folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Acıyıp suriyeliyi işe almış adam. Acıyınca ne oluyor izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=fvQ3s7Py89I

Götünü E5 e açarsan Adamı böyle sikerler işte!

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Birde bu tip kezbanlar var :

http://www.youtube.com/watch?v=QQtLMJhIJjU

Acaba Suriyeli bir çocuğun elinden tutupta bir simit bile ısmarlamışlar mı acaba bugüne kadar ? Sokakta Suriyeli görse "Iyyy yeee iğreniyorruuum ben yaaa" derler.

şunlara bak yaa işte izleyememiştim şu kızlara içimden geçen en güzel küfürleri ediyorum tam dayaklıklar aslında dayak atılması gereken bunlar keşke buranın müdürüde bunları dövseydi :)
    ya da ben bu burgerde olsaydım bunlarla ne dalga geçerdim yaa müdürüm bu kızlara inat bir menü daha yolla afiyetle yiyeyim diye :) 
    sureyeli varsa sen bulaşma çağır ben döveyim :D:D 

müşterilerden arta kalanmış bu haber videosunun hazırlayanlar heralde suriyelileri burgerlerde görmemeişler hayvanlar gibi millet yemeğine yerken ya eleinin daldırırp çalıp kaçıyorlar  

SeRDaR tarafından 29/Oca/15 20:18 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Konu milletin yemediği patates felan değil yemek yerken tüneyiveriyorlar başına tamam elbette açlık ancak o duruma getiren kim ? Ülkeyi ramazan çadırına döndürdüler heryer suriyeli, heryerde aç insanlar var dilencilik, hırsızlık v.b. işlere bulaştılar. Geçen gün evime girdiler hırsızlık için ve polis serbest bıraktı sebebi de adamda ne kimlik ne pasaport var. Daha durun sapıkta göreceğiz katil de  kapkaççı da biz herşeyin bombokuna müstehakız böyle giderse.

ben sadece ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

koca koca adamlarsınız patatesleriniz kadar konuşun mk.

multinet paramın çoğunu karnı acıkmış küçük çocuklara gidiyor. okadar çocuğun karnını doyurdum okadar yemeğimi yediler ölmedim daha bak yaşıyorum.

o çocuklar siz tripli insanların burger de yediğiniz patateslere muhtaç değil. aslında sizlerin merhamete itiyacınız var.

o çocukların siz solcu protestocularında protestosuna ihtiyacı yok. çünkü yalandan protesto yapıyorsunuz. yalandan o mekana girip burger i protesto ediyorsunuz.

küçük bir çocuğu karşısına oturtup onun büyük bir iştahla yemek yemesini izlemeyi ve bundan mutluluk duymayı bilmeyen insanlar köprü kenarında 5 liraya saxo çeken faişelerden daha değersizdir.

Beğen butonu isterim holy haberin olsun :)

Yazdıklarına Tamamen katılıyorum.

Yakında Güncelenecektır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Devlet kapıyı açmasa o çocuklar bombalanarak ölecekti..

Böyle taşlaşmış kalpler ile aynı siteyi paylaşmak ne kötü..   

anne baba olmayan pek anlayamaz çocuk olduğunun ve dilencilik yapmadıklarının altını çizerim

Serdar birdaha böyle bir çocuk elindeki patatese saldırırsa ver nekadarsa ben sana fazlasıyla parasını göndereyim hocam

bu kadar vicdansız olmayın

Alper sonuna kadar arkandayım hacı :)

Yakında Güncelenecektır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

Hiç acımıyorum. Beliki müdürün canına tak etmiş. 

Amına koduğumun suriyelilerini ülkeye alıyosun madem. Neden istanbula girmesine iziin veriyosun mk.

Bizim milletimizin aç sefil. Elin suriyeli piçlerini doyurmak zorundamıyız amk. İyi yapmış müdür.

benim isyerime bu sekilde girseler o picleri doverim..dovdum diye tepki vereni sikerim..

baklava çalan çocuk geldi aklıma. Suriyeli piçler için yaptığınız eylemin yarısını o çocuk için yapmadınız. o da açtı mesela bak o da demek ki yardıma muhtaçtı. ne oldu 6 yıl hapis aldı. hem de 1 baklavaya. Sikmişim suriyelileri.

SeRDaR bunu yazdı

İçeri. Alanlar bu piçlerinden Karnı nasıl duyurulur düşünecek almayı biliyorsa vatandaşını bunlardan korumasını bilecek bunların karnını da doyursun 

kimse bunlara yardım etmek zorunda değil 

suriyeli çocuklar diye götünü yırtanlar gitsin beslesin benim sikimde değil 

Özellikle koyulaştırdığım kısma dikkatinizi çekerim, öyle "rörörö" yaparak olmuyor bu işler.

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    yunanistanda savas ciksa ve yunanlilar turkiyeye gelse ayni bu olay yasansaydi ne olurdu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    yunanistanda savas ciksa ve yunanlilar turkiyeye gelse ayni bu olay yasansaydi ne olurdu

yunanda savas ciksa onlar bu oclari gibi yapmazlar hocam arada ucurumlar kultur farklari var islam ulkelerinden baska yerde bu hayvanliklari goremezsin 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

taraflar pek değişmezdi belki aşırı islamcılar tepki gösterirdi

ama aynı olayı atatürk tişörtlü bi cocuk yapsa kürtçüleri çok merak ediyorum ana bacı bırakırlarmıydı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Şirketin burda yemek yediğimiz bir yer var,

ara sıra büyük müşterilerim geliyor yurtiçinden ve yurtdışından, onları da götürüyorum yemeğe,

Bu anneleri belli olmayan çocuklar masalara yaklaşıp, yemeek yemeek diye ağlamaya başlıyor her seferinde.

Getirdiğim müşteriler, veya ilk defa gelenler sanıyor ki resturancı piç bir adam, yemek vs vermiyor bu çocuklara..

Neyse ben de ses etmiyorum tabi,

Resturancı diyor ki, çocuklar saat 2'de gelin(40dk sonra), çocuklar tamam deyip gidiyor, 2dk sonra geri geliyorlar.

Her gün aynı terhane.

O kadar rahatsız edici bir durum ki anlatamam size, düşününsenize, yemek yerken sürekli karşınızda dikilip yediğiniz lokmayı sayan, yutkunan birileri var. Mevzu açlık da değil, çünkü adam yemek de veriyor, hatta ve hatta alın evinize de götürün diyor ekmeğiyle birlikte veriyor.

2-3 gün önce şirkete gidiyorum, adamın biri(30-35 yaşlarında benden sağlam);

-Pardon birşey sorabilir miyim?

x-ne vardıı?

-Buraların yabancısıyım da...sgfsdfsfs(klasik iş var dediler geldim, işsizim yol param yok, açım senaryosunu iyi biliyorum.)

diye başladı, paran mı yok, aç mısın dedim.

Açım abi dedi.

Hemen sorduğu köşede de kuğu resturant var, garsonları tanıyorum.

Gel dedim adama,

Garsona 50 lira verdim, adama da ne istiyorsan ye dedim.

Adam dualar etti, teşekkürler etti ben işe yürüdüm devam ettim.

Akşam garsonlara uğradım,

-Adam yemek yememiş, parayı istemiş. Garsonlar da vermemiş tabi.

Mevzu bu...

Gerçekten aç adam çalmaz!..

Dayak yiyen çocuk olayı tabi ki yanlış, ama başgelinmiyor bunlara inanın.

kürdü, çingenesi yetmiyordu, bir de bunlar geldi amk.

Kaan tarafından 30/Oca/15 00:32 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 13166 Toplam Mesaj: 128