folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@rapidhacker550 hocam cheat engine her türlü çalışır sıkıntı değil. Paranı yükselt bir seferlik save yap tamamdır daha kullanmana gerke yok yani. 

@hipokondriyak steamdan hocam

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

@rapidhacker550 hocam cheat engine her türlü çalışır sıkıntı değil. Paranı yükselt bir seferlik save yap tamamdır daha kullanmana gerke yok yani. 

@hipokondriyak steamdan hocam

aldım musaıt olunca oynarm fırsat bulamıyoruz gercı ama 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Multiplayere yeni başlayanlar için özet geçeyim;

1- Cheat engine ile paranızı ve seviyenizi yükseltin.

2- Kendinize çekici satın alın, en az 1 tane garajınız olsun.

3- Deneyimlerinizi geliştirin seviyeyi yükseltince hepsi açılır zaten siz sadece yükseltip kaydedeceksiniz.

4- Mutiplayerın official sitesi http://ets2mp.com Türkçe istiyorsanız http://ets2mptr.com var buralarda yardım ve bilgi alabilirsiniz.

5- Serbest çalış moduyla oynayın. Kısa bir örnek video çektim:

http://www.youtube.com/watch?v=O0HKCHqFTgE 

6- Herşeye hazırlıklı olun :D

http://www.youtube.com/watch?v=rnveytG4_yc 

Lider ruhlu olan biri konvoy düzenlemeye yardımcı olsun tbt konvoyu yapalım artık :C

pesimistzombie tarafından 02/Eki/14 05:22 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

**NOT**

oyunu steam üzerinden alıp pc steam'in kurduğu oyunda versiyon 1.13

fakat multi versiyon 1.12 yi destekliyor :) ets2 nin kendi sitesinden 1.12 pacth indirip denemeye çalışmayın

hata veriyor..

aşağıdaki videodaki olayları yapacaksınız.. multi versiyonun ets2 güncel sürümüne uygun 1.13 e göre sürüm çıkınca tekrar 1.13 e steam üzerinden yükselteceksiniz..

http://www.youtube.com/watch?v=YHvbOnGKBkY

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bi kaç video izledimde ;

oyunda single player zevki alamıorsunuz çünkü her oyunda oldugu gibi bu oyunda da ameleler var.sen normal oyununu oynarken adam bi tane tırıyla gezior çarpıor millete fln yada önüne geçip duruyoru öle..oyunda çok fazla düzeltilmesi gereken şey var.2 şeritli yolda 3 aracı yan yana koy tüm yolu kapat...

bunların önüne nasıl geçecekler ?admin fln olması ve herkesi izlemesi lazım.kaza yapanların oyundan bi süre atılması lazım ki herkes düzgün oynasın yada başka bişi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

cheat engine olmuyor bende para artmıyor nettekilerin aynısını yaptım.orijinal diye mi ki acaba

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

hacı ne deliymiş bu ya baktım videolara az birşey :D

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

cheat engine olmuyor bende para artmıyor nettekilerin aynısını yaptım.orijinal diye mi ki acaba

Hocam ben akşam sana bitane save dosyası ouşturayım sıfır şekilde.

Ekerci bunu yazdı

bi kaç video izledimde ;

oyunda single player zevki alamıorsunuz çünkü her oyunda oldugu gibi bu oyunda da ameleler var.sen normal oyununu oynarken adam bi tane tırıyla gezior çarpıor millete fln yada önüne geçip duruyoru öle..oyunda çok fazla düzeltilmesi gereken şey var.2 şeritli yolda 3 aracı yan yana koy tüm yolu kapat...

bunların önüne nasıl geçecekler ?admin fln olması ve herkesi izlemesi lazım.kaza yapanların oyundan bi süre atılması lazım ki herkes düzgün oynasın yada başka bişi

Oyunda admin var oyunun içine edenleri banlıyorlar. Adminler genelde europoort bölgesinde oluyor ancak report seçeneği var ilgileniyorlar. Eğer ilgilenmezlerse zaten video veya resim çekip official forumundaki report sayfasında paylaşırsan gereğini yapıyorlar.. 

EU Freeroam sunucusu açıldı orada engelleme, çarpma kapalı çok sıkıntı yaşayan orada oynayabilir.

pesimistzombie tarafından 02/Eki/14 13:35 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

iyi olur hocam sagoasın

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

iyi olur hocam sagoasın

Bi dener misin bunu

https://yadi.sk/d/22HQp1Hfbn5sd 

rardan çıkarıp belgelerim/euro truck simulator 2 içine at oyunu açınca hoş geldin adında bi save game olacak onu aç. Save dosyası sadece Ets2 + Going East dlcsi bulunanlarda çalışır onu belirteyim indirmek isteyen olursa.

Toplam Hit: 8993 Toplam Mesaj: 89