folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Mayıs Türkçüler Günü

3 Mayıs Türkçüler Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

en güzel ideoloji kendi yoluna bakmak ben buna karar verdim :D gerek yok hiçbiri bana uymuyor arkadaş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

ben sadece asil bir ailenin evladı olmakla değil,fakat asil bir milletin evladı olmakla gururluyum. Atilla Han

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türk olmayanlar ve Türkçülüğü beğenmeyenler yorum atmak zorunda değilsiniz.

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Bu denli alinganlik neden? Türklüğümle övünüyorum sende kendi aitliginle övün.

Anneler kutsaldır ama benim annem benim için en değerlidir. ..

Çok şükür Türküm. ..

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Bu denli alinganlik neden? Türklüğümle övünüyorum sende kendi aitliginle övün.

Anneler kutsaldır ama benim annem benim için en değerlidir. ..

Çok şükür Türküm. ..

Hocam sen bu beyinsiz ahmakları çözemedinmi ben türkçülük yaparsam faşist ırkçı olurum adam kürtçülük yaparsa demokratik oluyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

"Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk‘üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük‘dür." Hüseyin Nihal Atsız

Tüm Türkçülerin 3 mayıs Türkçülük gününü kutlarım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Eşitlikten falan bahsedenler olmuş, 

Dirisi kalleş,  ölüsü leş olan birileriyle kendimi nasil eşit göreyim aklim almıyor. Otu çek köküne bak. 

Kaan tarafından 04/May/16 01:35 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Buradaki bazı insanları anlamakta güçlük çekiyorum. Bazı arkadaşlar, onların seviyesinde olmamasına rağmen, belki de hiç ulaşamayacaklarına rağmen bilemiyorum, "amk faşiği, ruh hastası, şizofren manyak." gibi ağzından salyalar akarak saldırıyorlar.

Bu konuşmalarından anlıyorum ki kendisinin fikirlerine uymayan insanlara karşı en ufak bir saygısı yok. 

Evet bir yazıyı gördün ve saldırmaya başladın. Acaba o vasiyetname gerçek mi diye araştırdın mı sayın arkadaşım? Bak oğlu aşağıda ne diyor, ben o vasiyetnameyi hiç görmedim. Anladın mı?

http://haber.star.com.tr/yazar/Atsizin_Vsiyetnmesi/yazi-634487

Dünya da bir çok gün var, buna karşı tek laf edilmiyor da bu insanların suçsuz yere şerefi ile yatıp, bunu kendilerince onur görüp, bayram sayması mı zorunuza gidiyor?

Bak arkadaşım, o dava da yargılananlar bu ülkenin bilim adamı sayılabilecek kişileri bazıları hariç.

En azından youtube'da bir gezinip, neler yaşanmış bir baksan? Hapishanedeyken bile adamların akademik çalışmalar üzerinde durduğu mesela? Sana nasıl bir şey düşündürüyor bu?

Sen hiçbir davadan dolayı yargılanıp, eşinin hiçbir suçu yokken, görevinden alınıp açığa alınmasını düşündün mü? Peki Ruh Adam? Belki bunu okurken neler hissetmiş olduğunu anlarsın. Ne kadar utanç verici bir şey değil mi? 

Bu insanlar bunları yaşadı, tabutluk denen işkenceleri gördü. 

Hüseyin Nihal Atsız mesela, Fuat Köprülü'nün kendi seçtiği asistanı. Fuat Köprülü kendi alanında o zaman dünya da otorite olarak görülen bir kişi? Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? 

Keza Zeki Velidi Togan, alanında dünya da otorite olarak görülüp, neredeyse hiç boş durmamış adam. Bugün Orta Asya'yı karış karış gezip o bölgelerin eskiden unutulmaya yüz tutmuş isimlerini canlandırması?

Ve diğerleri, belki zahmet edip araştırma işine girersin bundan sonra.

Ülkemizde sanırım son zamanlarda moda olan bir başka konu ise kendi milletini seven insanlara "Faşizm" damgası vurmak.  Faşizm, İtalyan milliyetçiliğidir. Bunu bilerek bu insanlara damga vurmak istiyorsan bu dediğin uymuyor. 

Hayırdır bu insanlar ellerine silah alıp, terör mü estirmişler? Bu adamların silahı kalemleri araştırınca bunu da anlarsın belki. En azından şu söz sana yardımcı olur. İbnülemin Mahmut Kemal İnal'ın "Atlıyı atından indirecek kalem sahibi." dediği bir insan. 

Faşistlerin, Nazilerin ve SSCB'nin yaptığı katliamları bu adamlar yapmışlar mıdır acaba? Bu insanlara küfredip, onlara da aynısını söylüyor musun?

Biz kimsenin ne kökenli olduğuna karışmıyoruz. Asıl mesele şu, ben ... kökenli Türk'üm. Türk vatandaşıyım. Bunu diyebilmek de sanırım yürek istiyor. Kimsenin kökeninden dolayı asıp biçmiyoruz. 

Diyeceklerim bu kadar, bu güzel günde tüm andalarımı saygı ve sevgi ile kucaklıyorum. Vefat etmiş tüm Türk büyüklerini saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz. Işıklar içinde uyusunlar.

Görseller Atsız'dan Adile Ayda'ya Mektuplar kitabını aittir. 

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Türkçülük ile dini konular ne alaka gençler?

biri beni aydinlatabilir mi?

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 11635 Toplam Mesaj: 106
3 mayıs türkçüler günü