folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder IQ Testi Sonucları İle Gerçek Hayatımdaki Zıtlık...

IQ Testi Sonucları İle Gerçek Hayatımdaki Zıtlık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhaba.Son 2-3 gündür IQ testlerine bağlılığım arttı.Nedenini Bilmiyorum :)

Öncelikle Bunları Söyliyim.

• 20-34 Embesil
    • 35-49 Yüksek Derecede Zeka Geriliği
    • 50-69 Orta Derecede Zeka Geriliği
    • 70-79 Düşük Derecede Zeka Geriliği
    • 80-89 Donuk Normal
    • 90-109 Normal Zeka
    • 110-119 Parlak Zeka
    • 120-129 Üstün Zeka
    • 130-139 Çok Üstün Zeka
    • 140-149 Neredeyse Dahi
    • 150+ Dahi

Benim Sonucum 135 Çıktı.Şimdi Zekiyim Son derecede ama herhangi bir derste başarım yok.

Her türlü Sorunu Çözerim ama soruları çözemiyorum...

Ahanda burda resmi var.

[IMG]http://i62.tinypic.com/6xrwh2.png[/IMG]

Şimdi İnşallah Üniversiteye başlıycam,bu benim hayatımda büyük bir sorun olmaya başladı artık.Bunu Nasıl çözerim ?

Not:Kimileri "İnternetteki IQ Testi Palavra,Yanlış çözsende Yüksek gösteriyo" diyolar ne derece doğru acaba ?

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam alınma da, internetteki IQ testlerinin sonucuna göre kendini "cok üstün zeka" olarak görüyorsan, aslında geri zekalı olmalısın.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

çok kötü şeyler olacak brda senin için şimdi. Bence direk tahribatı terket yorumları okumak istemessin emin ol :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

şimdi hocam şöyle bişey var. çoklu zeka kuramına göre 8 tip zeka var. sonradan bi tane daha çıktı ama hatırlamıyorum hangisiydi. bu internettekiler senin matematiksel/mantıksal zekanı ölçer. söze zekanı ölçen çok nadir çıkar. belki mantıksal zekan çok yüksektir. yani olaylar arası bağlantı kurarsın neden sonuç ilişkisi kurarsın çok iyi ama bunlar günlük hayatını çok iyi etkilemeyebilir.

sosyal zekan çok yüksektir insanlarla aran çok iyidir hemen kurarsın iletişimi. 

bi de zeka soyut bir şey olduğu için kriter ne bu belli değil. mesela 15 soru cevaplayınca 135 mi çıktı ? çok inanmamak lazım.

edit : imla

livane tarafından 25/Haz/14 17:16 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

hocam benimde 154 çıkmıştı ama inanmadım.ben kim 154 kim mk dedim.sonra okumadık zaten. iş güç kurduk.bi einstain olamadık yani.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

soru çözememe sorununu çöz her türlü sorunu çözebiliyosan :DDDDDDDDDDD

make total destroy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

internetten IQ testi mi yapılır =) git ilgili yerlere, ilgili uzmanlara IQ test ettir bakalım. Netteki testler cacık, ilk mesaja katılıyorum. :|

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Hocam o testi herhangi bir merkezde yaptırmadıysan bir geçerliliği yok bilgin olsun.

edit: testin linkini ver bak burda ne adamlar var.

Mr_Dark tarafından 25/Haz/14 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    flickR bunu yazdı

hocam benimde 154 çıkmıştı ama inanmadım.ben kim 154 kim mk dedim.sonra okumadık zaten. iş güç kurduk.bi einstain olamadık yani.

afsasdas aklıma bu geldi niyeyse :D

http://www.radikal.com.tr/turkiye/seyhmusun_oxford_hayalini_annesi_yakti-1098459

Edit: Bunu da yapmayım diye kendimi tutmaya çalıştım ama olmadı :D

Başlıkta açıklamışsın hocam durumu: "IQ Testi Sonucları Ile Gerçek Hayatımdaki Zıtlık"

pcdoktor636 tarafından 25/Haz/14 19:08 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Çoklu zeka kuramını araştır, IQ tartışmalı bir olgu, hele de internetteki abidik gubidik testler insanın hiçbirşeyini ölçmez. Lisede herkes senin düşündüğünü düşünür. Buna götümden "dışlanan dahi sendromu" diye bir isim bile uydurdum. Üzülme ergenlik bittikçe normale dönersin.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

ben nişantaşında özel bir hastaneye gidip özel bilgisayar testleriyle ölçtürmüştüm benimki de 130 civarı çıkmıştı, internetten iq falan ölçülmez.

soru çözmenin zekayla alakası yok zeka ilköğretime kadar, lisede bir boka yaramaz çalışmazsan çözemezsin. ben yata yata istanbulun en iyi liselerinden birini kazanmıştım ama üniversite öyle olmuyor.

Toplam Hit: 3766 Toplam Mesaj: 38