Turknet Pişmanlıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ANZAK bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ulan varya zorla küfür ettirecekler. Ne güzel kullanıyordum bi baktım hala ttnet aboneliği aktif. Aradım bunları Türk Telekom'a fax çekin iptal etsin dedier. Bende tamam deyip faxı çektim 2 gündür internet yok. Türknet'i arıyorum arıza kaydı aldık demekten başka bi şey yaptıkları yok. İptal edin o zaman diyorum bu ayın faturasını ödemek zorundasınız diyorlar. 

Bende lanet olsun dedim iptal ettirdim. Ve ne oldu tahmin edin ? Aboneliğim iptal olmasına rağmen Türk Telekom abonleğimi aktif ettiğim için şuan ikiside tekrar aktif.

Modemde Turknet şifreleri girili. AKK dibine kadar sömürüp Türk Telekom'a geçeceğim.

neden ttnet e gectin? merak ettim ttnet kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın bende 12 yıldır ttnet kullanıyorum hiç sorun yaşamadım sadece millet ttnet e söverken sen ttnet e neden geçtin merak ettim

Taahhütsüz geçtim buradan Vodafone Nete gideceğim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ANZAK bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ulan varya zorla küfür ettirecekler. Ne güzel kullanıyordum bi baktım hala ttnet aboneliği aktif. Aradım bunları Türk Telekom'a fax çekin iptal etsin dedier. Bende tamam deyip faxı çektim 2 gündür internet yok. Türknet'i arıyorum arıza kaydı aldık demekten başka bi şey yaptıkları yok. İptal edin o zaman diyorum bu ayın faturasını ödemek zorundasınız diyorlar. 

Bende lanet olsun dedim iptal ettirdim. Ve ne oldu tahmin edin ? Aboneliğim iptal olmasına rağmen Türk Telekom abonleğimi aktif ettiğim için şuan ikiside tekrar aktif.

Modemde Turknet şifreleri girili. AKK dibine kadar sömürüp Türk Telekom'a geçeceğim.

neden ttnet e gectin? merak ettim ttnet kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın bende 12 yıldır ttnet kullanıyorum hiç sorun yaşamadım sadece millet ttnet e söverken sen ttnet e neden geçtin merak ettim

Taahhütsüz geçtim buradan Vodafone Nete gideceğim.

tünelin ucu bombok bi yere çıkıyor sakın vodafone nete geleyim deme.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Adam akilli bir firma yok. Brnde karar kildim komsudan aliyorum neti fatura ortak :))

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iyi de hacı burada ibnelik ttnette değil mi. yani atıyorum senin ttnet aboneliğin devam etmiyor olsaydı türknette bir sıkıntı var mıydı. evde herhangi bir abonelik yok. direkt türknet almayı düşünüyorum bi sıkıntı yaşar mıyım?

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

50 liraya 2 senedir sağlam güzel hizmet alıyoruz mustafa.

50 liraya 150 gb akn , konuştuğun kadar ucuz telefon faturası yansıtılılıyor , ve her sorunda şak diye çözüyorlar. ayırca 150 liraya kadar zararı hiç sorun yaşatmadan geri iade ediyorlar.

mesela bu ay 3 defa hat kopukluğu için aradın 3 faturaya kadar bedava veriyorlar. ve ilgili bir bayan sabit numara verip sorun olursa oradan aramamızı ve necla hanımla görüşmek istiyoruz demeniz yeter dedi.

ilk geçiş işlemleri hüç uğraştırıcı değildi. şak diye ayarı çekip hizmeti başlattılar.

bölgeden bölgeye değişiyor sanırım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dün telekom ekipleri gelip telefon hattı bağlantısı yapıldı.(adsl telefon hattı üzerinden veriyorlar.) aradığımda tekrar ekipler santralden hat üzerinden dsl vericeklermiş.) şuan için beklemedeyim sonuçları vs yazarım.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ekimbebesi bunu yazdı

Çoğu insan şikayet etse de ben Ttnet'ten memnunum sanırım santrale yakın olmamın da etkisi var. Kısa bir süre önce 2 yıllık taahhütüm bitti ve başta Turknet olmak üzere çoğu firmayı araştırdım ama çevremde diğer iss'ları sorabileceğim birileri olmadığı ve istediğim fiyat/tarifeyi kabul ettirdiğim için tekrar Ttnet'e taahhüt verdim. 35 Mbps'a kadar 100 Gb akk ve ücretsiz vdsl modemi 59 TL'ye aldım.

http://www.speedtest.net/my-result/5654149869 (Aldığım hız değerlerim)

Pazarlığı nasıl yaptın hocam? Benim taahhütlerin biri  bu ay bitti biri de 11. ayda bitiyor. ben de pazarlık yapayım :/

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

AKK belimizi büktü.. Superonline AKK'siz 25mbps 99 TL.. Bu paket göz kırpıyor Şubatta taahhüt bitsin bakalım..

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekimbebesi
    ekimbebesi's avatar
    Erkek

@noname Kısaca yazayım baz olarak donanımhaber forumunu okudum sonrasında değişken fiyatlara aynı internet hizmetinin verildiğini öğrenip sonrasında birkaç sefer mh görüşmesi yaptım sonuç olarak onları istediğim fiyata ikna edemedim, daha sonra hat sahibi babam olduğu için müdürlüğe gidip gelmeler başladı önce verebilecekleri tarifeleri sordurdum pek tatmin edici şeyler yazmadılar, birkaç sefer daha gidildi en sonunda ben istediğim hızı, kotayı ve vereceğim maksimum fiyatı yazdım buna uygun bir şey varsa yazmalarını istedim beğenmeme durumunda da iptal işlemi yapılacağını özellikle belirttim sonuç olarakta şu anda kullandığım tarifeye geçiş işlemi oldu. Hatta tarife değişikliğinde ben de gittim kadın görünce sordu direk o detaylı soruları soran sen miydin diye :)

Yazdıklarım çok kısa olmadı ama daha detaylı olarak güncel halini görmek istersen aşağıdaki linkteki konuyu takip edebilirsin. Ayrıca benim yazdıklarımı da chackall nicki ile görebilirsin o sitede.

https://goo.gl/ELeiNx (DH konusu)
    https://goo.gl/HwcNB6 (son aşamadaki gönderdiğim kağıt)

ekimbebesi tarafından 30/Eyl/16 00:00 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ekleme.

internetimiz aktif edildi turknet tarafından fakat gelen telekom ekipleri kablo çekmişti sağolsunlar yanlış bağlamışlar şuan çeviri seside gelmiyor kablodan.. Ulan bu telekom ekipleri varya...

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
Toplam Hit: 11121 Toplam Mesaj: 84
internet ttnet turknet