folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

rankım şekil önümden çekil :D silver 1-2-3-4-5-6 ranklarında -unranked bile olur yeterki kafa dengi olsun- bu ranklarda olan varsa rekabetçi atalım beraber

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

ben şimdi silver seviyelerinde oynayan seviyesinin bu olduğunun farkında mütavazi bir cs oyuncusuyum rütbem silver 4 ve 5 arasında gider gider gelir, iki hafta önce falan bi 3-4 maçlık mağlubiyet serisinin ardından bunalıp çıkmıştım neyse dün gece bi gireyim dedim önceki yenilgilere rağmen bir maç attım silver elite yaptı baktım maç bitiminde chatten yazıyor millet takımın hepsi rank almış bu akşam bi maç daha atayım dedim kazandım bi rank daha verip silver elite master yaptı maç başına rank verip duruyor önceden 50 maç atıp anca rank alıyordum var mı yüksek ranklardada şuan böyle bir durum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

3 ay oynamadık diye rütbemize çökmüşler .d 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit.

Andrei tarafından 01/May/15 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar ben de geç olsa da satın aldım oynayan var mıdır hala.

iniyor oyun şuan -_-

steam neden bu kadar yavaş

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

canım sıkılıyo lan :/

demin bi maçtan çıktım, son el bizim eleman taşak geçti

http://www.youtube.com/watch?v=P-kL24DBoP0

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Abi yok böyle birşey ya geçen son 8maçta üst üste 6galibiyet aldım rank vermedi akabinde ard arda 2maç kaybettim rank düştüm. Ne oyundan ayrılıyorum ne de kickleniyorum eksi puanlık hiçbirşey yok. Bugun yine aynısı oldu son 8maçta 3 galibiyet 3 beraberlik 2malubiyet var rank düştüm. Hep de ilk 3teyim. Bu aralar setup değiştirdim iyide oynuyorum rakip takım hile deyip reportluyor ama ondan olsa zaten direk banlanırım rank düşmem. Zaten bu overwatch a da güvenmiyorum.  Lanet gelsin böyle hayata eagle olmama izin vermiyor bu oyun önümü tıkıyor:))

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Şu sıralar deli gibi hile yapanlar var.

WallHack yüzünden oynanılan oyundan zerre kadar zevk vermiyor :((

overwatch'ta ne piçliklere denk geliyoruz.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Lotus bunu yazdı

ben şimdi silver seviyelerinde oynayan seviyesinin bu olduğunun farkında mütavazi bir cs oyuncusuyum rütbem silver 4 ve 5 arasında gider gider gelir, iki hafta önce falan bi 3-4 maçlık mağlubiyet serisinin ardından bunalıp çıkmıştım neyse dün gece bi gireyim dedim önceki yenilgilere rağmen bir maç attım silver elite yaptı baktım maç bitiminde chatten yazıyor millet takımın hepsi rank almış bu akşam bi maç daha atayım dedim kazandım bi rank daha verip silver elite master yaptı maç başına rank verip duruyor önceden 50 maç atıp anca rank alıyordum var mı yüksek ranklardada şuan böyle bir durum

bu mesajı yazdığım zamanlar ne güzel halimden memnundum 20-30 saat oyun sürem vardı normal ya silver olmam deyip geçiyordum ama amk 600 saat oyun saatim oldu hala sığır gibi oynuyorum, bu güne kadar en fazla mg2 gördüm, uzun zamandırda gold nova 2-3 arası takılıyorum, lan aynı şeyi 600 saat oynayıp nasıl bu kadar kötü olabiliyorum hala aklım almıyor, aim konusu sıkıntılı, karşıma adam çıkınca fazla stres yapıyorum sığır gibi tarıyorum ondan sonra, yani özetle bir şeyi yanlış yapıyorum bi taktik maktik verin, ya da kafa yok demekki deyip bırakacağım sktiğimin oyununu

Toplam Hit: 25011 Toplam Mesaj: 220