Letgo’Nun Kendi Kendini Bitirmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

letgo araba alım satım işine girince parayı vurdu. şimdi gerisini siklemiyor gibi. izlenimim o 

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

letgo araba alım satım işine girince parayı vurdu. şimdi gerisini siklemiyor gibi. izlenimim o 

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Telefonda uygulaması var 10 aydır acmamisim 

wordpress & sözlük
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Aslinda Türkiye geneli icin insanlarin kendi aralarinda 2.el sahsi esya ve araclarini satabilecegi saglam bir olatforma ihtiyac var.

sahibinden.com gibi falan degil.Almanyada öyle bir örnegi var incelenip buna benzer 2.el esyalarin alinip satilabilecegi , bölgelere hatta lacattion uzakliklarina göre arama yapip alis verisin yapilabilecegi saglam bir platform.

Girisimci yazilimci arkadaslara iste bir firsat.

bakin almanlar nasil yapmis, cok tutuluyor ve islevide gercekten cok güzel.Insanlar satmak istedigi esyalarini rahatlikca ekliyor, almak isteyen kisilerde kendine göre Location uzakligini secip arama yapiyor.Aradigi en uygun esyayi yakinlarinda bulursa direkt yazi yazip anlasip aliyor.

https://www.kleinanzeigen.de/   eskiden ebay'a bagliydi ama simdi ebaydan ayrildi kendi basina bir platform oldu.

Kanakan tarafından 30/Eki/23 10:49 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

Sahibinden üzerinden alışveriş yapmıyorum. Yapmama sebebim sadece param güvende dolandırıcılığı. Evet biliyorum sahinbinden ile alakalı bir durum değil bu ama bu dolandırıcılığı bildirdiğinde işlem yapılmaması beni rahatsız etti. 

Letgo kullanıyorum ama eskisi gibi önemsemeden kullanıyorum. Önemsememe sebebim bir dönem deli gibi sahte  ürün eklemenmesi ve buna otomatik bir çözümlerinin olmaması. Bildirim sistemlerinin çalışmamamsı (xiomi kullanıyorum). İlan konumları çok sağlıklı değil.

Facebook market kullanıyorum. Kargo param güvende vb yöntemler kullanmıyorum güvenli olmadığı için sadece ldemn kontrol ederek alıyorum.

Dolap kullandım bir ara ama komisyon alması beni rahatsız etmişti ve kullanmayı bırakmıştım.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.instagram.com/reel/C0HMbWRo7c8/

Aynen durum böyle. :D Birde "evet satılık" yazınca sanki herifin anasına küfür etmişsin gibi engelleyip kayboluyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2534 Toplam Mesaj: 27
letgo