CHP - Yüzyılın Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

HAYALDİ HAYAL KALACAK chp nin iktidar olma hayali gibi.

AK partiliyim ama chp nin başına beni geçirsinler ilk seçimde iktidar yapardım

chp de cok catlak var birinin ak dedigine biri kara diyor

kemal birşey diyor ikigün sonra arkadan baronlar neden dedin diye dürtüyorlar kemali sonra çark ediyor

chp yi başındaki kemal degil arkasındaki baronlar yönetiyor

chp nin en büyük kaybi dinsiz oluşu müslümanlarin oyunu alamaması.

ayrica atadan kalma hatiralar geçmiş chp yi bitiriyor yaşılarımız chp yillarini darbe yillarini iyi bildigi için bunlara oy vermez

onlara oy veren kesim bellidir zaten AK partiye de verenler bellidir bu ülkede

her kesim kendine yakın olan kişiyi seçer

chp iktidara gelir mi anca eskisi gibi darbe ile zar zor gelir şimdiki durumda da o da çok zor artik chp kendine hedef koymali

2035 de iktidariz gibi gibi zira Recep Tayyip Erdogan Oldugu sürece chp ye iktidar yüzü yok.

baronlara gel :)

bir basbakan iki erdogan videosu var youtube da izlemeni tavsiye ederim.

en son secim bildirgesini okudum-okumadim mevzusu vardi.

ulen susayim susayim diyorum yine konusturuyorsunuz.

cumhurbaskaninin soyledigini basbakan yalanliyor, basbakanin soyledigini cumhurbaskani yok oyle birsey diyor.

-

ha birde chp dinsiz, mhp yi vatan haini ilan edenler varki gulmemek icin zor tutuyorum.

cami yikilip avm hangi donemde yapildi, bakara ya makara diyenler dalga gecenler hala danismanlik gorevinde,

pastadan kurani kerim, cami yapip kesenler hangi donemde olmustu ?

peki konusma sebebiyle ezani 30 dk gec okunmasi ?

cami nin icine siyasetin sokulmasi parti propagandasinin yapilmasi ?

cikip "ikinci bir peygamberdir, dokunmak ibadettir, Allahin butun vasiflarini tasimaktadir vb" cumleler hangi donemde kurulmustur ?

pkk ile isbirligi yapilmasi hangi donemde olmustur. ha birde biz gorusmedik diye yemin edilip sonra da ne var kardesim gorustuk iste denilmistir.

2mt belediye arazisine girdi diye cami sadirvani yikilmasi hangi donemde yapilmistir ?

neyse liste uzayiiiiip gider de zamanim yok su an

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yüce padisahımızın "cuma günü acıklayacagım" dedigi über proje belli oldu : diyanete zırhlı arac tahsis edilecekmis.

merkez türkiye'ye bok atanlar, bu proje icin bir dakikalık saygı durusunda bulunurlar birazdan.

süper olay.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

yüce padisahımızın "cuma günü acıklayacagım" dedigi über proje belli oldu : diyanete zırhlı arac tahsis edilecekmis.

merkez türkiye'ye bok atanlar, bu proje icin bir dakikalık saygı durusunda bulunurlar birazdan.

süper olay.

Tahminimin oldukça altında kaldı. En azından Konya'yı diyanete teslim edip özerklik verirlerdi diye tahmin ediyordum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

süper olay.

bukadar pişkinlik olmaz amk. 

Bide şuna bakın ; http://www.grihat.com.tr/erdogan-vasiflarini-sayarken-trilyarder-dedi-164v.htm

manhyak tarafından 22/May/15 14:05 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Austen bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

süper olay.

Tahminimin oldukça altında kaldı. En azından Konya'yı diyanete teslim edip özerklik verirlerdi diye tahmin ediyordum.

ben ayasofya , hilafet veya şeyhülislam sıfatı verilmesini bekliyordum araba en düşüktü

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

aga bizim fanatikliğimiz 8-0 yenildiginde bile takımı desteklemek olayı hiç irdelememektir partilere olan fanatik yaklaşımımız oldugu surece ne yaptıkları değil size ne kadar yakın olduklarıyla kazanacaklar, kimsenin tabanı değişmez.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    ottomanmurat bunu yazdı

HAYALDİ HAYAL KALACAK chp nin iktidar olma hayali gibi.

AK partiliyim ama chp nin başına beni geçirsinler ilk seçimde iktidar yapardım

chp de cok catlak var birinin ak dedigine biri kara diyor

kemal birşey diyor ikigün sonra arkadan baronlar neden dedin diye dürtüyorlar kemali sonra çark ediyor

chp yi başındaki kemal degil arkasındaki baronlar yönetiyor

chp nin en büyük kaybi dinsiz oluşu müslümanlarin oyunu alamaması.

ayrica atadan kalma hatiralar geçmiş chp yi bitiriyor yaşılarımız chp yillarini darbe yillarini iyi bildigi için bunlara oy vermez

onlara oy veren kesim bellidir zaten AK partiye de verenler bellidir bu ülkede

her kesim kendine yakın olan kişiyi seçer

chp iktidara gelir mi anca eskisi gibi darbe ile zar zor gelir şimdiki durumda da o da çok zor artik chp kendine hedef koymali

2035 de iktidariz gibi gibi zira Recep Tayyip Erdogan Oldugu sürece chp ye iktidar yüzü yok.

baronlara gel :)

bir basbakan iki erdogan videosu var youtube da izlemeni tavsiye ederim.

en son secim bildirgesini okudum-okumadim mevzusu vardi.

ulen susayim susayim diyorum yine konusturuyorsunuz.

cumhurbaskaninin soyledigini basbakan yalanliyor, basbakanin soyledigini cumhurbaskani yok oyle birsey diyor.

-

ha birde chp dinsiz, mhp yi vatan haini ilan edenler varki gulmemek icin zor tutuyorum.

cami yikilip avm hangi donemde yapildi, bakara ya makara diyenler dalga gecenler hala danismanlik gorevinde,

pastadan kurani kerim, cami yapip kesenler hangi donemde olmustu ?

peki konusma sebebiyle ezani 30 dk gec okunmasi ?

cami nin icine siyasetin sokulmasi parti propagandasinin yapilmasi ?

cikip "ikinci bir peygamberdir, dokunmak ibadettir, Allahin butun vasiflarini tasimaktadir vb" cumleler hangi donemde kurulmustur ?

pkk ile isbirligi yapilmasi hangi donemde olmustur. ha birde biz gorusmedik diye yemin edilip sonra da ne var kardesim gorustuk iste denilmistir.

2mt belediye arazisine girdi diye cami sadirvani yikilmasi hangi donemde yapilmistir ?

neyse liste uzayiiiiip gider de zamanim yok su an

multiden yazmayı unuttun herhal :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

once kendi boklarini bi kaldirsinlar sonra asrin projesini yaparlar 2 gun onceki izmirin hali ortada  trakya yillardir durumu ortada corlu sanayi tarafi olmasa millet ac kaldiki zaten isciye orda 1200 den fazla maas veren yer cok az kapidada binlerce issiz yatiyor yollarin koylerin durumu ortada koskoca izmirin dustugu rezalet zaten saka gibi 

kimseyi savundugum yok ama birilerine bok atarken bir bak kendi belediyelerin ne halde esimle evlenmeden once gectigim yoldan 2 hafta once gectim ayni cukur ayni yerde duruor akp assaliklar surusu ancak chp de onlardan hic bir farki yoktur

onalrca yildir hep ayni vaatler hep ayni dolandiricilar tek degisen vaatlerin kosullara gore buyumesin  

Turkiyedeki hic bir parti Turkiyeyi battigi bokdan cikaricak durumda degil Kaldiki zaten Turkiye halkida bu bokdan cikmaya hic niyetli degil

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

haritada gorunen yer tam olarak neresi tunceli mi?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

haritada gorunen yer tam olarak neresi tunceli mi?

sır gibi saklanıyormuş :) Türkiyenin tam ortasını hedeflemediğine göre o noktalarda biryer neyse seçilince tartışırız neresi diye şuan için boş muhabbet olur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 36674 Toplam Mesaj: 320