Turknet Pişmanlıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    driveshaft bunu yazdı

ttnet ten turknete geçtim hızım 24 idi 28 oldu, dahada arttırabilinir belki ama uğraşmadım. 150 gb akk... 1000 dakka konuşma. ilk ay bedava. daha ne olsun. telekomun akıl karıştıran saçma sapan kampanyalarına fazla para vermektense...

artı elin lübnanlısını zengin edeceğine Türk şirketi kazansın...

hizmet verebilseler şahane olacak ama 28 ekimde yaptığım başvuru halen hizmet yok.

telefon hattını 10 kasımda açtılar, faturalandırma başladı ama 18 kasım oldu hala internet yok.

belki 100 defa müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı alıp kapatıyolar, bi de bi arıza kaydı varken yenisini açamıyolarmış.

teknik ekipleri beceriksizin önde gideni. onlara da defalarca şikayet formu gönderdim, çözüldü diyip kapatıyolar.

internetinizde bi arıza çıktığı zaman tekrar bu konuyu hatırlayın.

hiç bulaşmayın derim..

vana turktelekomda kesin telekom ile alakalıdır. burda turknetten bir arkadaş var bu konuda bir onla iletişime geç bakalım.

iletisime gectim; ilgilenecegini soyledi bekliyorum bakalım

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muaddib
    Muaddib's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    driveshaft bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    driveshaft bunu yazdı

ttnet ten turknete geçtim hızım 24 idi 28 oldu, dahada arttırabilinir belki ama uğraşmadım. 150 gb akk... 1000 dakka konuşma. ilk ay bedava. daha ne olsun. telekomun akıl karıştıran saçma sapan kampanyalarına fazla para vermektense...

artı elin lübnanlısını zengin edeceğine Türk şirketi kazansın...

hizmet verebilseler şahane olacak ama 28 ekimde yaptığım başvuru halen hizmet yok.

telefon hattını 10 kasımda açtılar, faturalandırma başladı ama 18 kasım oldu hala internet yok.

belki 100 defa müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı alıp kapatıyolar, bi de bi arıza kaydı varken yenisini açamıyolarmış.

teknik ekipleri beceriksizin önde gideni. onlara da defalarca şikayet formu gönderdim, çözüldü diyip kapatıyolar.

internetinizde bi arıza çıktığı zaman tekrar bu konuyu hatırlayın.

hiç bulaşmayın derim..

vana turktelekomda kesin telekom ile alakalıdır. burda turknetten bir arkadaş var bu konuda bir onla iletişime geç bakalım.

iletisime gectim; ilgilenecegini soyledi bekliyorum bakalım

Üstat seni konyada post attım , arıza kaydı almışlar. Türk Telekom ile alakalı bir durum. Yakından takip edilmesi için bildirimlerde bulundum. 

Saygılar.

sic mundus creatus est
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam Türk Telekom dan 2 defa geldiler. hatta eve gelip modem kurulumu da yaptılar ama bağlantı hala yok.

sorun tam olarak nedir onu öğrenebilir miyim?

Türk Telekoma ne diyecem.

musteri hizmetlerini araynca turknet abonesisiniz orayla görüşün diyolar

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 11119 Toplam Mesaj: 84
internet ttnet turknet