folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Mayıs Türkçüler Günü

3 Mayıs Türkçüler Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

bana sorsalardı ne burda doğmak isterdim nede türk olmak ortada çerez olmuş bir ülke var

bizim şanssızlığımız Türk olarak doğmak değil sizin milli şuurdan bihaber insanlar ve çobanın arkasındaki koyun sürüleri ile aynı zaman ve mekanda doğmamızdır. Türk doğabilirsin istemiyorsan ben Türküm demezsin, burada da yaşamak zorunda değilsin istiyorsan, yeterince kalifiye isen gider istediğin yerde yaşarsın, aynı şekilde aksini düşünürsek kendisini Türk olarak görüp de burayı seven Türktür. Babasının anasının ne olduğu önemli değil

aynı görüşte fikirde değiliz zorlamaya gerek yok öyle her ülkeye gidilmiyor türkiye gibi değil diğer ülkeler şartları var kıbrısa ordanda ingiltereye gitme planım var millet kafası ülke devlet sınırlardan ibaret bunlar eskide kaldı istediğinyerde yaşaya bilirsin benide bağlayan aman bişey yok türkiyede arsa ev olmasa dk durmam  tek millet tek ülke tek ırk yolgeçen hanı değil çerez ülkesi olduk sonra neden terör var yok öyle bişey zihniyetin değişmesi lazım bu fikri benim söylememe sebep olanlara odaklanmaz kimse böyle geldi böyle gidecek bu ülkede anca yaşarsın karnın doyar amerikayı seviyorum amerikalıyım kabul o zaman yok öyle bişey

amerikaya git amerikalıyım de amerikalısındır bu kadar basit. Biz Türküz ve bundan gurur duyuyoruz bu da bu kadar basit. aynı görüşte değilsek buraya gelip yazmanın gereği de yok neden boşuna tartışma çıkarmaya çalışıyorsun?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı

bana sorsalardı ne burda doğmak isterdim nede türk olmak ortada çerez olmuş bir ülke var

bizim şanssızlığımız Türk olarak doğmak değil sizin milli şuurdan bihaber insanlar ve çobanın arkasındaki koyun sürüleri ile aynı zaman ve mekanda doğmamızdır. Türk doğabilirsin istemiyorsan ben Türküm demezsin, burada da yaşamak zorunda değilsin istiyorsan, yeterince kalifiye isen gider istediğin yerde yaşarsın, aynı şekilde aksini düşünürsek kendisini Türk olarak görüp de burayı seven Türktür. Babasının anasının ne olduğu önemli değil

aynı görüşte fikirde değiliz zorlamaya gerek yok öyle her ülkeye gidilmiyor türkiye gibi değil diğer ülkeler şartları var kıbrısa ordanda ingiltereye gitme planım var millet kafası ülke devlet sınırlardan ibaret bunlar eskide kaldı istediğinyerde yaşaya bilirsin benide bağlayan aman bişey yok türkiyede arsa ev olmasa dk durmam  tek millet tek ülke tek ırk yolgeçen hanı değil çerez ülkesi olduk sonra neden terör var yok öyle bişey zihniyetin değişmesi lazım bu fikri benim söylememe sebep olanlara odaklanmaz kimse böyle geldi böyle gidecek bu ülkede anca yaşarsın karnın doyar amerikayı seviyorum amerikalıyım kabul o zaman yok öyle bişey

amerikaya git amerikalıyım de amerikalısındır bu kadar basit. Biz Türküz ve bundan gurur duyuyoruz bu da bu kadar basit. aynı görüşte değilsek buraya gelip yazmanın gereği de yok neden boşuna tartışma çıkarmaya çalışıyorsun?

şizofrenmisin alıntı neden yaptın mübarek aynı görüşte değiliz neyin derdindesin tartişma çıkarmak felan kendi yaptığın durumu ben yaptım gibimi gösterdin bir bak tekrar ne alaka aynı görüştemi olmamız gerekiyor koyun gibi tartişmamız için

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kimse alınmasın gücenmesin ama bir ırkın üstün olduğunu düşünen insan da fındık kadar beyin yok.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

Kimse alınmasın gücenmesin ama bir ırkın üstün olduğunu düşünen insan da fındık kadar beyin yok.

İngilizlere hakaret etmeni gerektircek ne kafa yaşadın. Ya da italyanlara almanlara ruslara çinlilere neden hakaret ediyorsun sen

Ve bunun 3 mayıs'la ne alakası var

Açıklayabilmek için 5 farklı kelimeyi (ırkçılık, soyculuk, Türkçülük, irredenizm, yayılmacı milliyetçilik) kullandığımız bir mevzuda (artırılabilir) bu kadar cahilce konuşmak için sabahları ne yiyorsun

iyibu! yeniden..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    metaman bunu yazdı

Hüseyin Nihal Atsız'ın oğluna vasiyeti

Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun."

kutlamaya geldim çerkes olarak kınıyorum :D bu herifi amk 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

Değiliz ki biz sıradan, Türkü yaratmış Yaradan!

Bu hakaretini Türklükle şereflenmediğin ve bir kıskançlık sonucu söylediğin düşüncesiyle görmezden geliyorum. Sanada yazık sonuçta.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

bu güne özel yaptıgım tasarım psd sini isteyen arkadaşlar ile paylaşabilirim

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı

Değiliz ki biz sıradan, Türkü yaratmış Yaradan!

Bu hakaretini Türklükle şereflenmediğin ve bir kıskançlık sonucu söylediğin düşüncesiyle görmezden geliyorum. Sanada yazık sonuçta.

ya vardır ya yoktur sadece iki secenek yok ama 

İkisinin ortası varsa neolacak ? bazı ırklar digerlerinden bazı konularda üstündür

Mesela bizim çerkes ırkı :D yan gelip yatmada çok üstün :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    TorNaVida bunu yazdı

illa bi girecekiniz biseyler paylasip ortalik karistiracaksiniz.

TÜRK kelimesi milleti niye bu kadar rahatsiz eder anlamis degilim.

ALLAH a binlerce sukur TÜRK  dogmusuz.

bizede sorsalar tekrar tekrar TÜRK olmak isterdik.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    metaman bunu yazdı

Hüseyin Nihal Atsız'ın oğluna vasiyeti

Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun."

kutlamaya geldim çerkes olarak kınıyorum :D bu herifi amk 

Hacım bırak şu ruh hastası şizofren manyağı herkesi kendine düşman görüyor amk faşiği. Türkçülük diye de gün mü olur yahu bi manyağın çıkardığı saçma sapan bişeyi bence 3 mayıs Insancılık günü olmalı.

Love is nothing without fucking.
Toplam Hit: 11633 Toplam Mesaj: 106
3 mayıs türkçüler günü