Soma'da Maden Faciası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı

sizin ben ahlakınızın aile terbiyenizin amına koyim. vicdanınızı sikiyim sonunda küfür ettirdiniz.

ulan şu duruma bile siyaseti sokuyorsunuz ya

ALLAH BİN BELANIZI VERSİN SİZİN VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERİN.

sana cok agır seyler yazardım da simdi head, sırf oturup az da olsa muhabbet etmisligimizin hatırına bir sey demiyorum, benim durumumda olmayanlar sana gereken cevabı verecektir birazdan.

bu kadar da olmaz, pes.

deniz bir önce ki mesajları aç oku. 21.sayfadan okuma. bak bakalım sabahtan bridir ne diyorum ben ne demişim ben.

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bu ülkede özel sektöre hiç bir sikim yapamazsınız.

bu ülkede bulunan sendikalarda hiç bir sike yaramıyor.

bu ülkede ki zihniyeti değiştirmedikçe hiç bir bok yapamicaksınız.

bu ülkede şuan suçlu aramanın vakti değil.

somada olanların en büyük sorumluları iş güvenliği uzmanlarıdır.  o 13 kişinin devlete verdiği rapor neye göre verildi onlar araştırmalı. bütün maddelere bakılmalı yeniden.

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

Ne yazacağımı bilemiyorum haberler sabahtan açık az önce yemek yiyecektim  boğazımdan geçmedi bir türlü. Başbakan çıkıyor yine artistlik ediyor tv muhabirlerine bu işin fıtratı diyor, dini alet ettin işte hani dini alet etmiyordun siyasete.

Underground tarafından 14/May/14 22:00 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Headbanger kardeş siyasetine koyim.Siyaset siyaset diyorsunuz hala.Konuşacaz herkes ağzına geleni söyleyecek.Söylemediğimiz için böyle oluyor.

ya orda adam öldü adam orda 600 kişi öldü.. yeter ya azcık vicdan olsun insanda ya.. ulan olan oldu daha ne yapmaya calısıyorsun.. sağlık olsun da demıyorum. özellikle hapse atılsın ibreti alem diye herkese gösterilsin diyorum... lakin kimse düşünmüyor ya orda ki ölen şehit olan adamın cocukları bacıları kardeşleri ne olcak.. ayıp ya hu.

Güzel kardeşim.Ne konuşsak siyaset yapma oluyor.Çıkmış başbakan diyor bu kazadır olağan şeyler.ÇAlışma bakanı çıkmış hastaydım diyor.Yönetmeliklerden bahsediyor konuya hiç hakim değil.Başbakan,kılıçdaroğlu gitmiş orda yuhalanmış.Başbakan 80 li yıllardaki maden kazalarıyla halkı soğutuyor.Aklıma gelenler bunlar ne konuşalım abi allah aşkına sokağa çıksak çıkma.Bir özgür olduğumuzu sandığımız yer burası burdadamı susalım.Zaten gariban birtek ölmeyi bilir.Biz ölelim biraderim paran varsa sen yaşarsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ulan, şu orospu evladına iki kelam edildi diye ne diye savunmaya geçiyosun ne çıkarın var açıklamaları dinlemedinmi milletle taşak geçiyo resmen senin vicdanın yok mu lan bi başbakanın böyle konuşması vicdanına dokunmuyo mu, hala siyaset diyosun bu insanların hayatını bu siyaset sikmedimi 

neyse;

Tnrsk tarafından 14/May/14 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı

sizin ben ahlakınızın aile terbiyenizin amına koyim. vicdanınızı sikiyim sonunda küfür ettirdiniz.

Allah asıl senin gibilerin belasını versin.

ne diye provokasyona geliyorsunuz? derdiniz ne.. ne yapılabilir bu saatten sonra. Allah gani gani rahmet eğlesin. ama şuan bunu konusma zamanı mı? edep ya hu.

Edep ya hu diyen insana üstteki kendi mesajını hatırlatırım.

Bu saatten sonra ne yapılabilir demişsin. Sorumlular ya istifa eder ya oradan indirilir, insanların vicdanına ancak bu su serpebilir. Sen rahmet dileyip hayatına devam et.

Aşağılık herif.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı

Allah asıl senin gibilerin belasını versin.

ne diye provokasyona geliyorsunuz? derdiniz ne.. ne yapılabilir bu saatten sonra. Allah gani gani rahmet eğlesin. ama şuan bunu konusma zamanı mı? edep ya hu.

Edep ya hu diyen insana üstteki kendi mesajını hatırlatırım.

Bu saatten sonra ne yapılabilir demişsin. Sorumlular ya istifa eder ya oradan indirilir, insanların vicdanına ancak bu su serpebilir. Sen rahmet dileyip hayatına devam et.

Aşağılık herif.

orda yaşamını yitiren adamı geri getiricek mi o kişilerin ordan inmesi ?

ölü sayısı artsada birileri istifa etse diyen adamdan ne farkın var şimdi senin ?

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    onlari indirirsek baskalari vefat etmez bak cin de parti sefleri sorumlu tutuluyo orda bile olen sayisi az bizden aq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

orda yaşamını yitiren adamı geri getiricek mi o kişilerin ordan inmesi ?

ölü sayısı artsada birileri istifa etse diyen adamdan ne farkın var şimdi senin ?

o adamlar inmesinde yenileride ölsün dimi. takım tutar gibi adam tutmayın amk.

Bittik biz bittik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Abartmayın beyler 100 yıl önce amerikada da oluyordu böyle kazalar

Toplam Hit: 55134 Toplam Mesaj: 394