folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder IQ Testi Sonucları İle Gerçek Hayatımdaki Zıtlık...

IQ Testi Sonucları İle Gerçek Hayatımdaki Zıtlık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Haci klawyeyi yavasca yere birak pcnin fisini cek hatta sigortayi kapat olmadi edisonu bul sik))) (ceo nun imzasi bura cuk oturdu) 

Ole testlere inanilirmi amk)))

Bide bu testi ilgili merciler nasil yapio merak ettim. Doktor vs artik kim yapiosa nasil yapio yaptiran varsa bi anlatabilirmi

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bu testlere herkes kendi hakkında olduğu sürece inanır, başkasının yorumuna açarsan buradaki gibi yorumlar alırsın.

IQ testleri dışında testlerin, kişilik testleri gibi, belirli geçerlilik ve doğruluk ölçütlerinden geçmesi gerekiyor ki adam yerine konsun.

internet üzerinde çok üstün zeka birşey ifade eder mi ? tabi ki eder ama ne eder ? o önemli. Kimler arasında hangi yöntemlerle ölçüldün ?

o testler öyle puan veriyorlar, kendi kendini teselli etmene gerek yok ben sana söyleyeyim salaksın. Neden salaksın ?

Geçerlilik üzerine uğraşacağına, gerçekçi bakış açısına göre konuyu araştıracağına kendini teselli etmek için tonla anlamsız kelime, cümle, resimden oluşan bir konu açmışsın.

Kendini aptal sayarak birşeyler öğrenmeye çalışmak kişiliği bir adım öteye götürmek adına iyi bir yöntem, tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

hocam alınma da, internetteki IQ testlerinin sonucuna göre kendini "cok üstün zeka" olarak görüyorsan, aslında geri zekalı olmalısın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

hocam alınma da, internetteki IQ testlerinin sonucuna göre kendini "cok üstün zeka" olarak görüyorsan, aslında geri zekalı olmalısın.

Hocam adam haklı.Takılma zekaya kafandakileri yapmaya çalış yapabiliyorsan zekiyim de ne bileyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Kimisi Cern'de kimisi CIA'de staja gider, kimisi de IQ testi yapıp ben üstün zekalıyım ama niye böyle der.

"İnsan gerçekten hayret ediyor." A.GÜL

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Onca insan boşuna mı gidiyor o kadar psikologlara bi ton testlere falan giriyor gelmişsin internetten yaptığın testle bi kanıya varıyorsun :D :D

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

internette iq testi çözüpte 140 altı alanı görmemiştim ilk oldu :D

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

internette iq testi çözüpte 140 altı alanı görmemiştim ilk oldu :D

pohahaaaaahhhhhhhh 

az daha uğraşsak inci sözlükten beter olcak burası :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben de aynı testten yaptırdım üç sene önce 55 çıktı. Şimdi senelik 50m cirosu olan bir şirket sahibiyim. IQ falan yalan beyler inanmayın.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Zeki olabilirsin ama akıllı değilsin dünyayı da zekiler değil akıllılar yönetir,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 3799 Toplam Mesaj: 38