folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

14,99 usd = 32 tl yapıyor. Alayım ben en iyisi gruba katılayım haftaya.

Beyler akşamları takılıyorsanız iyidir. Benim kuzeni de takıma alalım. Zavallı sabahlara kadar hala 1.5 oynuyor :)

:D al getir hocam istediğini işte indirimi kaçırmayaydınız iyidi %85 indirim olyor GO da

LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam bu konuda bende sıfır bilgi. özelden tam olarak ne yapmam gerektiğini açıklayabilir misin? yani ne şekilde nerden alıcam hesabı ya da keyi artık neyse, gift olayı nası oluyor? sen hediye edebilion mu bana ya da bildiğin hediye edebilcek var mı :) sadece cs 1.6 oyunu oynuyorum netten onun için alıcam.

Hocam ücretini banka havalesi ile yaparsan ben sana gift edebilirim kredi kartı bilgierini vermek istemiyorsan

oyunun satın alma linki burada 

http://store.steampowered.com/app/730/

gift dediğin hediye olmuyor mu hocam, para mı kesio sistem hediye gönderince? işyerindeyim siteyi açamadım, akşam bakarım.

Hocam hediye dediği ben satın alıp sana gönderiyorum :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam şu an steamdan almayın. Pahalı olur. Bazı kurnazlar indirim zamanı satarım umidiyle topluca satın alıyolar. Onları bulmalı ve onlardaan istemelisin. Ya da bu şekilde bazı siteler var. Ucuza veriyolar. Bi araştır...

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

La boşuna vermeyin 15 dolar bekleyin biraz. Kış indirimlerinde bütün counter oyunlarının bulunduğu paket 7.5 dolardı.  Bekleyin az cs go zaten 2-3 haftada bir inidirme giren bi oyun.  İlla alcam diyorsanız palystoredan alın 36tl şuan hem adsl faturasına taksit de yapıyorlar kredi kartı vermem filan diyenler için alternatif olur ki yıl olmuş 2014 halen steam gibi bir oluşumdan haberi olmayıpda ben kredi kartı bilgilerimi vermem demeyin yaw.

Ayrıca birisi non steamden farkı ne demiş. non steam dedikleri crackli hali zaten:D  steam denilen şey valve firmasına ait valve firmasıda counter oyununu geliştiren firma. Yani steamden alırsanız orjinal oyun oluyor bütün çıkan güncellemelere sahip oluyorsunuz. Oyunu online sorunsuz hile korumalı serverlarda oynuyorsunuz. Kolay kolay da kimse hile yapmaz eğer banlanırsanız steam hesabınız banlanıyor ne o steam hesabını satabilirsiniz nede online cs oynayabilirsiniz.  Ayrıca steam workshop dan fanların yaptığı haritalar silah skinleri vb oynadığınız oyuna göre değişen binlerce içerik indirebiliyorsunuz.

Son olarak kara borsa diye tabir edebileceğimiz takas siteleri var. Oyunları inidirmdeyken alıpü indirim bittiğinde key(sandıkları açmak için anahtar)(dota ve tf2) karşılığı satanlardan alabilirsiniz. Şuan cs go ortalama 3 keyden satılıyor. Keyleri steam marketten tanesi 2.5 dolardan alabilirsiniz. Takas olayı adamı ekliyorsunuz steame takas yapoıyorsunuz hiçbir riski olmayan tamamen sorunsuz bir sistem. En kötü bu şekilde alın 15dolar vermeyin. O paraya 2 tane alırsınız. Site olarak da http://www.tf2outpost.com/         bu site sağlam sitedir.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

maç atıyorum rekabetçide gelmek isteyen var mı?

birde hocam şu tagi değiştriseniz T*B*T biraz janjanlı olmuş.TBT varsa yanına | veya * ekleyin yeter.

whopper tarafından 09/Oca/14 20:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

birde hocam şu tagi değiştriseniz T*B*T biraz janjanlı olmuş.TBT varsa yanına | veya * ekleyin yeter.

o işe FCN hacı bakıyor söyleyeyim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam gruba katıldım erdiburak ismim. 

Not : ismimi değiştirdim Tbt nick ile aynı oldu.

erdiburak tarafından 10/Oca/14 13:24 tarihinde düzenlenmiştir

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

aldım oyunu 45 dakkaya geliyorum.

cs 1.6 da fırtınaydık bakalım burda neyiz :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

oyundaki dinamikler farklı meta farklı

alışman biraz zaman alır 1.6 daki gibi aimin kötü olsa bile zekan ile adamı alt etmek çok zor oyundaki recoil ve spread yarak gibi

yani birazcık call of duty gibi olmuş oyun ama azcık sabredersen zevk almamak mümkün değil gayet keyifli

1.6 ile go arasındaki en bariz fark ping olayı 1.6 100 ping ölüm gibiyken go'da polat alemdar gibi olabiliyorsun

eski hilecilerden biri olarak oyunda hack mack fazla görmedim çok az hileci görülüyor buda alınan keyfi biraz daha fazlalaştırıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

o işe FCN hacı bakıyor söyleyeyim.

24113124901 tane şey denedim yok herşey dolu.zaten karakterlerin %90'ı belki engelli durumda steam koymana izin vermiyor.Şu anki nasıl olmuş?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

oyundaki dinamikler farklı meta farklı

alışman biraz zaman alır 1.6 daki gibi aimin kötü olsa bile zekan ile adamı alt etmek çok zor oyundaki recoil ve spread yarak gibi

yani birazcık call of duty gibi olmuş oyun ama azcık sabredersen zevk almamak mümkün değil gayet keyifli

1.6 ile go arasındaki en bariz fark ping olayı 1.6 100 ping ölüm gibiyken go'da polat alemdar gibi olabiliyorsun

eski hilecilerden biri olarak oyunda hack mack fazla görmedim çok az hileci görülüyor buda alınan keyfi biraz daha fazlalaştırıyor

cx 1.6'nın bokunu yerim bokunu.

ruh gitmiş oyundan, hp kaç kaldı onu bile alayamıyo insan. 

tabi zevkli heycanlı bölümler maçlar falan filan ama yıllarca 1.5-1.6 oynadım belkide ondan böyle geldi.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 25006 Toplam Mesaj: 220