folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Aslında biraz adice ama şöyle bir çözüm bulunabilir. Bunları zorla madende çalıştıracaksın, madem savaştan kaçtın canın ülkenden daha kıymetli, madem götsün madem piçsin, o halde madende çalış ibnenin oğlu! Daha düşük bir seviyede yaşa, 7-8 seneden evvel de vatandaşlık vermeyeceksin, bu piçler ülkenin hastanesine, eğitim kurumlarına tüm altyapılarına 5 kuruş ödemeden ortak olma pozisyonuna geliyor vatandaş olduklarında. Sikerim hümanizmi, beslemek isteyen evinde beslesin daha bu ay 298 lira elektrik faturası ödedim amk.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

sevgi pıtırcıklarına sesleniyorum onları evlerinize alıp bakmanıza ve göz kulak olmanızı tavsiye ediyorum.

insanlık ayıbıymış:) gidin lüks mağazalara, floryaya falan bi gezin. bi dünya zengin suriyeli göreceksiniz...

gecen bana soruyor kebap kebap nerede yenir falan.. sktirgit lan burdan dedim. hemen koşuşturdular güvenlik falan. bıktık oğlum bunlardan. benim ülkemde elin adamı huzurumu nasıl kaçırır. şikayetci oluyorsun kimlik yok diye salıyorlar. dövüyorsun seni içeri alıyorlar, kovalıyorsun sizin gibi sevgi pıtırcıkları yapma abi yazıktır diyor... eeee skerim lan...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı

sevgi pıtırcıklarına sesleniyorum onları evlerinize alıp bakmanıza ve göz kulak olmanızı tavsiye ediyorum.

insanlık ayıbıymış:) gidin lüks mağazalara, floryaya falan bi gezin. bi dünya zengin suriyeli göreceksiniz...

gecen bana soruyor kebap kebap nerede yenir falan.. sktirgit lan burdan dedim. hemen koşuşturdular güvenlik falan. bıktık oğlum bunlardan. benim ülkemde elin adamı huzurumu nasıl kaçırır. şikayetci oluyorsun kimlik yok diye salıyorlar. dövüyorsun seni içeri alıyorlar, kovalıyorsun sizin gibi sevgi pıtırcıkları yapma abi yazıktır diyor... eeee skerim lan...

Harbi ne hale geldik yaw.Adamlar kebap nerede yenir diye sormaya başlamışlar vay anasını yaw.
    Hocam iyi dayanmışsın valla tebrikler sabırlı adammışsın.Çekip vurman lazımdı.Kebap haa vay bea

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

az bile yapmış beyfendiler niye burgera gidiyorlar bu iş için hiç düşünüz mü çünkü orada kap kaç kolay iş ben müdürün yerinde olsam günlük o çocuklara yemek veririm ama yemeği ben vermiyorsam onlar alıyorsa bunun bedelinide ödetirim burası yol geçen hanı değil 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Birde bu tip kezbanlar var :

http://www.youtube.com/watch?v=QQtLMJhIJjU

Acaba Suriyeli bir çocuğun elinden tutupta bir simit bile ısmarlamışlar mı acaba bugüne kadar ? Sokakta Suriyeli görse "Iyyy yeee iğreniyorruuum ben yaaa" derler.

anarşik abi kızlar sisteme karşı çıkıyorlar yeaaa , :d.d geziden sonra bunlar iyice çoğaldı la valla bıktık bunlardan amk (akpli değilim)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Aslında biraz adice ama şöyle bir çözüm bulunabilir. Bunları zorla madende çalıştıracaksın, madem savaştan kaçtın canın ülkenden daha kıymetli, madem götsün madem piçsin, o halde madende çalış ibnenin oğlu! Daha düşük bir seviyede yaşa, 7-8 seneden evvel de vatandaşlık vermeyeceksin, bu piçler ülkenin hastanesine, eğitim kurumlarına tüm altyapılarına 5 kuruş ödemeden ortak olma pozisyonuna geliyor vatandaş olduklarında. Sikerim hümanizmi, beslemek isteyen evinde beslesin daha bu ay 298 lira elektrik faturası ödedim amk.

manyakmisin sen :D 7-8 yil sonra vatandaslik vericek olsa tayyip bunlari kendi elleriyle oldurur :D adam daha kapidan gecmeden vatandasliklari hazirlior 2 milyon fazla oy alicam die :D 

cocuklara acidim ulan yazik diyenlerede alin evinizde besleyin hokumet bakamiorsa almasaymis avrupa nerde hani destek dunya devi cumhurbaskanimiza ? 

en iyi ornegi soyle verim Bulgaristandan Jivkov rejiminden ve katliamindan kacan milyonlarca TURK ulkeye giris yaptiginda ki giris yapmalari 10-20 gunu bulan insanlar oldu snir kapisinda 1 dilim ekmeksiz 3 gunden fazla ac kalanlar oldu.Bu oclarina verilen hic bir hak Turk gocmenlere verilmedi vatandaslik disinda gelen koydu giden koydu en agir en pis islerde bir evde 5 aile yasadilar yasadik hic bir yerdede milletin elinden ekmegini alip kacmadilar kacmadik.

Biz daldan meyve kopariyoruz die milletin agacina nie elliosun die sopayla dayak yiyen insanlardik

Bu oclarinin acanacak yeri yok anneleride babalarida it oglu it ki cocuklarida itlik yapiyor !

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

okadar şey yazdım sonra vaz geçtim. sonu olmayan döngüye giriyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Harbiden elektrik faturasının bunlarla alakası var mı ? 

120 lira elektrik faturası verdik bu ay, klasik öğrenci evi ve tatil olduğundan evde 2 kişiyiz. evde kettle dışında ciddi elektrik harcayacak birşey bile yok. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şuraya aç olsun veya olmasın evden çıkmayan , evleri berbat durumda olan Türkmenlerin fotoğraflarını atardim bunları savunanlarda az mantık olur. Çocuğum aç olsun açık olsun ben yollamam eminim ki benim çocuğum da olsaydı gitmezdi. Bunları savunmak arsizligi savunmaktir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bakın sevgi dolu yaklaştğınız adamlara :

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1038116-ogretmen-aciyip-evine-aldi-o-bogazini-kesti

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 13160 Toplam Mesaj: 128