Merhaba 3. Dünya Savaşı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Fransa Tunus'ta yaptığı katliamların hesabını versin! Köpeklere bak lan gece gece sinirlendirdiler beni! Fransa katliamının görüntüleri bile var internette! Acıdım oğlum Libya'ya. Saddam'dan beter olacaklar. Bu sefer baş rolde kaç tane köpek var!

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

19 Mart 2003 Irak işgali ve 19 Mart 2011 Libya işgali sizce tesadüf mü?

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

dua edelimde iran dahil olmasin savaşa pakistanda girdimi harbi harbi oradan oraya atom bombasi uçar, bunca yıllık insanlik birikimi yel ile yeksan olur.

In every job there is a no
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Sağ sola İsraili haritadan silerim şöyle yaparım amerikaya füze yollarım akıllı olun diye artistlik yapan Ahmedinejat ı Müslüman bir ülkeye ağır saldırı yapılırkende meydanlarda görmek isteriz...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

ülkede iç çatışma ve hoop aktorler devrede ingiltere-fransa bombala ülkeyi

biz kendi gotumuz kollayalım bnce :) burda da böle iç çatışma olunca farklı davranmıcaklar.

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

warlife bunu yazdı:
    -----------------------------

ülkede iç çatışma ve hoop aktorler devrede ingiltere-fransa bombala ülkeyi

biz kendi gotumuz kollayalım bnce :) burda da böle iç çatışma olunca farklı davranmıcaklar.

-----------------------------

Şu federasyon olayı olsun da çok güzel şeyler olacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

federasyon olayında ne olacak demokrasi mi gelecek .. Ağalar milletvekili olan bir yerde demokrasiden bahsedilmesi traji komik değil mi.,Sonra demokrasi dersi veriyorlar insanlara =))

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    amk hepinizdende turlu turlu senarist olr he.. 1 saatın ıcınde ne senaryolar yazdınız ya.. siz bu tbt surunuonuz gusel degerli vaktinizi burda harcamayın bi dernek veya partye uye felan olun :Dsadfsad

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Bu ABD'nin her ülkede parmağı var... Bu nasıl birşeydir yaf. Acaba kaddafinin askerleri bu saldırılara karşılık veriyorlarmıdır. 

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

harbi ne senaryolar çıktı amk :D dünya savaşı çıkcak bi durum yok ki.libyanın yanında müttefik olarak savaşta yer alcak kimse yok çünkü,he bütün dünya ülkeleri libyaya saldırırasa onu bilemem :D

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
Toplam Hit: 10820 Toplam Mesaj: 81