefret ediyor?" diye. 

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

hocam sonuna kadar katılıyorum sana pasaport para vize para birde bir sürü evrak işleri hepsini dürüp sokucaksın gerekli kişilere.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

delikanli gibi sole sen x ulkesinin sorumlusu olsan Turkiyeden gelicek adama vize verir misin ?

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Peki hiç siz de düşünüyor musunuz "neden bütün dünya bizden nefret ediyor?" diye. 

Sakin biz osmanliydik onlari dovduk onlarda bizi istemio demede . Ben biliomda neyse :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Absolut bunu yazdı

delikanli gibi sole sen x ulkesinin sorumlusu olsan Turkiyeden gelicek adama vize verir misin ?

ben Türkiyenin sorumlusu olabilirim hocam en fazla. Sen oranın koca arayan şişman kızını , içip içip sapıtan adamını türkiyeye alıyorsun. oteller senden benden daha az para alıyor onlardan. oh ne iyi. brezilya diyince aklına ne geliyor senin? benim döküntü bir ülke. Bu döküntü dediğim Brezilya kapadı sınırını vize vermedi. Sonuç? Vizeleri  kaldırdılar. Vize uygulamasın demiyorum ama bizimkiler de aynısını yapsınlar. Elin amerikalısı gelip senin tarihi yerlerine bakmasının bir bedeli olsun , tıpkı benim onların gelişmişliğine bakmak için ödediğim bedel gibi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    noname bunu yazdı

haklısın.. haçlı birliği hacı, yapacak bişey yok, din kardeşleri dışındakileri aralarına almak istemiyorlar pek :)

Hocam ne alakasi var tr etken bi ulke degil yurt disindada cidden pakistanla ayni statude bile olmayan bi ulke bu sebeple bu olaylarla muhattap yapacak bisey yok. Kibris bile istemio turk kimligi altinda olan vatandaslari bu nedenle uzulcek bisey yok. 

Kendimizi avutmayalim bosa yok hacli almio yok rus begenmio kirgizistan kazakistanda sana vize uyguluo soydas ayni dili konusuonuz o nasil olcak :)

Biz de onlara uyguluyoruz hocam sanki bana herkes bizi eziyo biz eziğiz gibi konuşmuşsun.

Her gördüğüm yerde söylerim

Memleketini yaşanmaz bulanlar memleketini yaşanmazlaştıranlardır.

puhahah.

geçen arkadaş aldı pasaport 600 lira verdi dünyanın en pahalı pasaportu.

elin amerikalısı 15 dolara alıp istediği ülkeye girer, biz 600ü verdiğimizle kalırız.

bir de biz de onlara uyguluyoruz demez misin yani ülkenin yol geçen hanı olduğunun farkında değilsin heralde.

Öyle bir şey diyorsun ki

Gören de vatansever bir insan özeleştiri yapıyor sanar. Sırf bu ülke aklı başına gelsin diye böyle diyorsun değil mi? Hayır hayır.

Sen baya baya nefret etmişsin hocam ülkeden. Git öyleyse amerikan vatandaşı ol para onlarda akıl onlarda vize onlarda :)

Puhahaha gidemem mi diyorsun yoksa :) (senin gülüşünden yaptım)

Yahu sen iste yeterki göçüp gidersin buralar ucuz paralara emin ol bir araba parası etmez.

Yok eğer özeleştiri olsun ülke gelişsin diye diyorsan bak burası meclis değil burada söylediğin ithamlar kötü bir eleştiri yerin dibine sokma olarak kalır. Özeleştirinin adresi burası değil. Burada söylenen her kötü söz bir çamur atma olayından başka birşey değildir. Yok ben doğru olanı söyledim suçlu oldum diyorsan kusura bakma ama dünyanın en kötü ülkesiymişiz gibi konuşmuşsun vize konusunda en kötü ülkesi felan değiliz bu aşikar.

Herneyse söz bilene söz birkere söylenir. Ben yine de tekrarlayacağım

Ülkeyi yaşanmaz bulmana gerek yok bu hale sokan yine 'sensin' yine 'senin düşüncelerin'

Bu konuda kırıcı olabilirim yaşımdan ötürü saygısızlık boyutuna da varmış olabilirim ama tüm bunlardan daha önemli bence ülkenin sağda solda karalanmasına engel olmak.

Bi bok atılacaksa sorumlusu hükümettir devlet değil.

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Vize deyince kendimi çok kötü hissediyorum amk.

3 yıl kadar vize almaktan rahatsız olduğum için yurtdışına çıkmamıştım ama bu sene zike zike gidip aldım tekrar.

Bu kadar onur kırıcı birşey yok arkadaş.

İrlanda'lı bir arkadaşım var.

Schengen, UK vizesi vs dedim. Vize ne dedi! hatırladıkça içime batar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı

Facebook da interrail Türkiye grubuna üyeyim orda yurtdışına çıkan Türklerin yaptıklarını okuyunca anladım neden olduğunu

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

ben Türkiyenin sorumlusu olabilirim hocam en fazla. Sen oranın koca arayan şişman kızını , içip içip sapıtan adamını türkiyeye alıyorsun. oteller senden benden daha az para alıyor onlardan. oh ne iyi. brezilya diyince aklına ne geliyor senin? benim döküntü bir ülke. Bu döküntü dediğim Brezilya kapadı sınırını vize vermedi. Sonuç? Vizeleri  kaldırdılar. Vize uygulamasın demiyorum ama bizimkiler de aynısını yapsınlar. Elin amerikalısı gelip senin tarihi yerlerine bakmasının bir bedeli olsun , tıpkı benim onların gelişmişliğine bakmak için ödediğim bedel gibi.

sen onlara muhtacsin cunki hocam onlarin getirecegi 3 kurusa avucun acik bakiyorsun o yuzden adam sikini sallaya sallaya girer cikar sana kimse muhtac degil  gitmek istedigin o  ulkelerde bir bok yerine konmuoruz ve istenmioruz birakacagin 3 kurus kimsenin seyinde degil yada biyerleri gorucek olman 

o yuzden 50 tane prosedurle ugrasmak ve adamlarin dedigini  sike sike yapmak zorundasin avrupa ben gezmeye gelicem diipde 10 yildir kacak calisan kekolarla dolu yani sen gelmisin gelmemissin adamlarin skinde degil

oyuzden 50 takla attiriorlar godaman sozu gecen bir ulke vatandasi olsaydin zaten bunlari konusuor olmazdik

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    kartalenes bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Facebook da interrail Türkiye grubuna üyeyim orda yurtdışına çıkan Türklerin yaptıklarını okuyunca anladım neden olduğunu

Misal ? 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 4279 Toplam Mesaj: 39