folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

Counter Strike : Global Offensive Tahribat Gurubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

hayrına gift atıcak olan varsa gelirim bende

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Hocam 2008 den beri oynamadım. Şimdi yeni çıkan golbal offensive i oynamak istiyorum. geçen gün bi yerden indirdim kurdum oyun açılmadı.

işletim sistemim: Windows 8.1 pro

Sağlam bi link verin...

http://store.steampowered.com/app/730/

LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam şu steam dedikleri şeyden ben de alayım diyorum cs 1.6 için. ne farkı var non-steam e göre bilmiyorum ama sanırım hile olayı felan olmuyormuş, acaba oyun olarak da fark edio mu, yani daha mı stabildir non-steam e göre, bazen bug mug oluo oyunda adama ateş edio gitmio mermiler felan

Hocam tabiki daha stabil , ayrıca cs go için tüm market itemler takas alışveriş sırf bunlar için zaten oyun satın alınır , yılbaşında 3 dolardı ya :/ kaçırdınız hep. 

Yeni haritalar sürekli yapılan haritalar vs. Bunlar için alınır. 

Ayrıca evet lag yok , ping sorunu yok , hile yok denecek kadar az , şimdiye kadar 1 ayda 2 kişi gördüm hile yapan onlarıda raport ediyorsunuz steam hesabı banlandığı için kimse kolay kolay para vediği oyunda hile yapmaz.

hocam eskiden orjinal cd-key ler vardı, hatta bi ara 8-10 tane bulmuş millete satıyodum netten oynayabilmek için orjinal key gerekiodu. bu steam olayı da böyle bişi mi, yani sana bi key veriolar onunla mı giriosun oyuna? bi de oyunu tekrardan mı indirmek gerekio nası oluo tam olarak bilmiyorum?

ayrıca kredi kartı ile felan alınıyosa gavur sitelerinde kart numaram dolaşsın da istemem tr de satışı yapan var mı?

hocam adam akıllı steam üzerinden kredi kartı bilgilerini kayıt etmeden satın al. en güvenlisi budur. Veya paypal ile de alabiliyorsun.

Oyunun açılışındaki CD key degil olay oyunu steam hesabına ekleyip oynayabilmen için steam key gerekiyor onu ya satın alacaksın yada biri sana gift edecek.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Lambo bunu yazdı

hayrına gift atıcak olan varsa gelirim bende

senle RUST oynucaz hacım :) indirime girsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Hocam 2008 den beri oynamadım. Şimdi yeni çıkan golbal offensive i oynamak istiyorum. geçen gün bi yerden indirdim kurdum oyun açılmadı.

Sağlam bi link verin...

LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam şu steam dedikleri şeyden ben de alayım diyorum cs 1.6 için. ne farkı var non-steam e göre bilmiyorum ama sanırım hile olayı felan olmuyormuş, acaba oyun olarak da fark edio mu, yani daha mı stabildir non-steam e göre, bazen bug mug oluo oyunda adama ateş edio gitmio mermiler felan

Hocam tabiki daha stabil , ayrıca cs go için tüm market itemler takas alışveriş sırf bunlar için zaten oyun satın alınır , yılbaşında 3 dolardı ya :/ kaçırdınız hep. 

Ayrıca evet lag yok , ping sorunu yok , hile yok denecek kadar az , şimdiye kadar 1 ayda 2 kişi gördüm hile yapan onlarıda raport ediyorsunuz steam hesabı banlandığı için kimse kolay kolay para vediği oyunda hile yapmaz.

hocam eskiden orjinal cd-key ler vardı, hatta bi ara 8-10 tane bulmuş millete satıyodum netten oynayabilmek için orjinal key gerekiodu. bu steam olayı da böyle bişi mi, yani sana bi key veriolar onunla mı giriosun oyuna? bi de oyunu tekrardan mı indirmek gerekio nası oluo tam olarak bilmiyorum?

ayrıca kredi kartı ile felan alınıyosa gavur sitelerinde kart numaram dolaşsın da istemem tr de satışı yapan var mı?

hocam adam akıllı steam üzerinden kredi kartı bilgilerini kayıt etmeden satın al. en güvenlisi budur. Veya paypal ile de alabiliyorsun.

Oyunun açılışındaki CD key degil olay oyunu steam hesabına ekleyip oynayabilmen için steam key gerekiyor onu ya satın alacaksın yada biri sana gift edecek.

biri hediye edince kredi kartı ile almaya felan gerek kalmıyo o zaman öyle mi? peki oyunu nerden indirecez?

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Sağlam bi link verin...

LynXMaSTeR bunu yazdı

biri hediye edince kredi kartı ile almaya felan gerek kalmıyo o zaman öyle mi? peki oyunu nerden indirecez?

Hocam android veya iphone telefonun varmı ? aynı sistem. Steam bir markettir, satın aldığın veya gift edilen oyunu aynı zamanda ordan indirirsin CS:GO Türkçedir zaten steam de.

Steam programıda Türkçedir. 

biri hediye etsede satın da alsan oyun steam hesabında aktif olacak sende ordan indireceksin. Örnek oyunlarım.

PanxeR tarafından 09/Oca/14 14:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bu konuda bende sıfır bilgi. özelden tam olarak ne yapmam gerektiğini açıklayabilir misin? yani ne şekilde nerden alıcam hesabı ya da keyi artık neyse, gift olayı nası oluyor? sen hediye edebilion mu bana ya da bildiğin hediye edebilcek var mı :) sadece cs 1.6 oyunu oynuyorum netten onun için alıcam.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Niyeyse bende fps çok düşük ya çözemedim bi türlü

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

14,99 usd = 32 tl yapıyor. Alayım ben en iyisi gruba katılayım haftaya.

Beyler akşamları takılıyorsanız iyidir. Benim kuzeni de takıma alalım. Zavallı sabahlara kadar hala 1.5 oynuyor :)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Beyler akşamları takılıyorsanız iyidir. Benim kuzeni de takıma alalım. Zavallı sabahlara kadar hala 1.5 oynuyor :)

:D al getir hocam istediğini işte indirimi kaçırmayaydınız iyidi %85 indirim olyor GO da

LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam bu konuda bende sıfır bilgi. özelden tam olarak ne yapmam gerektiğini açıklayabilir misin? yani ne şekilde nerden alıcam hesabı ya da keyi artık neyse, gift olayı nası oluyor? sen hediye edebilion mu bana ya da bildiğin hediye edebilcek var mı :) sadece cs 1.6 oyunu oynuyorum netten onun için alıcam.

Hocam ücretini banka havalesi ile yaparsan ben sana gift edebilirim kredi kartı bilgierini vermek istemiyorsan

oyunun satın alma linki burada 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

:D al getir hocam istediğini işte indirimi kaçırmayaydınız iyidi %85 indirim olyor GO da

LynXMaSTeR bunu yazdı

Hocam ücretini banka havalesi ile yaparsan ben sana gift edebilirim kredi kartı bilgierini vermek istemiyorsan

oyunun satın alma linki burada 

gift dediğin hediye olmuyor mu hocam, para mı kesio sistem hediye gönderince? işyerindeyim siteyi açamadım, akşam bakarım.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 25018 Toplam Mesaj: 220