Soma'da Maden Faciası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Beyler durun, o kimseye yumruk falan atmadı. Soma da facia falan yaşanmadı yüzlerce insan ölmedi! bunlar hep paralellerin oyunu heeep dış güçlerin oyunu hep bu geziciler hep geze geze ülkeyi garıştırdılar bunlar.

Gözünüzle gördüklerinize inanmayın, açıklamasını bekleyin.

Göreceksiniz ki uzun adam haklı, çünkü o uzun.

Bizzat ben ordaydım.

hiçte gülümsenecek konu değil ama komik.

bu arada arkadaşın yazısına haklı derken siyasi konuları tabi tartışacaksınız ama o kadar acı varken onu bırakıp başka işler peşinde koşmakda doğru değil.

yine her yerde eylemler gazlar sular derken bunun kime faydası var.

önce şu kurtarma işi bitsin. sonra çıkın meydana. orda adam kayıp babasını arasın siz burda olmuyor ama

Sokaklarda ki insanlar sanki x sayıda kişi öldü y sayıda kişi yaralandı diye kutlama yapıyorlar. Başka işler peşinde koşmak ne demek ? Hak aramakta mı doğru değil ? Hak aramakta mı suç ? Senin yazdıklarına göre öyle sanırım. Atv de film var onu izle kurtarma çalışmaları bitene kadar istersen. Hayırlı işler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Hocam suçlular falanda bulunur ihmal varmı yokmu oda çıkar iş işten geçtikten sonra kabak gene bi garibana zaten patlar. 

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Beyler Halk Tv açalım ilginç şeyler konuşuluyor madenciler tarafından.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benim anlamadığım tedbir amaçlı kaçma olasılığı olma ihtimaline karşıda olsa şirket sahipleri neden tutuklanmadı hala onu anlamıyorum.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

benim anlamadığım tedbir amaçlı kaçma olasılığı olma ihtimaline karşıda olsa şirket sahipleri neden tutuklanmadı hala onu anlamıyorum.

İspat edilene kadar suçsuz mevzusu herhalde.  Ya da belgeleri nasıl yok edeceğiz planları yapıyorlardır. Çalışma Bakanı da halen görevde bütün Denetçiler yine aynı iş güvenliği uzmanları da dışarıda. 

Ben baklava çalmaya gidiyorum. 287 can gidiyor tutuklama yok. Bu ülkede Baklava çalarsanız cezaevine girersiniz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

tbtde neden yas amblemi yok. neden duyarsız kalınmış

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı

tbtde neden yas amblemi yok. neden duyarsız kalınmış

Sen de dahil bir kaç kişi olarak bu öneriyi yaptık ama ses yok..

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    HeYeT bunu yazdı

Herşeyi geçtim ben saf acımı yaşıyorum kardeşim yorumlarınıza bakıyorum bırakın birbirinizle kavga etmeyi yapmayın gözünüzü seveyim ya. Kaç tane abimiz vefat etmiş bari acınızı kirletmeyin o temiz kalsın. Aileleri düşünüyorum geride kalan çocukları çıkamıyorum işin içinden.

Allah rahmet eylesin.  Suçlu aramayı bırakın en azından şimdilik hesabı elbette sorulmalımı ama şimdi mi .?

bu acıya başka acılar eklenmesin. Rica ediyorum. Ne hale geldik

bende bunu söylemek istedim ama anlaşılıyorum neyse.

aslında aynı taraftayız aynı üzüntüyü yaşıyoruz aynı şeyleri istiyoruz

Ben herkesi haklı buluyorum ama uygulama noktasında biraz ayrılıyoruz sanırım.

peki iyi haberler dileğiyle

futurist tarafından 15/May/14 23:42 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

iddaalar çok ağır 450 madenci o madene gömülecek

http://odatv.com/n.php?n=o-madene-gomuluyorlar-1505141200

Soma’da salı günü meydana gelen iş cinayetinin bilançosu her geçen dakika artıyor. Şuana kadar resmi açıklamalara göre 283 işçinin hayatını kaybettiği açıklansa da belirsizlik sürüyor.

450 İŞÇİ MADENDE KALACAK

Habertürk yazarı sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel'in Soma ile ilgili attığı tweetler kafaları daha da karıştırdı. Tezel "Soma'dan gerçekler" başlığıyla attığı tweette, "Şu an içinde işçi olan beş galeriden ikisine hiç ulaşılamamış. Ancak yangın sönsün diye içeriye küllü su basılıyor, betonlaşsın diye. Yani, içerdeki yaklaşık 450 işçinin artık çıkarılma şansı kalmadı... haklarında gaiplik kararı verilecek..." dedi.

ali tezelin bu akşamki programı http://tvarsivi.com/player4645yeni.php?y=25&z=2014-05-15%2015:30:00

aliyk tarafından 15/May/14 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

vay anasını yav .

cesetleri ailelerine projeksiyon cihazından gösteriyorlar. dayanamadım :(

borcu harcı olanlar çoluk çocuk zor geçinenler.

öyle böyle değil iyi değilim anasını satayım bir hal oldum haberlere baka baka .

Toplam Hit: 55121 Toplam Mesaj: 394