folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

oyundaki troller ne zaman düzelir sizce ? roterdam videolarına baktım çarpan çarpana.bu şekilde oynanmaz

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

rotterdam dışındaki oyuncular gayet iyi. arada kazalar troller oluyor ancak o kadar rahatsız edici değil.

Ben şuan graz dayım dijona doğru gidiyorum hacılar :D

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

konuyu tekrardan hortlattım ama hala oynayanlar varmı :D

Frisky...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Ben oyunuyorum hala ancak sıkıntılar mevcut oyunda. Her ets2 güncellemesinden sonra yeniden portlama yaptıkları için illa bir şeyler bozuluyor. Şuan trafik lambaları senkronu ve aşırı ping dalgalanması gibi sorunlar mevcut bir kaç yamayla anca düzeltirler.

Oyunun alt yapısı multiye izin vermediği için adamlar çok farklı yöntemlerle multi yapmayı başarmışlar bu kadarı bile mucize yani ancak biraz fazla ağırdan alıyorlar "biz olmasak oynayamazdınız" havasındalar biraz. 

Ama yine de tadından yenmiyor multi düzgün bir patchde müsait bir zamanda konvoy yapalım artık :D

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

Ben oyunuyorum hala ancak sıkıntılar mevcut oyunda. Her ets2 güncellemesinden sonra yeniden portlama yaptıkları için illa bir şeyler bozuluyor. Şuan trafik lambaları senkronu ve aşırı ping dalgalanması gibi sorunlar mevcut bir kaç yamayla anca düzeltirler.

Oyunun alt yapısı multiye izin vermediği için adamlar çok farklı yöntemlerle multi yapmayı başarmışlar bu kadarı bile mucize yani ancak biraz fazla ağırdan alıyorlar "biz olmasak oynayamazdınız" havasındalar biraz. 

Ama yine de tadından yenmiyor multi düzgün bir patchde müsait bir zamanda konvoy yapalım artık :D

bende dün aldım ets2 yi. mp olayı bayagı keyifliymiş o yüzden aldım steamden

Frisky...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

geçen ay satın alıp oyuna girdim 2 km anca gittim karşıdan biri gelip tırımı devirdi böyle oyun mu olur mk dedim çıktım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

geçen ay satın alıp oyuna girdim 2 km anca gittim karşıdan biri gelip tırımı devirdi böyle oyun mu olur mk dedim çıktım

#eu2 freeroam server a girersen kimse kimseye çarpamıyor iç içe geçiyor.. hız limiti de yok...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

konuyu bende bir hortlatıyım şimdi torrentden indiriyorum multi için orjinalmi gerekiyor ?

ve hala oynıyan varmı ?

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
Toplam Hit: 8996 Toplam Mesaj: 89