Letgo’Nun Kendi Kendini Bitirmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Çok dandik bir arayüz ve mantığı olsa da kullanılıyordu. Bir şey satmak istesen satabiliyordun. Almak istediğin şeyi de buluyordun. 
    Geçen sene bir güncellemeyle uygulamayı sikip attılar resmen. Amaçları neydi niye böyle bir şey yaptılar. Güncellemeyi eski haline getirseler yine kullanılır aslında ama nedir bu adamların derdi çalışan bir uygulamayı niye bozdular 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

araba satınca umurlarında olmadı diye düşündüm ben o zaman çok fazla arabayla ilgili reklam veriyorlardı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

araba sektörü bitince kaldılar öyle güncellemeden önce aktif kullanıyordum. sonra ne arasam bulamadım.

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

eskiden bir ürün koyunca 200 300 tık geliyordu geçenlerde bir motorcu montu koydum 16 tık almış :D

bir şey arıyorsun bulamıyorsun saçma salak işler 

salla gitsin ölecez zaten :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

Letgo'yu çok aktif kullanıyordum. Her güncellemede kullanma sıklığım azaldı. Sanki yazılımcısı kasten bitirmek istiyormuşcasına her güncellemede iyice boka battılar.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bir tek ben farkındayım saniyordum

Her guncelleme sonrasi perisan ettiler

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bence de.letgoyu bitiren araba pazarı oldu dünkü araba gibi bir eşya için başka ile gidersin ama boru böcek satmaya kalktığında sadece elden alım mümkün olduğu için yakınında aradığın şeyi satan bulman lazım.

Dolap kendi ödeme sistemini kurduğu için bir adım önde ama o da satıcıyı batırıyor 500tl lik ürün koyuyorsan mesela -66tl hizmet bedeli -46tl kargo bedeli. 250 TL üzeri üründen kargoyu sen karşılamak zorundasın çünkü alıcı ödemelidir seçeneğini yok. Kargodan kaldırıyorlar parayı. Bu iki sistemin de eksilerini makul seviyede toplayan profesyonel bir girişim büyük kazançlar getirebilir fikir var ama Büyük meblağlar lazım işte..

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Nikoteen bunu yazdı

Bence de.letgoyu bitiren araba pazarı oldu dünkü araba gibi bir eşya için başka ile gidersin ama boru böcek satmaya kalktığında sadece elden alım mümkün olduğu için yakınında aradığın şeyi satan bulman lazım.

Dolap kendi ödeme sistemini kurduğu için bir adım önde ama o da satıcıyı batırıyor 500tl lik ürün koyuyorsan mesela -66tl hizmet bedeli -46tl kargo bedeli. 250 TL üzeri üründen kargoyu sen karşılamak zorundasın çünkü alıcı ödemelidir seçeneğini yok. Kargodan kaldırıyorlar parayı. Bu iki sistemin de eksilerini makul seviyede toplayan profesyonel bir girişim büyük kazançlar getirebilir fikir var ama Büyük meblağlar lazım işte..

dolapta dandik.

pesin kargo ödedim sonra ürünümu gondermedim. kargoyu vermediler ve attilar.  atilan kisi uygulamayi indiremiyor ve yorum yazamiyor.

ustelik müşteri hizmetleri de it ite, itte kuyruguna gonderir gibi salliyor.

adres istiyor veriyorsun 

diğer müşteri hizmeti tekrar istiyor. verdim ya diyorsun. uye no istiyor veriyorsun cevap yok.

ötekine mail atıyorsun mail adresini verin diye geri mail atıyor :) 

250 tl idi lanet olsun sizin olsun dedim sonunda.

letgodanda çok iyi kazanıyorum birgün kalktım. bütün ilanların silinmiş. çıldırdım .

tekrar yükle hepsini diyor. onca resim açıklamayı tekrardan yazmanı istiyor sure geçince yine siliyor para istiyor.  sacma salak birsey oldu. 

eski günlerin hatırına telefonda duruyor :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Yemeksepeti1, letgo2

Rakip ajan tasarımcı sokup iş yaptırmış gibi 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

LETGONUN RAKİBİ BİLE YOKTU YANİ. O DÖNEMLERDE hala bir açık mevcut letgonun yaptıgı işi yapacak..

Dur be kadınnnn....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Dolap bana iyi geliyor. Lokasyona gore de filtreleme ekleseler guzel olur.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 2494 Toplam Mesaj: 27
letgo