folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

CS : GO STEAMDA YİNE İNDİRİMDE!

http://store.steampowered.com/app/730/

Sonunda ben de alacağım birazdan, halâ oynayan varsa aranıza katılırım (:

son 40 küsür saat, alacak varsa acele ede

Elimdeki 150ye yakın cs:go'yu sattıktan sonra indirime girdi neyseki, girer mi girmez mi diye diye kalpten gidecektim satarken. Şimdi süre yeterse 250 tane alacağım. Risk budur. asdfgkla

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    noname bunu yazdı

CS : GO STEAMDA YİNE İNDİRİMDE!

http://store.steampowered.com/app/730/

Sonunda ben de alacağım birazdan, halâ oynayan varsa aranıza katılırım (:

son 40 küsür saat, alacak varsa acele ede

Elimdeki 150ye yakın cs:go'yu sattıktan sonra indirime girdi neyseki, girer mi girmez mi diye diye kalpten gidecektim satarken. Şimdi süre yeterse 250 tane alacağım. Risk budur. asdfgkla

tövbestağfurullah? biraz daha bahsetsene şu işten :D

tek sepette 1den fazla aynı oyundan alamıyoruz sanırım , tek tek ödemek mi gerekiyor?

hediyelik olayını nasıl yapıyorsun envanterde mi bekletiyorsun mailde mi?

hesabın en az 90 günlük olması lazımmış

//
    Paypal ödeme onayı veriyorum beklenmedik hata lütfen steam destekle görüşün diyor :(

noname tarafından 14/Mar/14 21:33 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

tek sepette 1den fazla aynı oyundan alamıyoruz sanırım , tek tek ödemek mi gerekiyor?

Steam Guard'ın açık olması lazım öncelikle, şimdi 18 tf2 ya da dota2 key verip 10 tane CS:GO alıyorum ukraynalı bir arkadaştan. O dolar/euro oranından daha düşük fiyata satın alıyor. Haliyle ikimiz de karlı oluyoruz. Sonra tanesini 4 keyden satıyorum, yani 2 keyden fazla kar ediyorum oyun başı, bu da iki katından fazla demek oluyor. Tabii bir süre elde bekletmek gerekiyor oyunları, piyasa durulacak talep artacak falan, bu da yaklaşık 1.5 ay gibi bir süre gerektiriyor.

Envanterde tutuyorum oyunları evet, tek tek mi ödüyor bilmiyorum yabancıdan alıyorum bize göre daha ucuza aldığı için. :D

Edit: Keyleri paypal karşılığı satmak gerekiyor daha sonra nakit geçsin eline istiyorsan, bu kısım biraz karmaşık. Yüksek rep miktarı olan adamları bulmak gerekiyor bazı sitelerden, onlar tanesini 1.7 dolardan alıyor tüm vergi ot bok ödemesini kendileri yapıyorlar. Daha sonra da 1.8 dolardan satıyorlar başkalarına. Herkes birbirini besliyor anlayacağın. :D

NigraSilva tarafından 14/Mar/14 21:37 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

hacı çok güzel de paypalla ödeyemedim şuan. napcez? almıyor parayı beklenmeyen hata desteğe başvurun diyor.

Sen envanterden yollasan bana ben havale geçsem olur mu? ya da paypaldan atayım nasıl istersen

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

hacı çok güzel de paypalla ödeyemedim şuan. napcez? almıyor parayı beklenmeyen hata desteğe başvurun diyor.

Sen envanterden yollasan bana ben havale geçsem olur mu? ya da paypaldan atayım nasıl istersen

Ekle beni ya da PM at profil linkini, stok yapınca haber vereyim sana, düzenli aldığım eleman gelmedi daha.
    Elimde 5 tane var da sahipli onlar, bir eleman pubstomp yapmak için ayırttı. :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

Steam Guard'ın açık olması lazım öncelikle, şimdi 18 tf2 ya da dota2 key verip 10 tane CS:GO alıyorum ukraynalı bir arkadaştan. O dolar/euro oranından daha düşük fiyata satın alıyor. Haliyle ikimiz de karlı oluyoruz. Sonra tanesini 4 keyden satıyorum, yani 2 keyden fazla kar ediyorum oyun başı, bu da iki katından fazla demek oluyor. Tabii bir süre elde bekletmek gerekiyor oyunları, piyasa durulacak talep artacak falan, bu da yaklaşık 1.5 ay gibi bir süre gerektiriyor.

Envanterde tutuyorum oyunları evet, tek tek mi ödüyor bilmiyorum yabancıdan alıyorum bize göre daha ucuza aldığı için. :D

Edit: Keyleri paypal karşılığı satmak gerekiyor daha sonra nakit geçsin eline istiyorsan, bu kısım biraz karmaşık. Yüksek rep miktarı olan adamları bulmak gerekiyor bazı sitelerden, onlar tanesini 1.7 dolardan alıyor tüm vergi ot bok ödemesini kendileri yapıyorlar. Daha sonra da 1.8 dolardan satıyorlar başkalarına. Herkes birbirini besliyor anlayacağın. :D

ekvatordan altın alıp avrupada satan yahudiler gibisin hocam :D

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

ekvatordan altın alıp avrupada satan yahudiler gibisin hocam :D

Tadını aldığında bırakamıyorsun ama öyle deme. Çok temiz iş. :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

CS ALACAKLARA DUYURU : 48 SAATLİĞİNE 3,75 $ !!!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

şu aşamadan sonra iptal edilme reddedilme olasılığı var mı?

ne kadar sürer hesaba tanımlanması?

3 buçuk saattir uğraşıyorum amk yemek yiyemedim fitneler yüzünden

Recent Steam Store Gift Transactions
    DATE
    TOTAL
    EVENT
    ITEMS
    14 Mar 2014
    19,97€
    Pending
    Crysis Maximum Edition, Crysis 2 Maximum Edition, Counter-Strike: Global Offensive
    Cancel this transaction  

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

Linux tada 1.6 ve source var bu yok  :(

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
Toplam Hit: 25004 Toplam Mesaj: 220