folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkk Nasıl Biter. Şimdiye Kadar Neden Bitmedi ( Görüş Ve Yorumlar..)

Pkk Nasıl Biter. Şimdiye Kadar Neden Bitmedi ( Görüş Ve Yorumlar..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

Devlet+Emperyalistler isterse biter.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

ırakta istediği gibi yönetmesi için abd nin pkk ihtiyacı var   bop projesinde israil in yegane silahı pkk dır   pkkya Türkiye de diyarbakıra kadar olan   toprakları , surye , azerbeycan topraklarının vericeğini vadediyo israil
    Türkiye nezaman bitirmeye kalksa ankara izin vermiyo    malum ankara abd engeline takılıyo  vs vs vs işin kısa özeti bu

volkan tarafından 06/Ağu/12 16:59 tarihinde düzenlenmiştir

onekine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

bir ülkede açlık ve cehalet lik varsa mücadele bekleyemezsin 

ne zaman tam bagımsız bir ülke olursun işte ozaman tamamen kurtulursun

http://www.youtube.com/watch?v=9rqQXemvNNc

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

cahillik cahillik cahillik.

cahillik en büyük cesarettir.

başka kim cesaret edebilir ki kenda vatanına kurşun sıkmaya. bi perde sonrasını göremiyorlar. hadi diyelim özerk oldun sonra? işte bu sonrası için hiçbirinin fikri yok. düşünemiyorlar bile. akıllarına gelmiyor. halbuki azıcık düşünseler şuanki düzenden kat kat fazla sikileceklerini anlarlar.

tek bitirme yoluda eğitim ve yatırım. koskoca dicle nehri üzerinde batman için konuşuyorum hasankeyf'te köprü var. sonra taa siirtte var. vatandaş nasıl geçecek karşıya. bu tip yatrırımlar olmadığı sürece de bitmez. ama en azından umudum var. devlet (hükümet demiyorum! ) o bölgeler için bayağı uğraşları var. bu tip yatırımları yaptılar daha da yapacaklardır.

bide işin politika uzantısı var. o konuda yoruma kalkarsam sayfalarca yazabilirim. ama temelinde yine cahillik var. kürtleri vaatlerle kandırıp  kullanıyorlar.

bide ekonomi uzantısı var. müthiş paralar dönüyo. kişiler veya kurumlar bu tip gelirlerini bırakmak ister mi? avrupaya en kaliteli uyuşturucu pkk tarafından geliyormuş. varın gerisini siz düşünün

cahillik falan yok içinde nice avukatlar hakimler var 

2 şuan k.ırakta kürtistan bölgesel yönetimi var 70ten beri yani bu kürtler bu işi becerebiliyor bu zamana kadar son bulmaları lazımdı dediğine göre

3e katılıyorum

4 vaatlerle kandırma yok bu devlet kandırırdı o zaman o kadar vaadle başa geçiyolar adamlar şuan şemdinlide kepenk açtırmıyolar bu sefer kandılar diyelim gelecek sefere başka yerde aramaları lazım vaadle kandırılsalardı 

5 200 milyona yakın parası var pkknın 32bine yakında silah(mayın ak47 tüfekler vs) bunların peki bizim elimizde neler var 1 trilyon para var silah sayısına dair bir belge bulamadım ama tahmin edebilrsin. aponun dediğine göre bu uyuşturucu olayı kaçakcılardan bağış diye bi miktar para alınıyomuş örgüt içinde sigara dahi yasakmış edit:abdde uyuşturucu kaçaklarının bu örgütte olanları varmış

mettoman tarafından 06/Ağu/12 17:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Büyük rantlar var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

tsk dan bi eleman türkiyenin doğusuna bir tane atom bombası atacak şöyle birkaç exatonlıklardan fln o zaman biter...kesin çözüm budur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

devlet ne zaman kürtleri görür o zaman biter kürtleri atatürkünden gülüne kadar kimse görmedi.

mettoman tarafından 06/Ağu/12 17:27 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    c0der bunu yazdı

tsk dan bi eleman türkiyenin doğusuna bir tane atom bombası atacak şöyle birkaç exatonlıklardan fln o zaman biter...kesin çözüm budur.

mettoman tarafından 06/Ağu/12 17:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

Sileyim de başıma bela almayım , bu ülke için hiçbir şekilde değmez. Nolursa olsun , bitmesin. Ben zaten kaçıp gidecem.

KafirImam tarafından 06/Ağu/12 17:36 tarihinde düzenlenmiştir

O da yok.
Toplam Hit: 19188 Toplam Mesaj: 186