folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

Burger King'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

şunu yapmayın işte amk

yüzbinlerce suriyeli gelmiş memlekete amk Türk vatandaşları sanki hiç cinayet işlemiyo Türk vatandaşlarının hepsi melek 

amk karısını kızını kesen hizmetçilik yaptığı evde ev sahibini kesen kız arkadaşını parçalayıp çöpe atanlar sanki başkası

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

şunu yapmayın işte amk

yüzbinlerce suriyeli gelmiş memlekete amk Türk vatandaşları sanki hiç cinayet işlemiyo Türk vatandaşlarının hepsi melek 

amk karısını kızını kesen hizmetçilik yaptığı evde ev sahibini kesen kız arkadaşını parçalayıp çöpe atanlar sanki başkası

tamam işte bizim içimizdeki pislikler bize yeter bide dışardan gelen terliksi hayvanlarla hepten bok çukuruna sarmasın ülke bizim derdimizde bu, 

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

orda burger king müdürüne madalya takmaları gerekirdi. heryerde bu herifler bu cocuklar kendi aç çocuklarımıza baktık da bunlar yetti başımıza.

acımıycan arkadaşım babamın oğlu değil yapıp yapıp sokağa salıyorlar.

geçende 13 14 yaşında bir cocuk ölmüş polise taş atarken bişiyle mi ne vurulmuş. bir gram acımadım. senin ne işin var polise taş atmakla.

para isteyene para vermiyceksin arkadaşım açmısın evet gel götürüyüm seni yemeğe.  ye tıka basa helali hoş olsun. ama sen  savaşdan gelip azıtarak yaşarsan, acımam arkadaşım acımam.

Bu saçma sapan eylem yapanları'da anlamıyorum ya burger king deki eylemi yapan karılara orda olsam lafımı sokardım. devrimci liseliler atli bebe örgütü adı altında böyle saçmalıklar oluyor işte. :W

MaxeL tarafından 02/Şub/15 17:07 tarihinde düzenlenmiştir

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Umarım bizim humanist sevgi pıtırcıklarını da aynı şekilde keserler. Ülkede derdimiz eksikti bir de bunlar çıktı. aşti'ye gidin uzun süredir gitmiyorum , arsız bir de bunların çockları. Birisine para verdim kardeşlerini yolladı başına iyi mi , anneleri de geliyor çocuklarıyla bir de. Dil bilmezsin kültür bilmezsin edep bilmezsin ne halt yemeye geliyorsun ülkeye.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Lan yeter artık ya ne suriyeliymiş.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    MertSt bunu yazdı

Yarın bir gün sizin ülkenizde de savaş çıksa sizde başka ülkeye sığınsanız çocuklarınız burger kingden sırf aç olduğu için patates çalıp dövülse o zaman ben görürüm sizi. ama bu sizin suçunuz yada suriyeli çocukların suçu değil suç bizi insanlıktan çıkartan dünya çapında adaletsiz bir sistemin var olduğundan dolayıdır. şimdi dil döküp anlatsam neye yarar ki bilinç olmadıktan sonra..

Valla hacı benim ailem 1989 bulgaristandan zorunlu göç ile Türkiye'ye yollandı.

Ne bir eşyası ne bir evi hiç birşeyleri yoktu. Gidip ne ben, ne ailem ne de hiç bir kimse çalıp çırpmadı. Dişine tırnağına takıp çalıştılar.

Suriyelilerin ucuz çalışmasına eyvallah derim. Adam sonuçta az da olsa para kazanmak zorunda.

Zamanında bizimkiler de çok ölü fiyatlara çalıştılar.

O yarın birgün dediğin olayı biz çok öncelerden yaşadık be dostum. Aç kalsakta gidip çalmadık. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kosovalılarda Sırplardan kaçtı bize Mülteci olarak sığındı Trakya'ya çok değil 15 sene önce hiç bir kosovalının dilendiğini hırsızlık yaptığını milletin karısına kızına tecavüz edip burger Kinglerde milletin patatesine saldırdığını gördünüz mü 

adamlar efendi efendi KALDILAR çadırlarında

bu suriyeliler kadar pisliğini gördünüz mü gebersinler a.k Başımıza bela oldular

Onların çocukları aç değilmiydi 

keza Bulgaristan da zulümden kaçan Türkler vs 

bırakın artık bu suriyeli seviciliğini

SeRDaR tarafından 02/Şub/15 18:46 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 13157 Toplam Mesaj: 128