folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vatanına Aşık Olmak

Vatanına Aşık Olmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Futurist bana yurt dışında yer ve iş ayarla gideyim hemen. Vatandaşlıktan çıktığımı belgeler, faxlarım sana, söz.

kafa hep aynı kafa dövlett bize bak miiii.

Arkadaşım sen asalak gibi yaşamak zorundamısını neden sana başkası iş buluyor??

Vatandaşlıktan çıkma kararı verebiliyorsan gidip orada hayatta kalmayı da bileceksin. Ulan illa birileri size imkanlar fırsatlar sunacak değil mi aq..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Hetepor bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

yaş kaç? askere gittin mi?

20. Gitmedim 

işte burada başlıyor o uzaklaşma.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Futurist bana yurt dışında yer ve iş ayarla gideyim hemen. Vatandaşlıktan çıktığımı belgeler, faxlarım sana, söz.

Vatandaşlıktan çıkma kararı verebiliyorsan gidip orada hayatta kalmayı da bileceksin. Ulan illa birileri size imkanlar fırsatlar sunacak değil mi aq..

Merak etme dostum işi de gücü de kolayca bulabilen cv'si dolu bir insanım. Yabancı dilim de var yurt dışında da yaşadım daha önce kalırım hayatta problem değil. Söylemek istediğim sen bana iş bul bana bak değil, ülkeden gidip herhangi başka bir ülkeye yerleşmenin öyle zart diye kolayca olamayacağıydi. Tabi sen gerzek olduğun için anlamadin ama garipsemiyorum. Ayrıca kimse bu sikko ülkeyi sevmek zorunda değil. Bir coğrafi alanı sevmek, sevmeyenlerden daha iyi bir insan da yapmiyor seni. Nitekim salya saça saça sövüyor olman gösteriyor bunu. Ne kadar söversen söv, senin bu sikko ülkende yaşayıp ekmeğini yiyeceğim ve ilk fırsatta arkama bakmadan terkedeceğim ve senin bu konuda yapabilecek hiç birşeyin yok. Zerre değer vermediğim ülkede sen ve ben aynı vatandaşlık haklarına sahibiz. Ne kadar acı değil mi? 

krypt tarafından 21/Ara/14 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Vatanımı bende seviyorum ama türk milleti bu vatanı haketmiyor. Türk milleti derken ülke de ki yüzde 20 civarında ki çağdaş laik insanları katmıyorum. 

Mesela İstanbul bizde değil de avrupalıların elinde olsa dünyanın en güzel şehri olurdu, biz ise içine sıçtık.

Atam bataklıkğın içinden, burda hiç bir şey yetişmez diyen adamların aksine  koca bir orman yaratmış ama lanet olası insanlar o ormanı yok edip saray felan yapıyorlar.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Merak etme dostum işi de gücü de kolayca bulabilen cv'si dolu bir insanım. Yabancı dilim de var yurt dışında da yaşadım daha önce kalırım hayatta problem değil. Söylemek istediğim sen bana iş bul bana bak değil, ülkeden gidip herhangi başka bir ülkeye yerleşmenin öyle zart diye kolayca olamayacağıydi. Tabi sen gerzek olduğun için anlamadin ama garipsemiyorum. Ayrıca kimse bu sikko ülkeyi sevmek zorunda değil. Bir coğrafi alanı sevmek, sevmeyenlerden daha iyi bir insan da yapmiyor seni. Nitekim salya saça saça sövüyor olman gösteriyor bunu. Ne kadar söversen söv, senin bu sikko ülkende yaşayıp ekmeğini yiyeceğim ve ilk fırsatta arkama bakmadan terkedeceğim ve senin bu konuda yapabilecek hiç birşeyin yok. Zerre değer vermediğim ülkede sen ve ben aynı vatandaşlık haklarına sahibiz. Ne kadar acı değil mi? 

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Senin sikko dediğin ülkeye beğenirsin beğenmezsin uğruna can verdi insanlar sevgin yoksa saygın olsun 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    suan askerdeyim. o tarz gorunude vatanini cok sevenler var burada yani lafta cok sevenler bu tip lerin en yakin arkadaslarida pkkli oluyor daha dun gerilla marsi soyluyordu bitanesi yani hepsi dandik adam. pkklilar birbirlerini sahipleniyor bizim milliyetci turanci genclik alt devreyi sikmeye calisiyi kotu davraniyo felanlar filanlar bizim turk irki bozulmus bence yani gordugum bu Bandito tarafından 21/Ara/14 20:10 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

Senin sikko dediğin ülkeye beğenirsin beğenmezsin uğruna can verdi insanlar sevgin yoksa saygın olsun 

Benim saygı duymam değil sizin utanmanız lazım bence. Kocaman dünyaya sığıyamayıp toprak parçalarına harcadığınız hayatlar için utanmanız lazım. Bütün insanlık olarak oturup utanmanız lazım. 

Ancak, benim umrumda değil. Çünkü doğal olan bu. Bütün hayvanlar aleminin yaptığını insan neden yapmasın? İnsan da sonuçta bir hayvan değil mi?

krypt tarafından 21/Ara/14 22:16 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

Benim saygı duymam değil sizin utanmanız lazım bence. Kocaman dünyaya sığıyamayıp toprak parçalarına harcadığınız hayatlar için utanmanız lazım. Bütün insanlık olarak oturup utanmanız lazım. 

Ancak, benim umrumda değil. Çünkü doğal olan bu. Bütün hayvanlar aleminin yaptığını insan neden yapmasın? İnsan da sonuçta bir hayvan değil mi?

nese s.et uzamasın konu 

ReyiZ tarafından 21/Ara/14 22:47 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7386 Toplam Mesaj: 70