folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

cheat engine olmuyor bende para artmıyor nettekilerin aynısını yaptım.orijinal diye mi ki acaba

Hocam ben akşam sana bitane save dosyası ouşturayım sıfır şekilde.

iyi olur hocam sagoasın

Bi dener misin bunu

https://yadi.sk/d/22HQp1Hfbn5sd 

rardan çıkarıp belgelerim/euro truck simulator 2 içine at oyunu açınca hoş geldin adında bi save game olacak onu aç. Save dosyası sadece Ets2 + Going East dlcsi bulunanlarda çalışır onu belirteyim indirmek isteyen olursa.

hangi grupta takılıyorsunuz 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

ben tek tabanca EU1 de takılıyorum yolda gören olursa selektör çaksın ForeverAloneTrucker :D akşamları giriyorum bi kaç saatliğine 

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ben tek tabanca EU1 de takılıyorum yolda gören olursa selektör çaksın ForeverAloneTrucker :D akşamları giriyorum bi kaç saatliğine 

hocam sağolasın indirdim kurdum modifiye ettim ama oyun şehir dışına çıkarken donuyor hata veriyor.oyun orijinal yani cracli değil :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hocam sağolasın indirdim kurdum modifiye ettim ama oyun şehir dışına çıkarken donuyor hata veriyor.oyun orijinal yani cracli değil :D

multide mi donuyor single da mı? Multide donuyorsa garaj yerini değiştir rotterdam çok kalabalık optimizasyon problemi nedeniyle oyundan atma, fps düşüşü yaşanıyor kalabalık yerlerde. Biraz daha haritanın içlerine git oradan garaj al rotterdama uğrama bile işin düşmedikçe kaos şehri ora multiplayerın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

sohbet nasıl acılıyor kısılerle nasıl konusuyoruz 

bırde nıck nasıl degısıyor 

hipokondriyak tarafından 02/Eki/14 19:25 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

ya hocalr bunun multisini indirmede nedense şöle bir hata alıp alıp dutyorum nedir bunun sebebi bilen ? 

Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again.

hata bu ! 

Kelimeler Kanatır !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmRee
    EmRee's avatar
    Erkek

Multiplayere yeni başlayanlar için özet geçeyim;

1- Cheat engine ile paranızı ve seviyenizi yükseltin.

2- Kendinize çekici satın alın, en az 1 tane garajınız olsun.

3- Deneyimlerinizi geliştirin seviyeyi yükseltince hepsi açılır zaten siz sadece yükseltip kaydedeceksiniz.

4- Mutiplayerın official sitesi http://ets2mp.com Türkçe istiyorsanız http://ets2mptr.com var buralarda yardım ve bilgi alabilirsiniz.

5- Serbest çalış moduyla oynayın. Kısa bir örnek video çektim:

http://www.youtube.com/watch?v=O0HKCHqFTgE 

6- Herşeye hazırlıklı olun :D

http://www.youtube.com/watch?v=rnveytG4_yc 

Lider ruhlu olan biri konvoy düzenlemeye yardımcı olsun tbt konvoyu yapalım artık :C

1:27 de ki ritim tutan tıra hasta oldum :D

http://i.hizliresim.com/Eby6gB.gif
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@DeTr steam profilin gizli ayarlarını düzenle problem kalmaz

@hipokondriyak hocam MP sadece directx modu destekler. Oyunun dx modda çalıştığına emin ol. Single playere gir girerken dx mod seçeneğiyle gir oyunu kaydet çık mpye gir. Tır üstündeki yazıları köşedeki yazıları görebilmen lazım. Chat için y harfine basıyorsun. Etrafındaki oyuncuları görmek için tab tuşuna basıyorsun. Dx modda olmasına rağmen göremiyorsan f9a bas onunla açılıp kapanıyor chat, yazılar filan buna rağmen iş görmüyorsa ekran kartı sürücülerini güncelle dx sürümünü güncelle.

Oyuncu report etmek istersen sohbet ekranında /report oyuncuID sebebi şeklinde yazabilirsin. Oyuncu idleri değişkendir tab tuşuna basınca nicklerin yanında gözükür.

Nick değiştirmek için steamdan değiştirceksin ayarlar kısmında.

@BeyinAdam orjinal oyun olmak zorunda

pesimistzombie tarafından 02/Eki/14 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ingiltereye indim folkard mı neydi adı.kimseler yok yollarda

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 8999 Toplam Mesaj: 89