folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder IQ Testi Sonucları İle Gerçek Hayatımdaki Zıtlık...

IQ Testi Sonucları İle Gerçek Hayatımdaki Zıtlık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    b0rd0
    b0rd0's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı

çok kötü şeyler olacak brda senin için şimdi. Bence direk tahribatı terket yorumları okumak istemessin emin ol :)

Kalbim Kadar Yazabilsem de Ömrüm Kadar Severim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı

ben nişantaşında özel bir hastaneye gidip özel bilgisayar testleriyle ölçtürmüştüm benimki de 130 civarı çıkmıştı, internetten iq falan ölçülmez.

soru çözmenin zekayla alakası yok zeka ilköğretime kadar, lisede bir boka yaramaz çalışmazsan çözemezsin. ben yata yata istanbulun en iyi liselerinden birini kazanmıştım ama üniversite öyle olmuyor.

Olsa olsa nişantaşındaki hastanede olur böyle bişi. Voltmetreye mi bağlıyolar napıyolar?

Edit: Bazı yorumlar fena.

Subtitle tarafından 25/Haz/14 20:03 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

TBT de herkes dahi :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Kardes yoluna devam et sen bak anştayna tum koy dassak gecmis adam neler yapti ben inaniyorum sana 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

o web sitesinde yaptığın test pek sağlıklı değil, gidip adam gibi olabilirsin merak ediyorsan. Fakat iq testleri sayısal zeka ölçümü yapar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

o web sitesinde yaptığın test pek sağlıklı değil, gidip adam gibi olabilirsin merak ediyorsan. Fakat iq testleri sayısal zeka ölçümü yapar.

Ya gördüğüm kadarıyla 3-4 çeşit yolla test yaptılar 45 soru vardı sanırım.İnternetten araştırma yaptım.Psikologlar yapabiliyormuş bunları.

Garip garip soru sorup senin verdiğin cevaplara göre sana bir değer veriyorlarmış.

Sayısal Zekam gayet iyi,galiba o yüzden bu tür bir sonuç çıktı.

ibrahimeren bunu yazdı

Kardes yoluna devam et sen bak anştayna tum koy dassak gecmis adam neler yapti ben inaniyorum sana 

Teşşekürler adam gibi 2-3 kişi çıktı zaten geri kalan herkez taşak geçme,insan aşağılama peşinde.

BALIK.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    angels_demos bunu yazdı

Ya gördüğüm kadarıyla 3-4 çeşit yolla test yaptılar 45 soru vardı sanırım.İnternetten araştırma yaptım.Psikologlar yapabiliyormuş bunları.

Garip garip soru sorup senin verdiğin cevaplara göre sana bir değer veriyorlarmış.

ibrahimeren bunu yazdı

Teşşekürler adam gibi 2-3 kişi çıktı zaten geri kalan herkez taşak geçme,insan aşağılama peşinde.

:DDASDASDASD ağlıcam gülmekten şimdi he

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    angels_demos bunu yazdı

ibrahimeren bunu yazdı

:DDASDASDASD ağlıcam gülmekten şimdi he

R.I.P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

tamamen palevra hocam, bi kere yapmıştım böyle internetten. 154 çıkmıştı sanırım. dahi olsam o kadar dersten kalır mıyım amk.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
Toplam Hit: 3798 Toplam Mesaj: 38