folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Bu tip bir şiddetin sadece orada sınırlı olduğunu düşünmüyorum; her gün her şehirde bu tip şiddet olayları yaşanmakta. Radikal kararlar almayıp, "böyle gelmiş böyle gider" ci oldukça maalesef böyle görüntüler çokça yaşanmaya devam edecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

İyi olmuş türünden yorum yapanlar gidin bir piskolok mudur nedir bir gözükün kocaman adamın küçüçük çaresi , aç haldeki çocukları tartaklaması mantıklı bir işmi ?

Kendinize gelin hükümete olan kininiz , nefretiniz haklıyla haksızı ayırırken kör olmanıza neden oluyor !

Tabi hiç aç kalmadınız ondandır bu kadar azdığınız.

Stay hungary Stay foolish
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

"what about stealer man?" said nasreddin hodja

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Djalper:

anasının babasının acımadığına ben hiç acımam kusura bakmayın

güzel ülkemin içine ettiler her yerde vıyak vıyak bu piçler 

konu patates yada giden para değil patates parasını sokağa atarım yine vermem trilyonlarım olsa kendi vatandaşıma yardım eder yine onlara vermem 

sen ver parasını ben gönderirim gibi tavırlara hiç girmene lüzum yok verme niyetim olsa zaten verirdim senin göndereceğin patates parasına ihtiyacım yok merak etme 

O kadar acıyorsan sokakta yatanları alıp evine besliyor musun yatırıyor musun sigorta ofisine alıyormusun ???

Hadi ben vicdansızlık seninde bir patates parasımı senin Vicdanın ? 

Ben sana 2 menü parası yolluyum da hiç bu muhabbetlere girmeyelim 

bunun ne vicdan ne merhametle Alakasu var 

devlet bunlara 3 öğün yemek + kalacak yer + maaş veriyor bu devlet hangi fakirine bu kadar yardım etmiş 

bunlar buna rağmen kalkıp metropollerde milletin yemeğine saldırıyorlarsa köteği hak ediyorlar 

benim Çocuğum böyle yaparsa onada aynısını yapsınlar 

yardımın reklamı olmaz ama herkes en az benim kadar yardım sever olsa keşke bunu söyleyim

kürtlerin yaptıkları gibi dövlet bize bakmir deyip dağamı çıksınlar? bugün ötekeleştirirsen yarın tabi terörist olur

Benim başımdaki bela bana yeter kaçacağına çıksın Suriye Dağına Esad'ın başına bela olsun açıkçası beni ilgilendirmez

benim için önemli olan kendi  aç vatandaşım benim Ülkemde 3 milyon işsiz ve çöpten ekmek toplayan evsizler varken suriyeliyi umursamam ki devlet bakıyor bunlar pisliğine rahat durmuyor 

her yerde böyle anasının babasının suçunu çocuklar çeker 

altın Çeşmeli küvetlerden akan süt ile banyo yapan Arap şeyhleri ırkdaşlarına niye yardım etmiyor ? 

Her zaman derim zencilerde Mülteci kaçakda olsa kimseyi rahatsız etmeden ticaret yapıp saat satıyor hocam 

sokaklarda huzurlu şekilde dolaşamadıktan sonra bir mekanda rahatça yemek yiyemedikten sonra anlamı yok bugün patatese elini daldıran yarın cebime çocuk iyi bir şey sanar dimi siz ses etmezseniz 

o veletler 2-3 kere dayak yese yapmaz onu 

sen olaya kendi vatandaşım diye bakıyorsun ben olaya insan olarak bakıyorum ayrıldığımız nokta bu 

Sen evde kendi çocuğunu aç bırakıp başkasının çocuğunU mu doyurursun ?

Kendi çocuğumda aç kalmasın başka çocukta ben lösev için gönülülük yaparken sağa sola bağış yaparken kendi oğlumun rıskından vermiyormuyum?

Tavsiyemdir hocam ister inanırsın ister inanmazsın ama Sen nekadar verirsen Allah sana daha fazlasını verir. Merhametli ol vicdan sahibi ol bunlara sahip olmak için inancı gerek yok insan olmak yeterli

herkesin kendi düşüncesidir saygı duyuyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Dayak yiyenin çocuk, suriyeli olması vs sikimde değil, bunları içeri alan gavatoğlu ve sözde merhamet timsali akkoyunlu güruhu o fındık kadar beyinleriyle elbette bunun muhasebesini yapamazlar, bu hamam böceklerinin bu ülkede ilerde vatandaş olma ihtimalleride yüksek,

dışarı çıkıyorum konak meydanı, kemeraltı, bornovada, kenar mahaleleri hatta alsancakta bile bu adamlar, kadınları desen tipik ortadoğulu fahişeler gibi kafada sadece dar bi türban gerisi full dekolte dar giyim belliki hafif meşrep, 

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Haberi sunmadaki şerefsizliğe bak, ne bu suriye sevgisi böyle anlaşım değilim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Djalper:

anasının babasının acımadığına ben hiç acımam kusura bakmayın

güzel ülkemin içine ettiler her yerde vıyak vıyak bu piçler 

konu patates yada giden para değil patates parasını sokağa atarım yine vermem trilyonlarım olsa kendi vatandaşıma yardım eder yine onlara vermem 

sen ver parasını ben gönderirim gibi tavırlara hiç girmene lüzum yok verme niyetim olsa zaten verirdim senin göndereceğin patates parasına ihtiyacım yok merak etme 

O kadar acıyorsan sokakta yatanları alıp evine besliyor musun yatırıyor musun sigorta ofisine alıyormusun ???

Hadi ben vicdansızlık seninde bir patates parasımı senin Vicdanın ? 

Ben sana 2 menü parası yolluyum da hiç bu muhabbetlere girmeyelim 

bunun ne vicdan ne merhametle Alakasu var 

devlet bunlara 3 öğün yemek + kalacak yer + maaş veriyor bu devlet hangi fakirine bu kadar yardım etmiş 

bunlar buna rağmen kalkıp metropollerde milletin yemeğine saldırıyorlarsa köteği hak ediyorlar 

benim Çocuğum böyle yaparsa onada aynısını yapsınlar 

yardımın reklamı olmaz ama herkes en az benim kadar yardım sever olsa keşke bunu söyleyim

kürtlerin yaptıkları gibi dövlet bize bakmir deyip dağamı çıksınlar? bugün ötekeleştirirsen yarın tabi terörist olur

Benim başımdaki bela bana yeter kaçacağına çıksın Suriye Dağına Esad'ın başına bela olsun açıkçası beni ilgilendirmez

benim için önemli olan kendi  aç vatandaşım benim Ülkemde 3 milyon işsiz ve çöpten ekmek toplayan evsizler varken suriyeliyi umursamam ki devlet bakıyor bunlar pisliğine rahat durmuyor 

her yerde böyle anasının babasının suçunu çocuklar çeker 

altın Çeşmeli küvetlerden akan süt ile banyo yapan Arap şeyhleri ırkdaşlarına niye yardım etmiyor ? 

Her zaman derim zencilerde Mülteci kaçakda olsa kimseyi rahatsız etmeden ticaret yapıp saat satıyor hocam 

sokaklarda huzurlu şekilde dolaşamadıktan sonra bir mekanda rahatça yemek yiyemedikten sonra anlamı yok bugün patatese elini daldıran yarın cebime çocuk iyi bir şey sanar dimi siz ses etmezseniz 

o veletler 2-3 kere dayak yese yapmaz onu 

sen olaya kendi vatandaşım diye bakıyorsun ben olaya insan olarak bakıyorum ayrıldığımız nokta bu 

Sen evde kendi çocuğunu aç bırakıp başkasının çocuğunU mu doyurursun ?

Kendi çocuğumda aç kalmasın başka çocukta ben lösev için gönülülük yaparken sağa sola bağış yaparken kendi oğlumun rıskından vermiyormuyum?

Tavsiyemdir hocam ister inanırsın ister inanmazsın ama Sen nekadar verirsen Allah sana daha fazlasını verir. Merhametli ol vicdan sahibi ol bunlara sahip olmak için inancı gerek yok insan olmak yeterli

herkesin kendi düşüncesidir saygı duyuyorum

LÖSEV konusunda ne mutlu sana takdir ederim 

yardıma karşı değilim nitekim kendimde elimden geldiği kadar yaparım 

benim öncelliğim kendi vatandaşım sadece 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

İyi yapmış.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Anlamıyorum yarın birgün gidip orda yemek yeseniz ve 3tane dilenci gelip abi patates ver abi kolayı içcen mi diye sarsa sizi burda çalışan kisme yok mu kim bunları içeri alıyor dersiniz şimdi de atıp tutmuşsunuz. Adamın yaptığını tabi ki tasvip etmiyorum şiddet uygulanmaması gerekirdi ama açıkcası ben o ülkede böyle bir duruma düşsem arapların s.kinde olmazdı. Böyle haberlerle Türk milletinin sömürülmesinden de bıktım artık.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Serdar ın yourumlarına büyük çoğunlukla katılıyorum.

Bunlar sonuçta çocuk. Laf anlatamazsın, dayak ile de çok bişey anlatamazsın...

Devletin malesef bir hatası var, insanlık yapmış ve sınırdan bunları almış, sonra bunları sınır illerinde tampon bölge veya kamplarda tutarak bakmak yerine istanbula kadar girmelerine izin vermiş... 

Tamam başım gözüm üstüne gelsinler biz vatandaş olarak ta yardım edelim diyorum ama bunlar sıkıntıdan çıkıp tembellik yapıyorlar. Üstüne bide dalga geçmeye kalkıyorlar....

Şimdi bu müdür bu çocukları dövdüyse artık canına tak etmiş demekki. Müdür de 2 patatesin derdinde değildir. Bakın bizim sokakta yaşayan kendi vatandaşlarımız bile burger gibi mekanlara girince gidip kenarda bekliyor ve personel onlara menü veya patates ve kola ikram ediyor. Hatta düzenli gelenleri de var.... 

Suriyelilere yardım edelim ama dilenenlere yardım etmeyelim ! Siz verdikçe onları teşvik edersiniz. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 13165 Toplam Mesaj: 128