Letgo’Nun Kendi Kendini Bitirmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Dolap ya da letgoyu ne için kullanıyorsunuz? Alım mi satım mi ? Ben kargo için kullanıyorum genelde.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo bir ara Sahibinden'e ciddi rakip olmuştu. Telefondan ilan yükleyip paylaşmak çok rahattı. O dönemler tek sorunu web arayüzü boktandı. Onuda düzeltselerdi Sahibinden'i geçebilirlerdi. Ancak araba alım-satım işini girince uygulamayı boşverdiler. Yetmedi güncellemelerle kullanıcıyı nasıl kaçırırız diye özellikle uğraştılar. 

En son baktığımda profilleri ve gelen mesajları sıfırlamışlardı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Klavye alacağım hem lokasyon seçemiyorum hemde lavuğun  biri 250 tane ilan vermiş hep aynı ilanın farklı fotograflısı.. çeşitlilik yok..

çoğu üründe bu şekilde aradığımı bulamıyorum. Önceden 100 liraya bir şey mi alacağım. lokasyon seçerdim yazardım elemanla bi cafe önünde buluşup alışverişimizi yapardık. mis gibiydi. sonunda kaldırdım uygulamayı 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Bir tane dışarıdan adam tutup "bizi eleştirin, daha iyi nasıl yaparız" yapmaları yerine içeriden adam tutup "daha nasıl batırırız" şekline dönmüşler.

Eskiden ciddi anlamda kullanırdım ama berbat etmişler uygulamayı

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Letgo'da bir şey arıyorum aynı adam 5000tane aynı ilanı girmiş.

Bunun önüne geçecek bir satır kod yazamadılarsa vay hallerine.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı

Dolap ya da letgoyu ne için kullanıyorsunuz? Alım mi satım mi ? Ben kargo için kullanıyorum genelde.

Alim; genelde kitap, elektronik, ivir zivir..

(Dolap)

telekom tarafından 27/Eki/23 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

letgo nun uygulaması çok boktandı zaten ama güncelleme ile tabloları truncate etmişlercesine sikip attılar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

hepsi dolandırıcı doldu market palace de dahil ama yine de en mantıklısı bana o geliyor 

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ACaba para kazanıyor larmıydı sormak lazım. 

Belki başarılı proje gibi gözüküp hep cepten götürüyor. 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Şu sarı sayfalardan daha iyi  hatta ultra iyi olabilrlerdi kendi ayaklarına öyle bir sıktılarki ayak kangren oldu kesip attılar düzelirmi düzelir yazılım sonuçta , eski kullanıcılar gelirmi derseniz orası bilinmez . . . 

Kelimeler Kanatır !
Toplam Hit: 2533 Toplam Mesaj: 27
letgo