Merhaba 3. Dünya Savaşı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maxxis39
    maxxis39's avatar
    Erkek

gokayortaburun bunu yazdı:
    -----------------------------

BOP Started.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

ABD, Fransa, İngiltere, Kanada, İtalya : Mevzu var dediler geldik!

edit: İtalya'da varmış.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

warlife bunu yazdı:

federasyon olayında ne olacak demokrasi mi gelecek .. Ağalar milletvekili olan bir yerde demokrasiden bahsedilmesi traji komik değil mi.,Sonra demokrasi dersi veriyorlar insanlara =))

Türkiyedeki dindar kesimi içsavaş esnasında ve yabancı askerler ülkede cirit atarken görmek istiyorum. Bakalım ne kadar dindarlar, ülkenin her santimini satarak ayaklarına çağırdıkları şeytanı karşılarında bulduklarında ne yapacaklar, savaş hakkında aslında bir bok bilmediklerini öğrendiklerinde işin içinden nasıl çıkacaklar, bakalım gerçekten dindarlar mı? bunu inanılmaz derecede merak ediyorum. Aslında sonucu biliyorum pek çok dindarın ölüm gelip çattığında sözlerinden nasıl döndüğünü yusuf yusuf korktuklarını gözlerimle gördüm, ama bu kıyımı toplu halde izlemek istiyorum. Çünkü bu insanlar hiç bir şeye değmez, gerçekten değmez, cehaletle gurur duyan, kendisi gibi düşünmeyeni ikinci sınıf gören, uçkuruna düşkün, dini sadece cennet vaadinden dolayı yarım yamalak dünya işleriyle karıştırarak yaşıyormuş gibi görünen, kadını kendine hediye olarak gören, modernizmi orospuluk ve pezevenklik olarak algılayan garip canlılar bunlar. Demem şu ki boşuna vakit harcamayın bu milliyetçilik ulusalcılık işlerine... kurtarabileceğiniz hiç bir şey yok, alınan alındı, satılan satıldı. İşinize gücünüze bakın, zorlama olursa gidin cumanıza, dindar görünün, ağzınızı pek açmayın, savaş zamanı da benim ailem var der işin içinden çıkarsınız. İşgal güçleri gelir yerleşir bu sefer ters baskı başlar ne yaparsınız; çok çok hristiyan olursunuz, iyi de yabancı dil öğrenirsiniz, haftada bir gün kilise amen bitti gitti. Yaşamaya devam edersiniz. Sallayın gitsin bırakın siz işinize gücünüze bakın onlar nasıl bozdularsa öyle düzeltsinler.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Abizittin bunu yazdı:

ABD, Fransa, İngiltere, Kanada : Mevzu var dediler geldik!

İtalya'da var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

kaddafiyi yıkarlar yerine de islamci bir partiyi de koydummu oooh miss temiz bir sömürge daha.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

hocam hakaret olarak algılama; bir söz var bilir misin?

"Ağzını hayıra götünü bayıra aç"

ağzı hayra açmak tamamda götü niye bayıra açıyoz ki :| kafiye yapmak için amma sıkmış eskilerde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Stargazer bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:

ağzı hayra açmak tamamda götü niye bayıra açıyoz ki :| kafiye yapmak için amma sıkmış eskilerde

:)))

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

warlife bunu yazdı:

federasyon olayında ne olacak demokrasi mi gelecek .. Ağalar milletvekili olan bir yerde demokrasiden bahsedilmesi traji komik değil mi.,Sonra demokrasi dersi veriyorlar insanlara =))

Türkiyedeki dindar kesimi içsavaş esnasında ve yabancı askerler ülkede cirit atarken görmek istiyorum. Bakalım ne kadar dindarlar, ülkenin her santimini satarak ayaklarına çağırdıkları şeytanı karşılarında bulduklarında ne yapacaklar, savaş hakkında aslında bir bok bilmediklerini öğrendiklerinde işin içinden nasıl çıkacaklar, bakalım gerçekten dindarlar mı? bunu inanılmaz derecede merak ediyorum. Aslında sonucu biliyorum pek çok dindarın ölüm gelip çattığında sözlerinden nasıl döndüğünü yusuf yusuf korktuklarını gözlerimle gördüm, ama bu kıyımı toplu halde izlemek istiyorum. Çünkü bu insanlar hiç bir şeye değmez, gerçekten değmez, cehaletle gurur duyan, kendisi gibi düşünmeyeni ikinci sınıf gören, uçkuruna düşkün, dini sadece cennet vaadinden dolayı yarım yamalak dünya işleriyle karıştırarak yaşıyormuş gibi görünen, kadını kendine hediye olarak gören, modernizmi orospuluk ve pezevenklik olarak algılayan garip canlılar bunlar. Demem şu ki boşuna vakit harcamayın bu milliyetçilik ulusalcılık işlerine... kurtarabileceğiniz hiç bir şey yok, alınan alındı, satılan satıldı. İşinize gücünüze bakın, zorlama olursa gidin cumanıza, dindar görünün, ağzınızı pek açmayın, savaş zamanı da benim ailem var der işin içinden çıkarsınız. İşgal güçleri gelir yerleşir bu sefer ters baskı başlar ne yaparsınız; çok çok hristiyan olursunuz, iyi de yabancı dil öğrenirsiniz, haftada bir gün kilise amen bitti gitti. Yaşamaya devam edersiniz. Sallayın gitsin bırakın siz işinize gücünüze bakın onlar nasıl bozdularsa öyle düzeltsinler.

------------------------------------------------------------------------------------------------

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

Stargazer bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:

ah ulan rıza.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

la bu amk ibişlerine ne oluyo ben onu anlamdım anlayan varsa yazsın lan lutfen amk neden saldırıyo amın feryatları

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
Toplam Hit: 10817 Toplam Mesaj: 81