Borsanın ABC'si

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    bu işler hangi fakültenin hangi bölümünde öğretiliyor?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

linux kısmına baktımda borsa takip programını, en kalitelisi sanırım wine ile çalıştırmak.ÜCretsiz bişey ne var windows için ? kaliteli ?

Benim kendi hissem yok ama genel durumu taip edicem trdeki .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

linux kısmına baktımda borsa takip programını, en kalitelisi sanırım wine ile çalıştırmak.ÜCretsiz bişey ne var windows için ? kaliteli ?

Benim kendi hissem yok ama genel durumu taip edicem trdeki .

ücretsiz pro yok ücretsiz olarak bazi sitelerin verdiği hizmetler var ancak ordan takip edebilirsin

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Dünden beri takip ediyorum konuyu Zumsuk aklıma karpuz kabuğu soktun. :)

Cia Sen ne kadar ile girdin bu işe, şimdi ne kadarın var, aylık getirisi nedir, ne kadar zamanıı alıyor ? Senin için sakıncası yoksa paylaşırmısın ?

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

recobaba bunu yazdı:

Cia Sen ne kadar ile girdin bu işe, şimdi ne kadarın var, aylık getirisi nedir, ne kadar zamanıı alıyor ? Senin için sakıncası yoksa paylaşırmısın ?

:D gir hocam gir, birlikte oynayalım batarız yada çıkarız.Bütçeye göre az miktarla öğrenelim bence.

Bet salonlarından ve kumarhanelerden öğrendiğim kadarıyla , büyük girersen bilmeden kesin batıyorsun.

sonra istediğin kadar öğren yine zıçıyorsun o ayrı :D vurgunu yapıp kaçıcan.Ama o vurgunu yapana kadar, zaten elde ne var ne yok gidiyor.

Bakalım borsada nasıl olacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Risk almayı seven biri olarak bende girmeyi planlıyorum 2500 le başlıcam bende ama işlerimi düzene oturtmam gerek.

Boş vaktim pek yok bu ara.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

kapitalizmin oyunu borsa. benim babam mirasdan gelen tarlaları yedi bu oyunla. ama ben uzaktan uzaktan da hevesleniyorum yine de. altın ve döviz çok şaşırtıyor banka fazileri de cücük kadar yatırımcıların şu ara önerdiği fon ve hisse senedi ama bunun da bi numara olduğunu düşünüyorum çünkü küçük yatırımcıyı çekmek istiyorlar ufak ufak sömürmek için. yine zümsüün dediği gibi heyecan için ufak tefek paralarla kurcalama hevesimizi giderebiliriz :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

adamlar diyor ki hisse düşerse bilmem ne çıkarmış, hepsi bağlantılı ya, tek sektörde, tek şirkeyle oynamayın diyorlar.Anlamadım bende çözücem :D sektör dediği ulaşım, yemek falna filan değildir herhalde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

recobaba bunu yazdı:

dolar euro altın olayının aynısı hepiniz almışınızdır..hisse senetlerinde ki fark daha esnek olmaları yani fiyat marjları yüksek 1 gün içinde %20 kazanırsın 1 gün içinde %20 kaybedersin tabi bu her senet için geçerli degil aldıgın yer önemli rast gele senet almamak lazım piyasa genelde +- %2-3 arası oynar şubir garantidir 1 sene içinde mutlaka %100 kazandırır

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Bu işte Cia baya bi yol almış gördüğüm kadarıyla bi zamanlar danışmıştım kendisine bu yollara bende atılcaktım ama bi türlü atılamadım :)

Bence bu borsa hakkında da bölüm acılsa orda fonları tartışsak cok ıyı olur :) Cia ders versene :)

Toplam Hit: 12025 Toplam Mesaj: 89