SGK Prim Borcu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Bu devletin allah belasini versin yemin ediyorum tiksniyorm artik  ise giris icin  saglik raporu almaya gittim  aile hekimligine devlet hastansnden alnyrms dedi gittim oraya   50 tl ye   saglik raporu cikartiyorlar hemde devlet hastanesinden.

Calisma bakanligini arayip sordm dogru dediler .

Ozel hastaneye gittim  20 tl ye cikarttilar bu devlet artik gercek essegin a.mna  su kacirdilar oto boka para almaktan bikmadilar.

Kimlik cikar vatandasina parayla sat   yolsuzluk  yapanlara takipsizlik karari  ver .

Vatandasini ayakta s.k  allah bu akp nin ve  akpli olupta bu yapilanlara goz yumanlarinda allah belasini versin .

Tuyu bitmemisin hakkini calan bu  kisiliksiz insanlara bilmiyorum varmidir ama varsada hakkimi helal etmiyorum her zaman soyluyorum  bunu artik  ins bunun hesabini bir gun biri soracak gercekten artik haberlerde olan kahpeleri gordukce bu devletten bu insanlardan biktim tiksindim cok sevdgm ulkemden soguttular  icim sisti artik kusura bakmayin .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bu olaydan haber olmayan o kadar çok insan varki kol gibi soktular millete kolll

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kahpe çocukları banada 1730 lira geçirmişler.

oysaki ben 2012 de gelir testi yaptrıp yeşilkartlı olmuştum. ibnenin evlatları diyorlarki hesaplamalara göre size her ay220 lira prim yatırmayı uygun gördük. 

yavşak oğlu yavşak ben bıçaklandıktan sonra nasıl çalışayım da prpmi yatırayım. beni sizin gibi 10 milyar maaş + reüşvetçimi sandırınız.

elimi attığım yerden borç çıkıyor arkadaş.

geçendede 250 lira kitlemişler kağıt geld. neymiş efendim askere geç gitimişm dosya masrafı 250 lira ödemem gerekior.

lan 15 ay hayatıımı ziktiniz birde üstüne para istiyorsnuz. nefes alan bütün sülalenizi takla atarak zikeyim.

yav arkadaş huzur bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

zalimadam tarafından 23/Eki/14 00:09 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hardening_Temp
    Hardening_Temp's avatar
    Erkek

Gittik adam gibi öğrenciliğimizi memurun gözüne sokup evrağı onaylattık.O tarihte öğrenciydik hala öğrenciyiz dedik.

Borç 4100 tl iken silmemişler birde üzerine bindirmişler 4500 olmuş.

Memurlarmı gerizekalı, sistemmi hatalı, bilerek mi yapıyorlar hiç bilmiyorum ama,

İnsanın bu tutum karşısında anarşist olması hiçte haksız değil.

Hardening_Temp tarafından 23/Eki/14 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

Söyleyeceklerimin kifayesi yok...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

Bu devletin allah belasini versin yemin ediyorum tiksniyorm artik  ise giris icin  saglik raporu almaya gittim  aile hekimligine devlet hastansnden alnyrms dedi gittim oraya   50 tl ye   saglik raporu cikartiyorlar hemde devlet hastanesinden.

Calisma bakanligini arayip sordm dogru dediler .

Ozel hastaneye gittim  20 tl ye cikarttilar bu devlet artik gercek essegin a.mna  su kacirdilar oto boka para almaktan bikmadilar.

Kimlik cikar vatandasina parayla sat   yolsuzluk  yapanlara takipsizlik karari  ver .

Vatandasini ayakta s.k  allah bu akp nin ve  akpli olupta bu yapilanlara goz yumanlarinda allah belasini versin .

Tuyu bitmemisin hakkini calan bu  kisiliksiz insanlara bilmiyorum varmidir ama varsada hakkimi helal etmiyorum her zaman soyluyorum  bunu artik  ins bunun hesabini bir gun biri soracak gercekten artik haberlerde olan kahpeleri gordukce bu devletten bu insanlardan biktim tiksindim cok sevdgm ulkemden soguttular  icim sisti artik kusura bakmayin .

hislerime tercüman olmuşsun hocam 

edit:kardeşim liseden yeni mezun oldu şimdi baktı 600 lira borç gözüküyor. halkı zikmenin yolunu bulmuşlar 

adeleks tarafından 23/Eki/14 00:33 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    Hardening_Temp bunu yazdı

Gittik adam gibi öğrenciliğimizi memurun gözüne sokup evrağı onaylattık.O tarihte öğrenciydik hala öğrenciyiz dedik.

Borç 4100 tl iken silmemişler birde üzerine bindirmişler 4500 olmuş.

Memurlarmı gerizekalı, sistemmi hatalı, bilerek mi yapıyorlar hiç bilmiyorum ama,

İnsanın bu tutum karşısında anarşist olması hiçte haksız değil.

Yada o gerizekali basbakanimiz var  ya  konusmaktan bi haber  jani ulke sinirlarini tehdit edildgmde derdi diş bakanken 

Kimse turkiyenin gucunu sinamasin die bunlarda herhalde turk insanin sabrini siniyorlar ama bi gotlerinde patliyacak o sabir ama dur bakalim serefsiz amerikan usaklari.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Benim önceden bilgim vardı fakat pek takmamıştım sonra araştırdım neyin nesidir diye, şöyle bilgilendireyim, bende üniversite okudum 2012'de mezun oldum ve mezun olduktan hemen 1 ay sonra başlamışlar borç yazmaya aylık 150 tl ile başlamışlar hala da devam ediyor bilerek ödemiyorum şuan ne kadardır hiç takmıyorum. Bir ara canım sıkıldı gittim gelir testi filan yaptırdım kağıt filan alınıyor test için sonra o kağıt ile tekrardan SGK gidiliyor sana ona göre gelir testi yapılıyor. Gelir testi yaptırmak için sorulan sorular inanılmaz derecede saçma, bana sorulan sorular 1- aylık araba yakıt masrafı 2- elektrik&su aylık ortalama 3- eğer bir mâl varlığınız yok ise aile bireylerinizden birisini çağırıp ona göre o mâl varlığına fiyat biçiyorlar. Benim babamı çağırdılar dağın tepesinde bi tarla varmış üzerine ona bile fiyat biçiyorlar tarlanın şehir ile alakası yok şehire uzaklığı belki 70-80km. adam bize soruyor bunun değeri ne kadardır diye ulan biz nerden bilelim dağın tepesinde hiç gitmedik daha yolu yok. ibne diyo ki abi dağın tepesinde olduğu için 100bin eder diyo. bende sinirlendim 100bin etse şuan satarım sen neyin 100bininden bahsediyorsun filan demiştim. neyse bu böyle saçma sapan muhabbetler gidiyor. bu testi yaptırmadan önce mutlaka sakinleştiri hapı filan için.

SGK gelir testi kağıdı elimde şuan fakat gidip teslim etmedim çünkü etsemde etmesem de her türlü aylık minimum 150-200TL mecburen ödetiyorlar. eğer ödemezsen böyle yavaş yavaş bindiriyorlar. bu borcu bilmeyen milyonlarca kişi var ve her ay da faiza biniyor. af çıkacak diye duymuştum ama hala ortada hiç bir şey yok. ne olacağını bende bilmiyorum ama hepsinin AMK

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    tR0jaN bunu yazdı

Benim önceden bilgim vardı fakat pek takmamıştım sonra araştırdım neyin nesidir diye, şöyle bilgilendireyim, bende üniversite okudum 2012'de mezun oldum ve mezun olduktan hemen 1 ay sonra başlamışlar borç yazmaya aylık 150 tl ile başlamışlar hala da devam ediyor bilerek ödemiyorum şuan ne kadardır hiç takmıyorum. Bir ara canım sıkıldı gittim gelir testi filan yaptırdım kağıt filan alınıyor test için sonra o kağıt ile tekrardan SGK gidiliyor sana ona göre gelir testi yapılıyor. Gelir testi yaptırmak için sorulan sorular inanılmaz derecede saçma, bana sorulan sorular 1- aylık araba yakıt masrafı 2- elektrik&su aylık ortalama 3- eğer bir mâl varlığınız yok ise aile bireylerinizden birisini çağırıp ona göre o mâl varlığına fiyat biçiyorlar. Benim babamı çağırdılar dağın tepesinde bi tarla varmış üzerine ona bile fiyat biçiyorlar tarlanın şehir ile alakası yok şehire uzaklığı belki 70-80km. adam bize soruyor bunun değeri ne kadardır diye ulan biz nerden bilelim dağın tepesinde hiç gitmedik daha yolu yok. ibne diyo ki abi dağın tepesinde olduğu için 100bin eder diyo. bende sinirlendim 100bin etse şuan satarım sen neyin 100bininden bahsediyorsun filan demiştim. neyse bu böyle saçma sapan muhabbetler gidiyor. bu testi yaptırmadan önce mutlaka sakinleştiri hapı filan için.

SGK gelir testi kağıdı elimde şuan fakat gidip teslim etmedim çünkü etsemde etmesem de her türlü aylık minimum 150-200TL mecburen ödetiyorlar. eğer ödemezsen böyle yavaş yavaş bindiriyorlar. bu borcu bilmeyen milyonlarca kişi var ve her ay da faiza biniyor. af çıkacak diye duymuştum ama hala ortada hiç bir şey yok. ne olacağını bende bilmiyorum ama hepsinin AMK

150 200 tl çıkıyorsa hemen bağkura geçin hocam. En azından emekliliğinizede yarar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

beyler bende free çalışan bir insanım

Genel sağlık sigortası prim borcunuz : 4626.79 TL’dir. yazıyor 5 binde kyk'ya borç var hayata 10 milyar borçla başlıyorum ak.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı

beyler bende free çalışan bir insanım

Genel sağlık sigortası prim borcunuz : 4626.79 TL’dir. yazıyor 5 binde kyk'ya borç var hayata 10 milyar borçla başlıyorum ak.

sen gene iyisin ben geri ödemeli öğrenim kredisi için 14.850 tl nin altına imza attım :))

site düzelsin bakalım oradan ne kadar sokmuşlar bide ona bakayım. ona göre 2 kutu alırım vazelini.

Toplam Hit: 7285 Toplam Mesaj: 69