folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Mayıs Türkçüler Günü

3 Mayıs Türkçüler Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

haha yukarda elemanın birisi bugunü ve kendini tanımlarken şu ifadeyi kullanmış çok güldüm " yayılmacı milliyetçilik " 

haha :D hoşt amk neyin kafası la bu. siz 19. yy. de bitmemiş miydiniz. 

19yy dan kastım da diğer emperyal güçler hee. yanlış anlaşılmasın. türkler 16. yy dan sonra yayılmacı politika izleyemedi izleyemez. nokta amk. 

artık yayılmak yani ilhak etmek etmek diye bir kavram kalmadı arkadaşlar dünyada. artık küresel dünya var.

küresel güç olmak başka başka yollardan geçer. bunları da hepiniz çok çok iyi biliyorsunuz. 

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

http://www.hurriyet.com.tr/babam-nasil-kafatasi-olcerdi-3421746

Bir yoklayın bakalım kafatasınız ilkeye uygun mu.

Austen tarafından 03/May/16 15:10 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

10 yildir tbt degismeyen tek sey

Ateist konularina muslumanlarin

islami konulara ateistlerin

Sag konulara solcularin

sol konulara sagcilarin saldirmasi.

Konu TÜRKÇÜLÜK seni baglamazsa yazmazsin bize burda burda gelipde got kesmeyin. Baris kardeslik olsun demeyin.

Konuyu baltalamayin fikirlerin goruslerin beni rahatsiz ediyor beni rahatsiz ettigi icinde beni baglayan konuya yazma.

Bu tartisma konusu degil TÜRKÇÜLÜK konusu sadece kendine TÜRKÇÜLÜĞÜ yakistiran yazsi.

Tartisma konusu oldugu zaman o kendinizce bildiginiz ama bizim ici hic bi bok ifade etmeyen fikirlerinizi sunarsiniz.

Sevgili mod arkadaslar konuya hassasiyetle yaklasip bizi rahatsiz eden konuyu baltalayan sahislarin yorumlarini silerseniz konunun selametine olacaktir.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    metaman bunu yazdı

Hüseyin Nihal Atsız'ın oğluna vasiyeti

Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun."

Bu ne mk . afasadsadafas :D

Herkes dusman. O ulkelere de gidip sorsalar dusmaniniz kim diye, hepsi Turkiye diyormus :D  Ulkenin haberi yok Turkiye'ye dusman oldugundan bu akilli biliyor tum oyunlari.

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek

Türk olarak doğmanın şükür namazını kılabilmektir asıl mesele...

- - -
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    hector611990 bunu yazdı

hayir kardes, asil mesele insan olmak. asil mesele insanliga yararli birseyler ortaya koymak falan.

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı
    hector611990 bunu yazdı

hayir kardes, asil mesele insan olmak. asil mesele insanliga yararli birseyler ortaya koymak falan.

:) sen meseleyi çok genellemişsin hocam ona amena, benim kastetmek istediğim dini ve kültürel yanımızı harmanlamamız lazım. e zaten bunu yaparsak iyi bir insanda oluruz yararımızda olur

- - -
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

"Irkçı değil misin? Irkçılığa düşman mısın? Öyleyse sen günün birinde Atenagoras’ı Türkiye Cumhurbaşkanı görmekte sakınca bulmazsın. Belki de Batı Hristiyan dünyasının sevgisini ve yardımını kazanırız diye düşünürsün.

Sen bir Yahudi sarrafın maliye bakanı olmasına ses çıkarmazsın. Kendi kesesini doldurmasına ve İsrail’e transferler yapmasına rağmen bütçeyi kabartacağı için sevinç bile duyarsın. Hattâ kürt devleti kurmak için bunca Türk’ün kanına giren Şeyh Said’in torunlarından birinin başbakan veya devlet bakanı olmasına da ses çıkarmazsın.

Sen yalnız Türkçülüğe karşı çıkar, Türk ırkçılığını yerer, Turancılığa düşmanlık edersin. Çünkü sen ya Türk ırkına yüzyıllarca kölelik etmiş bir milletin mensubu yahut da beyni işlemeyen, yobazlaşmış, okuduğunu sindirememiş bir budalasın."

- Hüseyin Nihâl Atsız

İnsan ırkıymış. Duydunuz mu hocalar? Neremle güleceğimi bilemedim.

Th3Ultra tarafından 03/May/16 15:49 tarihinde düzenlenmiştir

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Müslüman biri zaten ırkçılık yapamaz. Allah katında tek üstünlük takvadır. Irkçılık İslamiyet 'e terstir.

Ne Allah ne Hz.Muhammed şu ırk daha üstündür, şu ırk kötüdür gibisinden birşey söylememiştir.

Kendinizle çelişmeyin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Müslüman biri zaten ırkçılık yapamaz. Allah katında tek üstünlük takvadır. Irkçılık İslamiyet 'e terstir.

Ne Allah ne Hz.Muhammed şu ırk daha üstündür, şu ırk kötüdür gibisinden birşey söylememiştir.

Kendinizle çelişmeyin.

Duhan Suresi 32. Ayet, 

Bakara Suresi 47. Ayette de eşitlikten bahsediliyor zaten... Üstünlük falan söz konusu değil dediğin gibi.

Kur-an'ı okumamışsınız, gelip hocalık yapıyorsunuz. He he veda hutbesinde ırkçılık yasaklanmıştır he. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
Toplam Hit: 11639 Toplam Mesaj: 106
3 mayıs türkçüler günü