folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Tarihte İlk - Canlı Yayında Kuyruklu Yıldıza Sonda İndirilecek

Tarihte İlk - Canlı Yayında Kuyruklu Yıldıza Sonda İndirilecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

aksanına tükürdüğümün avrupalıları ingilizceden soğuttular. zaten çok anlamıyordum ortalama bir öğrenme isteğim vardı tüm şevkim kaçtı.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

ben demiştim incek diye

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

aksanına tükürdüğümün avrupalıları ingilizceden soğuttular. zaten çok anlamıyordum ortalama bir öğrenme isteğim vardı tüm şevkim kaçtı.

Bu aksanı Türk dil öğrencilerine göstermek lazım. Herkes İngiliz gibi, Amerikan gibi konuşmak için kendisini öyle bir kasıyor ki çoğu zaman dili öğrenmeyi kenara atıp aksan ile vaktini öldürüyor. Türksün sen Türk gibi İngilizce konuş değil mi? :) Adamlar hiç zorluyor mu kendini. Anlaşılıyor mu, anlaşılıyor. Önemli olan bu. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

hahahahaahha valla bende bildiğimi unuttum ne diyor lan bu diye. almanca aksanı ile ingilizce konuşuyor bi bok anlamadım

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ne konuştular arkadaş ya fotoğraf isterük belge isterük verin artık fotoları.

İlkokul günlerimdeki gibi şu müdürün konuşması bitse de gitsek diye bekliyorum.

DadasAdam tarafından 12/Kas/14 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

videosu ne zman düser nete dussede izlesek :)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

harika bir olay ya indiği kısmı kaçırdım ama bu video fotoğraf vs ne zaman gelir ki

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Beyler biraz salakça olacak ama inerse neyi öğrenmiş olacağız. Yani insanlığa faydası ne olacak. Yani niye indirmek istiyorlar.

Hocam bu yıldız 55 bin km hızla hareket ediyor. Mesela yıldıza araç indirilip hiç yakıt harcamadan yıldız sayesinde güneş sisteminin dışına çıkacak insaoğlu. Aya ayak basılmasından sonra en büyük olay bence.

Bunlar kendi yorumun mu ? Hayır yani belli bir mesafeden sonra bilgi alış verişinin nasıl sağlanacağını merak ediyorumda... 

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Beyler biraz salakça olacak ama inerse neyi öğrenmiş olacağız. Yani insanlığa faydası ne olacak. Yani niye indirmek istiyorlar.

Hocam bu yıldız 55 bin km hızla hareket ediyor. Mesela yıldıza araç indirilip hiç yakıt harcamadan yıldız sayesinde güneş sisteminin dışına çıkacak insaoğlu. Aya ayak basılmasından sonra en büyük olay bence.

Bunlar kendi yorumun mu ? Hayır yani belli bir mesafeden sonra bilgi alış verişinin nasıl sağlanacağını merak ediyorumda... 

Evet kendi yorumum beğenemedin mi :D İlk sorduğun soru farklıydı şimdi sorduğun soru farklı ne sorduğunu kendin de bilmiyorsun ama neyse :D

İkinci sorunun cevabı bu konuda.

edit.

http://www.tahribat.com/Forum-Gezegenler-Arasi-Veri-Iletimi-201453/

edit.

DadasAdam tarafından 12/Kas/14 19:29 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Kıymetli bir şeyler arıyorlar. Adamlar para peşinde.

Sonraki aşamada kuyruklu yıldızı dünyaya indirmek olur heralde.

Birde bir şey merak ettim. Madem araç indirilebiliyor. Dünyada gönderilecek bir halatımsı şeyle kuyruklu yıldız

durdurulabilir mi?Dünyaya doğru çekilebilir mi? Dünyanın ikinci bir uydusu yapılabilir mi?

Bu yapılsa dünya konumunu kaybeder mi? İkinci bir uydu dünyada nelere yol açabilir?

Dünya konumunu kaybederse neler olabilir ?

Bir düşünmek lazım :)

wikwik tarafından 12/Kas/14 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

Bilgi Güçtür.
Toplam Hit: 21468 Toplam Mesaj: 167