folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurt Dışı Postasında Gecikme Yaşayan Müritler Varmı

Yurt Dışı Postasında Gecikme Yaşayan Müritler Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Anormal derece yavaş geliyor, 20 günde Almanyadan postam geliyordu geçen yeni geldi neredeyse 70 gün sürdü,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plusmira
    plusmira's avatar
    Erkek

11 kasımda verdiğim sipariş cuma günü ülkeye giriş yapmış bu hafta elimde olur herhalde bu arada  benimkide pos malezya

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Bende Almanya'dan alışveriş yapıyorum genelde 5 6 günde geliyor ama geçen haftalarda 15 gün sonra geldi çok yavaştı

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Noele yakın insanlar birbirine hediye göndermeye başlayınca yoğunluk oluyor demişti bir posta görevlisi Almanya için. Belki öbür postalar da bundan etkileniyordur. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Varmi yeni hareketi olan

tr ye giris yapmis yada teslim olan alim tarihine gore?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Çin'de ki satıcılar  ile PTT arasında bir sıkıntı var, Yakın zamanda gönderileri başka bir firma üzerinden yapılacağı söyleniyor, Çinden 10 günde PTT ulaştırılan kargonu 30-40 günde teslim edilmesinden dolayı ürün alanlar ciddi miktarda şikayette bulunduğundan sebeble ek olarak ürünlerin türkiye de PTT de sıkça kaybolmasından. Çinli tedarikçilerin çok zor durumda kaldığı ve PTT ile yapılan anlaşmanın bozulacağı ve farklı firmalar üzerinden ulaştırılacağını duydum.

Şahsen benimde, Çin, Taiwan,  Chicago gibi ülkelerden gelen ürünlerim kayboldu. Her seferinde para iadesi veya  takip kodu ile ürün tekrarı yapıldı.

haber ne kadar doğru bilemem, kaynak bulunca paylaşacağım.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cumartesi bakıcam inşallah gelmiştir en azından bir paketim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

11 inde verdim sipariş 

hala uçaktamıdır gemidemidir bilinmez yok ses 

gönderilen ülkeden çıkmış gözüküyor ama giriş yok 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaslar  bugun bi mallik yaptim adresi dogru yazdim ama ilceyi yazmamisim posta kodu falan  dogru bu posta gelirmi acaba gecikme olurmu

birkere daha adreste sikinti olmustu yarim yazmis aldigim yer 2 ay sonra geldi ingiltereden ya beklettiler yada fRkli birşey yukarida yazdigim kargoda boyle olrmu acaba

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Aliexpress den verilen siparişler türkiyey girdikten sonra nerden takip ediyoruz ? 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 10963 Toplam Mesaj: 134
yurt dışı alışverişi